خبر

 • تک بورد - هر تریلر و اطلاعیه از نمایشگاه E3 مایکروسافت و Bethesda

  هر تریلر و اطلاعیه از نمایشگاه E3 مایکروسافت و Bethesda
  19 روز و 18 ساعت قبل

  هاله! فورزا روان پریشان! دوران امپراتورها! و ده ها بازی دیگر نیز!
  مایکروسافت 30 بازی مختلف را در ارائه ساعت و نیم خود در نمایشگاه کاملاً مجازی E3 امسال قرار داده است. بیشتر این بازی ها در Game Pass در دسترس خواهند بود و بسیاری از آنها انحصاری کنسول Xbox هستند.

  اگر فرصتی برای تماشای طولانی و پرمخاطب اجرای زنده نداشتید ، در اینجا خلاصه ای از هر تریلر و اطلاعیه ای که به "مرحله" جریان بخشیده شده است را می خوانید.

  بازی های آینده خواندن بیشتر Starfield نشان می دهد: آینده نوامبر 11 ، 2022 ، به طور انحصاری برای رایانه های شخصی ، Xbox Series X / S [UPDATED] Starfield اولین پیش پرده تبلیغاتی تبلیغاتی گسترده خود را دریافت کرد که در پست جداگانه ای به جزئیات بیشتری پرداختیم. این یک X / S و PC مخصوص Xbox است که در 11 نوامبر 2022 منتشر می شود.

  پیش پرده S.T.A.L.K.E.R. 2: قلب چرنوبیل بر روی گروهی از مردان متمرکز است که به نظر می رسد به طور فزاینده ای با "منطقه" و موجودات جهش یافته و ماوراالطبیعه ای که در آن یافت می شوند وسواس دارند. جلوه های رعد و برق برجسته برجسته است. این "اولین بار" برای Xbox و PC در تاریخ 28 آوریل 2022 آغاز می شود.

  بیشتر بخوانید پشت تست 4 Blood alpha alpha: ساخت عرشه ها ، کشتن زامبی ها ، سرگرمی مشترک 4 Back Blood به عنوان "از سازندگان Left 4 Dead" به فروش می رسد و مطمئنا بخشی از آخرین تریلر آن به نظر می رسد. با آمدن در 12 اکتبر ، با یک حالت ازدحام جدید و Human v.s zombie PvP کامل خواهید شد. همچنین آزمون آلفای سال گذشته ما را بررسی کنید.

  پیش پرده تبلیغاتی Contraband جو زیادی داشت اما اطلاعات مشخص زیادی نداشت ، جدا از این واقعیت که این یک عنوان جهانی باز است که توسط استودیو Avalanche ساخته شده است (Rage 2، Just Cause 4). توصیف YouTueb آن را به عنوان "بهشت قاچاقچی تعاونی واقع در دنیای داستانی دهه 1970 دهه بیان" توصیف می کند. تاریخ هدفی ذکر نشده است.

  ما چند فیلم از Battlefield 2042 را دیدیم که به نظر می رسد تقریباً شبیه به فیلم هفته گذشته بود. اکنون می توانید در هر نقطه از میدان جنگ تانک های هوابرد کنید که به نظر یک امتیاز مثبت است. به دنبال آن باشید 22 اکتبر 2021.

  "مهیج تعاملی" با فاصله زمانی 12 دقیقه هنوز هم خوب به نظر می رسد ، هرچند بسیار شبیه به نگاه اجمالی است که ما در E3 دو سال پیش دیدیم. جیمز مک آوی ، دیزی ریدلی و ویلم دافو به عنوان صداپیشه بازی می کنند. این بازی "انحصاری راه اندازی کنسول" Xbox در تاریخ 19 آگوست 2021 خواهد بود.

  Psychonauts 2 پس از کمپین تأمین مالی سرمایه گذاری 2016 ، سرانجام به انتشار نزدیک می شود. انتظار "سرخوردگی" ، "تفکرات کلاسیک" و تعداد زیادی راس سوار بر توپ های مختلف را داشته باشید. همچنین مقدار شگفت آور محیط های پر از دندان. این نمایش در تاریخ 25 آگوست آغاز می شود. تبلیغات

  Party Animals یک جنجال آفرین چند نفره فیزیکی عروسک پارچه ای زیبا و بی نظم است که مقایسه بلافاصله با Gang Beasts را به ذهن متبادر می کند. این در سال 2022 فرا می رسد.

  سامرویل ، از شرکت Jumpship ، در داخل و کنتاکی مسیر صفر باعث ایجاد لرزش می شود زیرا خانواده ای را نشان می دهد که در میان یک حمله بیگانگان آشکار در محیط های دو بعدی جو زندگی می کنند.

  سرانجام Halo Infinite در تعطیلات 2021 در حال آمدن است و یک تریلر داستانی جدید نشان می دهد Master Chief در میان لاشه یک کشتی شناور است و مکالمه ای اشتباه با جاسوسی آشکار AI Cortnaa دارد. حالت چند نفره رایگان برای بازی در کنار این کمپین پولی راه اندازی می شود و با حداکثر 120 فریم در ثانیه در Xbox Series X اجرا می شود.

  Diablo II Resurrected یک فرصت دیگر برای خرید این بازی 21 ساله است ، این بار با تصاویر 60 فریم در ثانیه بازسازی شده ، پیشرفت متقابل و همکاری هشت نفره. در تاریخ 23 سپتامبر آن را در X / Series X / S جستجو کنید.

  A Plague Tale: Requiem پیش پرده ای از پیش ساخته شده بسیار جوی را ارائه می دهد که همان احساسات قبلی خود را برانگیخته است ، اما هیچ گیم پلی از خود نشان نمی دهد . این محصول در سال 2022 عرضه می شود.

  Far Cry 6 پس از ارائه روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft آشنا به نظر می رسید. هنوز در 7 اکتبر قرار است پخش شود.

  به نظر می رسد Slime Rancher 2 از همان گیم پلی فوق العاده زیبا نسخه 2017 برخوردار است ، به بازیکن اجازه می دهد تا با مکیدن هیولاهای کثیف پازل ها را حل کند و با استفاده از اسلحه تخصصی. در سال 2022 به دنبال آن بگردید.

  Shredders یک بازی اسنوبرد است که به نظر می رسد با محوریت فیلمبرداری باشد. این SSX نیست که همیشه شرم آور است. آمدن در دسامبر 2021.

  Mundfish's Atomic Heart یک تیرانداز مبتنی بر Bioshock است ، و در میان روبات ها ، جهش یافته ها و موسیقی متن مبهم J-pop ، مخلوط کردن بازی های تفنگ و قدرت telekentic را ترکیب می کند. هیچ پنجره آزادی ارائه نشده است.

  برخی از انیمیشن های پیکسل هنری با الهام از انیمیشن که به نظر می رسد یک نزاع بسیار تأثیرگذار باشد ، به طرز شگفت انگیزی با جزئیات و روان ارائه می شود. در سال 2022 به دنبال آن بگردید. تبلیغات

  Eiyuden Chronicle هنر 2D دستی را با محیط های شگفت انگیز 3D و زاویه دوربین مخلوط می کند و به نظر می رسد جانشین معنوی RPG های محبوب Suikoden PlayStation است. "Hundred Heroes" در سال 2022 در حال آمدن است ، در حالی که "Rising" در سال 2023 در حال آمدن است. این بازی به Game Pass در روز اول ، 29 ژوئیه تبدیل می شود.

  Age of Empires IV یک بار دیگر از بازیکنان می پرسد "اگر تاریخچه در دست شما بود ، چه چیزی می ساختید؟ بجنگید؟ کجا می روید؟ " این اکتبر 28 اکتبر در حال آمدن است.

  The Outer Worlds 2 در دست ساخت است ، اما هنوز چیزی آماده برای نمایش وجود ندارد ، بنابراین در عوض ما یک پیش پرده متا داریم که در مورد ویدیوی دیگر نظر می دهد تریلر بازی

  Forza Horizon 5 در مکزیک اتفاق می افتد ، جایی که به طور یکسان در کویرها و آبشارهای شگفت انگیز حرکت خواهید کرد. "Forza Link" از AI برای ارتباط بازیکنان با شرکای چند نفره بر اساس نوع گیم پلی مورد علاقه خود استفاده می کند ، در حالی که Events Lab به بازیکنان اجازه می دهد تا با قوانین خاص خود مانند بولینگ ماشین چالش های خاص خود را ایجاد کنند. این برنامه در تاریخ 9 نوامبر برگزار می شود.

  Arkane Studios 'Redfall یک تیرانداز فوق العاده با مضمون خون آشام است ، با بازیگران متنوع و نگرشی بی احترام ، بر اساس اولین تریلر پیش ساخته خود. این در تابستان 2022 عرضه می شود.

  چیزهای جدید بازی های موجود Captain Jack Sparrow از 22 ژوئن در برخی از DLC های Sea of ​​Thieves ظاهر می شود.

  Yakuza: Like a Dragon در دسترس است در Game Pass از امروز شروع می شود.

  Fallout 76 در حال به روزرسانی "Steel Reign" و مجموعه ای از "Expeditions" جدید به مناطق جدید ، از جمله "The Pitt" از DLC Fallout 3 است.

  هادز ، بازی Ars Technica سال 2020 ، در تاریخ 13 آگوست در Game Pass رایگان خواهد بود.

  به روزرسانی "Shroom and Doom" از Grounded دارای یک عنکبوت عظیم الجثه وحشتناک به نام مادر Brood و یک سری چیزهای دیگر که از دست داده ام زیرا از مادر Brood ترسیده ام.

  در بین ما 15 لابی بازیکن وجود دارد که به نوعی اخبار بزرگی درباره یکی از بزرگترین بازیهای موجود است.

  Flight Simulator در تاریخ 27 ژوئیه به Xbox Series X / S می آید و در پاییز از یک هواپیمای جت جنگنده با مارک Top Gun استفاده می کند.

خبرهای دیگر از بازی کردن