منتقدان منتقدین نیکلاس کیج را در طول این سالها انتخاب های ">

خبر

 • تک بورد - نیک کیج در تریلر Prisoners of the Ghostland مناظر را با ذوق می جوید

  نیک کیج در تریلر Prisoners of the Ghostland مناظر را با ذوق می جوید
  15 روز و 8 ساعت قبل

  نیک کیج این فیلم را "وحشی ترین فیلمی که تا به حال ساخته ام ... و این چیزی می گوید" می نامد.
  منتقدان منتقدین نیکلاس کیج را در طول این سالها انتخاب های هنری غالباً مورد توجه قرار داده اند و بدون شک او در وضعیت بدی بوده است. فیلم هایی در طول زندگی طولانی و داستان دار او (*سرفه*مرد حصیری*سرفه*). اما او همچنین برخی از پروژه های مستقل و بصری واقعاً مستقل را انتخاب کرده است ، که اخیراً اقتباسی از Lo

  زندانیان توسط نویسنده خاص Sion Sono هدایت می شود. در حالی که سونو در ایالات متحده یک نام خانوادگی نیست ، در ژاپن و در جشنواره فیلم از شهرت قابل توجهی برخوردار بود. هالیوود ریپورتر زمانی او را "براندازترین کارگردان امروزه در سینمای ژاپن" می نامد ، با نزدیک به 50 فیلم در ژانرهای مختلف-داستان هایی از جنبه های اجتماعی که با تخلفات اجتماعی ، هیجان انگیزهای جنسی ، موزیکال های هیپ هاپ و ... و درام گرم انسانی " او شاید بیشتر بخاطر عشق در معرض نمایش قرار گیرد ، یک درام کمدی چهار ساعته! به نظر می رسد مناسب برای سبک رنگارنگ و پر جنب و جوش کیج است. (خود کیج روش خود را "نوو شمانیک" یا "کابوکی وسترن" نامیده است.) این فیلم در ماه ژانویه در جشنواره فیلم ساندنس برای اولین بار با نقدهای کاملاً متفاوتی روبرو شد ، اگرچه هم عملکرد کیج و هم تصاویر بصری قابل توجه سونو مورد ستایش قرار گرفت.

  بر اساس فرضیه رسمی:

  در شهر مرزی خیانتکار سامورایی ، یک سارق بی رحم بانک (قفس) توسط فرمانده ثروتمند جنگی از زندان بیرون می آید فرماندار (بیل موزلی ، کارنیوال) ، نوه خوانده اش برنیس ( سوفیا بوتلا ، کینگزمن) ناپدید شده است. فرماندار آزادی زندانی را در ازای بازیابی فراری ارائه می دهد. راهزن با پوشیدن کت و شلوار چرمی که ظرف پنج روز خود را تخریب می کند ، راهی سفر برای یافتن زن جوان می شود-و راه خود را برای رستگاری.

  تبلیغات این موضوع را پیچیده می کند که برنیس گرفتار یک "جهان ماورای طبیعی تاریک" (معروف به سرزمین ارواح) توسط گروهی وحشتناک از مهاجران شبح گونه اداره می شود. نفرین را کنار بگذارید ، و دزد بانک ضد کیج (به نام Hero) و برنیس قادر خواهند بود فرار کنند. در این فیلم بازیگر/کارگردان نیک کاساوتس (چهره/خاموش ، زن دیگر) در نقش شخصیتی به نام سایکو ، تاک ساکاگوچی در نقش یاسوجیرو ، یوزوکا ناکایا به عنوان خواهر خوانده برنیس و اد اسکراین (بازی تاج و تخت ، آلیتا: فرشته نبرد) بازی می کنند. نقشی که هنوز نامش فاش نشده است.

  افتتاح تریلر فرضیه اصلی را ایجاد می کند و نشان می دهد که هیرو با زنجیر به دیدار فرماندار می رود-که تماماً سفید پوشیده بود و یک کش کش مناسب طراحی کرده بود. هیرو کت و شلوار چرمی می پوشد ، با وسایل منفجره در هر بازو ، در یقه ، و - فقط برای اندازه گیری مناسب - ناحیه فاق. (این باعث می شود صدای خنده زنان در میان جمعیت و یک ساردونیک "واقعاً؟" از کیج.) سپس ، ما به بزرگراه "جایی که شر فرمانروایی می کند" و از آنجا به سرزمین ارواح ، "سرزمینی که هیچ گریزی ندارد" برویم. . " دیری نمی گذرد که هیرو برای یافتن راهی نگران است ، اما برای این کار باید "تسلیم سرنوشت" شود. ظاهراً این امر شامل درگیری با شمشیر با جنگجوی سامورایی ساکاگوچی ، انفجار هسته ای و اتفاق عجیب با ساعت برج می شود.

  به طور کلی ، این فیلم شبیه ترکیب زیبایی از تأثیرات سبک است. در مورد انتخاب پروژه های عجیب و غریب و ناهموار او هر چه می خواهید بگویید ، اما حداقل کیج هرگز خسته کننده نیست. این بازیگر این فیلم را "وحشی ترین فیلمی که تا به حال ساخته ام ... و این چیزی می گوید" نامید. بنابراین زندانیان سرزمین ارواح فقط می توانند ارزش تماشا را داشته باشند.

  اولین نمایش زندانیان سرزمین ارواح در سینماها و تقاضا در 17 سپتامبر 2021 انجام می شود.

  تریلر رسمی فیلم زندانیان سرزمین ارواح.

  فهرست بندی تصویر توسط YouTube/RLJE Films

خبرهای دیگر از بازی