خبر

 • تک بورد - هدست واقعیت مجازی منتشر نشده سگا دوباره زنده شده است

  هدست واقعیت مجازی منتشر نشده سگا دوباره زنده شده است
  25 روز و 12 ساعت قبل

  اواخر دهه 80 تا اواسط دهه 90 میلادی دوران جذابی در صنعت بازی های ویدیویی بود. در حالی که تاریخ محبوب ممکن است در ابتدا خلاف این را بیان کند ، اما پیشگامان نینتندو و سگا بیش از هر چیز مایل به ریسک در جستجوی چیز بزرگ بعدی بودند.

  نینتندو برای تقویت قابلیت های گرافیکی در بازی های انتخابی Super Nintendo ، پردازنده Super FX را عرضه کرد و حتی با سونی در یک کنسول نمونه اولیه منتشر نشده کار کرد که در نهایت به PlayStation تبدیل می شود. در همین حال ، سگا مشغول بازی مبتنی بر نوری با Sega CD بود و گرافیک را با افزودنی 32X برای Genesis به سطح بعدی می رساند.

  هر دو شرکت همچنین روش های جدید تعامل با بازی ها را کشف کردند. نینتندو لوازم جانبی Power Glove و Super Scope و پلت فرم Virtual Boy "3D" را به بازار عرضه کرد. سگا واقعیت مجازی را نیز تجربه کرد ، اگرچه دستگاه جانبی آن ، Sega VR ، هرگز این محصول را برای کنسول های خانگی تولید نکرد. هدست پیشنهادی سگا از نظر طراحی اساسی با هدست های VR امروزی بسیار مشترک است. مشکل این است که هرگز منتشر نشده است ، بنابراین آنچه در مورد سخت افزار می دانیم از اسناد ثبت اختراع ، مواد بازاریابی ، حساب های دست اول و ظاهر نمایشگاه تجاری ناشی می شود.

  در چنین مواردی ، معمولاً استفاده از نرم افزار برای سرنخ های اضافی وایتهاوس گفت: "این نرم افزار دقیقاً انتظار شما از سخت افزار را به شما می گوید و با توجه به این انتظارات ، متوجه خواهید شد كه اطلاعات كافی برای تقلید از سخت افزار را دارید."

  انجام دهد.

  وایت هاوس توانست در Gaming Alexandria با دیلن منسفیلد ارتباط برقرار کند ، که با کنت هرلی ، بنیانگذار Futurescape Productions که بر روی عنوان Sega VR به نام Nuclear Rush کار می کرد ، ارتباط برقرار کرد. نکته قابل توجه اینکه ، هرلی توانست یک دیسک 26 ساله را که حاوی کد منبع کامل بازی و همچنین کد و ابزار بازی دیگری بود که در آن زمان روی آن کار می کرد ، حفاری کند.

  به خاطر اختصار ، ما درست به تعقیب برش می خوریم. وایت هاوس توانست بازی را احیا کند و حتی آن را با تجهیزات مدرن واقعیت مجازی اجرا کند.

  اگر به این نوع موارد اصلاً علاقه دارید ، توصیه می کنم پست وبلاگ وایت هاوس را بررسی کنید. این در مورد چگونگی توانایی بازسازی بازی و الگوبرداری از آن در حال اجرا روی هدست Sega VR بسیار جزئی است.

خبرهای دیگر از بازی