خبر

 • تک بورد - هکرها با استفاده از کوکی های به سرقت رفته و مهندسی اجتماعی وارد شبکه EA شدند

  هکرها با استفاده از کوکی های به سرقت رفته و مهندسی اجتماعی وارد شبکه EA شدند
  2 روز و 14 ساعت قبل

  Facepalm: هکرهای مسئول نقض داده های اخیر مربوط به Electronic Arts نحوه عمل آنها را افشا کرده اند. نماینده گروه هک به مادربرد گفت که آنها با خرید آنلاین کوکی های مسروقه فقط با 10 دلار توپ را چرخاندند. آخ.

  از آنجا ، هکرها توانستند با استفاده از کوکی ها به یک کانال Slack که توسط کارمندان EA استفاده می شود دسترسی پیدا کنند.

  هنگامی که Slack شد ، یکی از هکرها به یک پیام پیام داد عضو پشتیبانی EA IT و توضیح داد که آنها شب گذشته در یک مهمانی تلفن خود را گم کرده بودند. آنها موفق به دریافت رمز احراز هویت چند عاملی شدند که به آنها امکان دسترسی به شبکه شرکتی EA را داد (این نماینده ظاهراً دو بار کار کرد).

  https://techbord.com هکرها با استفاده از کوکی های به سرقت رفته و مهندسی اجتماعی به شبکه EA

  نفوذ کردند ، با دسترسی به شبکه EA ، هکرها سرویسی را برای توسعه دهندگان تهیه کردند که بازی ها را جمع می کنند که آنها قادر به ورود به سیستم شدند. گفته می شود که ایجاد یک ماشین مجازی به آنها امکان دید بیشتر در شبکه را می دهد و این امکان را برای آنها فراهم می کند تا به سرویس دیگری دسترسی پیدا کنند و کد منبع بازی را بارگیری کنند.

  مادربرد گفت که این نسخه برای تهیه نسخه پشتیبان از داستان خود ، از جمله تصاویر Slack ، تصاویر صفحه را ارائه می دهد چت هنگامی که مادربرد به EA رسید ، یک نماینده "خطوط شرح تخلف توسط هکرها را به مادربرد تأیید کرد".

  مادربرد روز گذشته گفت که هکرها تقریباً 780 گیگابایت داده از جمله منبع را از بین بردند. کد FIFA 21 و کد مربوط به موتور Frostbite.

  اعتبار تصویر AkuAlip

خبرهای دیگر از بازی