techbord.com هدست واقعیت مجازی منتشر نشده سگا دوباره زنده شده است

اواخر دهه 80 تا اواسط دهه 90 میلادی دوران جذابی در صنعت بازی های ویدیویی بود. در حالی که تاریخ محبوب ممکن است در ابتدا خلاف این را بیان کند ، اما پیشگامان نینتندو و سگا بیش از هر چیز مایل به ریسک در جستجوی چیز بزرگ بعدی بودند.

نینتندو برای تقویت قابلیت های گرافیکی در بازی های انتخابی Super Nintendo ، پردازنده Super FX را عرضه کرد و حتی با سونی در یک کنسول نمونه اولیه منتشر نشده کار کرد که در نهایت به PlayStation تبدیل می شود. در همین حال ، سگا مشغول بازی مبتنی بر نوری با Sega CD بود و گرافیک را با افزودنی 32X برای Genesis به سطح بعدی می رساند.

هر دو شرکت همچنین روش های جدید تعامل با بازی ها را کشف کردند. نینتندو لوازم جانبی Power Glove و Super Scope و پلت فرم Virtual Boy "3D" را به بازار عرضه کرد. سگا واقعیت مجازی را نیز تجربه کرد ، اگرچه دستگاه جانبی آن ، Sega VR ، هرگز این محصول را برای کنسول های خانگی تولید نکرد. هدست پیشنهادی سگا از نظر طراحی اساسی با هدست های VR امروزی بسیار مشترک است. مشکل این است که هرگز منتشر نشده است ، بنابراین آنچه در مورد سخت افزار می دانیم از اسناد ثبت اختراع ، مواد بازاریابی ، حساب های دست اول و ظاهر نمایشگاه تجاری ناشی می شود.

در چنین مواردی ، معمولاً استفاده از نرم افزار برای سرنخ های اضافی وایتهاوس گفت: "این نرم افزار دقیقاً انتظار شما از سخت افزار را به شما می گوید و با توجه به این انتظارات ، متوجه خواهید شد كه اطلاعات كافی برای تقلید از سخت افزار را دارید."

انجام دهد.

وایت هاوس توانست در Gaming Alexandria با دیلن منسفیلد ارتباط برقرار کند ، که با کنت هرلی ، بنیانگذار Futurescape Productions که بر روی عنوان Sega VR به نام Nuclear Rush کار می کرد ، ارتباط برقرار کرد. نکته قابل توجه اینکه ، هرلی توانست یک دیسک 26 ساله را که حاوی کد منبع کامل بازی و همچنین کد و ابزار بازی دیگری بود که در آن زمان روی آن کار می کرد ، حفاری کند.

به خاطر اختصار ، ما درست به تعقیب برش می خوریم. وایت هاوس توانست بازی را احیا کند و حتی آن را با تجهیزات مدرن واقعیت مجازی اجرا کند.

اگر به این نوع موارد اصلاً علاقه دارید ، توصیه می کنم پست وبلاگ وایت هاوس را بررسی کنید. این در مورد چگونگی توانایی بازسازی بازی و الگوبرداری از آن در حال اجرا روی هدست Sega VR بسیار جزئی است.

هدست واقعیت مجازی منتشر نشده سگا دوباره زنده شده است
gaming/هدست-واقعیت-مجازی-منتشر-نشده-سگا-دوباره-زنده-شده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 10 GPU برجسته Nvidia در همه زمان ها
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.