خبر

 • تک بورد - هکر سخت افزار اثرات ردیابی اشعه در زمان واقعی را به SNES اضافه می کند

  هکر سخت افزار اثرات ردیابی اشعه در زمان واقعی را به SNES اضافه می کند
  29 روز و 7 ساعت قبل

  چندی پیش ، شاهد بودیم که یک طرفدار نینتندو با ابتکار عمل ، ردیابی پرتوی بی درنگ را به Super Mario 64 ، با مجوز از پورت غیر رسمی فن PC برای بازی که اوایل سال جاری راه اندازی شد ، به ارمغان آورد. همانطور که برای این موفقیت چشمگیر بود ، بن کارتر برنامه نویسی را افزایش داده و ردیابی اشعه را به کنسول دیگری ، به طور قابل توجهی قدیمی تر نینتندو: سیستم سرگرمی Super Nintendo (SNES) ، آورده است.

  بله ، درست خواندید: SNES ، از همه کنسول ها ، اکنون قادر به ردیابی اشعه است - به نوعی. بدیهی است که SNES فاقد هر نوع سخت افزار اختصاصی RT است ، بنابراین کارتر مجبور شد کمی حیله گر باشد. وی یک قطعه فناوری خارجی ایجاد کرد که SuperRT نامیده می شود ، "تراشه ای اختصاصی که عملیات ردیابی اشعه های سبک را کنترل می کند.

  برای ایجاد این تراشه و فعال کردن آن ، کارتر پوسته را از هر دو SNES جدا کرد خودش (دستگاه در غیر این صورت اصلاح نشده است) و یك كارتریج بازی است كه به او فضای باز كردن كابلها را می دهد. SuperRT سپس مستقیماً درون یك كارتریج ساخته شد تا قدرت پردازش را بدون نیاز به اصلاح ساختار سخت افزار اضافه كند. خود SNES.

  تفکیک کامل نحوه عملکرد SuperRT ماهیتی کاملاً فنی دارد ، اما اگر احساس می کنید برای غواصی مجهز هستید ، کارتر در اینجا جزئیات زیادی درباره پروژه خود ارائه می دهد.

  < p> با این حال ، به طور خلاصه ، SuperRT از یک تراشه آرایه دروازه قابل برنامه ریزی یا FPGA برای جمع آوری اطلاعات صحنه در حین بازی استفاده می کند. سپس از این اطلاعات برای محاسبه جلوه های دقیق RT مانند بازتاب و سایه استفاده می شود. بدون فشار اضافی بر SNES ، به صفحه نمایش تغذیه می شود elf (از آنچه می توانیم بگوییم).

  شما می توانید از طریق دو فیلم بالا ، فن آوری را مشاهده کنید - با توجه به محدودیت های سخت افزاری SNES ، نتایج بسیار چشمگیر است و می تواند باشد بسیار جالب است که ببینید آیا می توان با بازی های واقعی کار کرد یا نه.

خبرهای دیگر از بازی