خبر

 • تک بورد - هدف جدیدترین محصول شرکت بازی سازی ژاپنی کاهش آسیب های ورزش های الکترونیکی است

  هدف جدیدترین محصول شرکت بازی سازی ژاپنی کاهش آسیب های ورزش های الکترونیکی است


  20 روز و 11 ساعت قبل

  شرکت‌های بازی‌های رایانه‌ای ممکن است محصولات مختلفی ارائه دهند، اما یک ویژگی مشترک همه آنها وجود دارد: آنها تقریباً هر چیزی را به عنوان «بازی» برچسب‌گذاری می‌کنند به این امید که پولی را که به سختی به دست آورده‌اید از شما بگیرند. و سپس یک شرکت وجود دارد که به طور مداوم مرزهای \\"نیازهای گیمر\\" را از خط خارج می کند. Bauhutte خط تولید خود را با محصولاتی که احتمالاً نمی دانستید بازاری برای آنها وجود

  عینک بازی خود را بردارید، دستکش های بازی خود را بپوشید و روی صندلی بازی خود بنشینید. شما آماده اید به دنیا نشان دهید که چرا یکی از بهترین های دنیای بازی هستید. اما پس از چند ساعت نبرد با صفحه کلید بازی و ماوس بازی مطمئن خود، احساس می کنید که دستان شما نمی توانند بیشتر از این را تحمل کنند.

  شما خیلی به آن باس فایت نزدیک هستید، خیلی به آن نزدیک هستید. 1000 مشترک دیگر، و بسیار نزدیک به شهرت بازی... اکنون نمی توانید تسلیم شوید! اما چه کاری می توانید انجام دهید؟ می‌توانید دست خود را در ماساژور دستی جدید Bauhutte برای گیمرها بچسبانید.

  ماساژور جدید همان عملکردهای غنی از ویژگی‌های دیگر محصولات Bauhutte مانند تشک بازی و Damegi 4G را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. Ninja Onesie، همراه با "سیستم صندلی دراز 6.0". طبق وب سایت، که بیان می کند "مراقبت از دست قبل و بعد از بازی یک عادت جدید است"، ماساژور توانایی کمک به گیمرها را برای گرم کردن خود دارد. قبل از بازی، گردش خون را در زمان استراحت بهبود و تازه کنید، و با شل کردن انگشتان سفت، دست را خنک کنید.

  این واحد شامل یک کیسه هوای 15 لایه است که با استفاده از دو تنظیمات مختلف، دست کاربر را در بر می گیرد. حالت طب فشاری و حالت کشیدن انگشت.

  https://techbord.com <b>جدیدترین</b> <b>محصول</b> <b>شرکت</b> <b>بازی</b> <b>ژاپنی</b> قصد دارد <b>کاهش</b> <b>آسیب</b> های <b>ورزش</b> های الکترونیکی

  اگر متوجه شدید که نمی توانید بدون ماساژور دستی زندگی کنید، ممکن است علاقه مند باشید که آرامش خود را با Bauhutte's Fo کامل کنید. ماساژور. این واحد سه برنامه ماساژ جداگانه برای کاهش و بهبود گردش خون ارائه می دهد.

  و برای کسانی که دائماً مجبور به انتخاب بین دوستان خزدار و دوستان آنلاین هستند... دیگر نگران نباشید! Hoodie 2 Nyan Garoo (Meowgaroo) Bauhutte به طور ویژه ساخته شده است تا بتوانید دستاوردهای بازی خود را با گربه خود به اشتراک بگذارید.

  در صورت نیاز، می توانید بدون آزار و اذیت همراه گربه خود از جای خود بلند شوید و از سرویس بهداشتی استفاده کنید. . من آن را درست نکردم، واقعاً تحت خلاصه ویژگی های محصول است.

  https://techbord.com هدف <b>جدیدترین</b> <b>محصول</b> <b>شرکت</b> بازی‌سازی <b>ژاپنی</b> <b>کاهش</b> آسیب‌های ورزش‌های <b>الکترونیکی</b> است

  به نظر می‌رسد بیشتر محصولات محدود به مناطق تحویلی هستند که توسط آمازون ژاپن سرویس می‌شوند. حدس می‌زنم کسانی از ما که نمی‌توانیم سفارش بدهیم، باید یاد بگیریم که به گربه‌های کیبورد و تشک‌های قدیمی معمولی خود راضی باشیم.


  تگ ها:

  جدیدترین , محصول , شرکت , بازی , سازی , ژاپنی , کاهش , آسیب , ورزش , الکترونیکی


خبرهای دیگر از بازی