techbord.com هکر سخت افزار اثرات ردیابی اشعه در زمان واقعی را به SNES اضافه می کند

چندی پیش ، شاهد بودیم که یک طرفدار نینتندو با ابتکار عمل ، ردیابی پرتوی بی درنگ را به Super Mario 64 ، با مجوز از پورت غیر رسمی فن PC برای بازی که اوایل سال جاری راه اندازی شد ، به ارمغان آورد. همانطور که برای این موفقیت چشمگیر بود ، بن کارتر برنامه نویسی را افزایش داده و ردیابی اشعه را به کنسول دیگری ، به طور قابل توجهی قدیمی تر نینتندو: سیستم سرگرمی Super Nintendo (SNES) ، آورده است.

بله ، درست خواندید: SNES ، از همه کنسول ها ، اکنون قادر به ردیابی اشعه است - به نوعی. بدیهی است که SNES فاقد هر نوع سخت افزار اختصاصی RT است ، بنابراین کارتر مجبور شد کمی حیله گر باشد. وی یک قطعه فناوری خارجی ایجاد کرد که SuperRT نامیده می شود ، "تراشه ای اختصاصی که عملیات ردیابی اشعه های سبک را کنترل می کند.

برای ایجاد این تراشه و فعال کردن آن ، کارتر پوسته را از هر دو SNES جدا کرد خودش (دستگاه در غیر این صورت اصلاح نشده است) و یك كارتریج بازی است كه به او فضای باز كردن كابلها را می دهد. SuperRT سپس مستقیماً درون یك كارتریج ساخته شد تا قدرت پردازش را بدون نیاز به اصلاح ساختار سخت افزار اضافه كند. خود SNES.

تفکیک کامل نحوه عملکرد SuperRT ماهیتی کاملاً فنی دارد ، اما اگر احساس می کنید برای غواصی مجهز هستید ، کارتر در اینجا جزئیات زیادی درباره پروژه خود ارائه می دهد.

< p> با این حال ، به طور خلاصه ، SuperRT از یک تراشه آرایه دروازه قابل برنامه ریزی یا FPGA برای جمع آوری اطلاعات صحنه در حین بازی استفاده می کند. سپس از این اطلاعات برای محاسبه جلوه های دقیق RT مانند بازتاب و سایه استفاده می شود. بدون فشار اضافی بر SNES ، به صفحه نمایش تغذیه می شود elf (از آنچه می توانیم بگوییم).

شما می توانید از طریق دو فیلم بالا ، فن آوری را مشاهده کنید - با توجه به محدودیت های سخت افزاری SNES ، نتایج بسیار چشمگیر است و می تواند باشد بسیار جالب است که ببینید آیا می توان با بازی های واقعی کار کرد یا نه.

هکر سخت افزار اثرات ردیابی اشعه در زمان واقعی را به SNES اضافه می کند
gaming/هکر-سخت-افزار-اثرات-ردیابی-اشعه-در-زمان-واقعی-را-به-snes.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.