خبر

 • تک بورد - نینتندو Wii با روکش طلای 24 عیار ساخته شده برای ملکه با قیمت 300000 دلار می تواند مال شما باشد

  نینتندو Wii با روکش طلای 24 عیار ساخته شده برای ملکه با قیمت 300000 دلار می تواند مال شما باشد
  25 روز و 13 ساعت قبل

  WTF ؟! ممکن است شما کنسول های نسخه ویژه ای داشته باشید ، اما آیا می توانید یک Nintendo Wii با روکش طلای 24 عیار را در میان مجموعه خود قرار دهید؟ بعید. واقعاً چیزی برای ملکه الیزابت دوم ساخته نشده است و اکنون با قیمت 300000 دلار در eBay موجود است.

  گرانترین Wii جهان (احتمالاً) ، در سال 2009 توسط ناشر THQ ، چند سال قبل از اینکه از کار خارج شود و علامت تجاری آن و برخی از املاک آن توسط Nordic Games خریداری شود ، سفارش داده شد.

  https://techbord.com نینتندو Wii با روکش طلای 24 عیار ساخته شده برای ملکه می تواند با قیمت 300000 دلار شما باشد

  این کنسول تبلیغاتی برای بازی های همسایگی THQ بود ، معروف به بازی های بزرگ خانوادگی در مناطق PAL. بدلکاری بازاریابی شاهد تلاش THQ برای ارسال Wii طلایی و یک کپی از بازی به ملکه انگلیس بود.

  در سال 2019 ، کریس برات People Make Games کشف کرد که جای تعجب نیست که این کنسول هرگز آن را به دست HRH الیزابت دوم تبدیل کرد. او موفق شد آن را برای جمع آوری دونی فیلروپ ، یکی از بنیانگذاران consolevariation.com ، ردیابی کند.

  فیلروپ دلیل این فروش را "ادامه زندگی" عنوان کرد. "من برای تمام زندگی ام در یک مکان بوده ام ، وقت آن است که مکان خودم را بدست آورم. گاهی اوقات داشتن وقت آزاد یا استراحت برای من دشوار بوده است. اخیراً همه CV و کار روزانه. وقتی به خانه می آیم ، نمی خواهم وقت زیادی را صرف خودم کنم ، بنابراین می خواهم قدم بردارم و پیش بروم. "

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2104/2972-2.jpg " alt = "https://techbord.com نینتندو Wii با روکش طلای 24 عیار ساخته شده برای ملکه می تواند با مبلغ 300000 دلار شما باشد ">

  < p> کنسول در حالت کار است ، گرچه بعید است کسی بخواهد آن را از ویترین خارج کند تا این موضوع را تأیید کند. این شامل اسناد و ایمیل های قاب شده به عنوان اثبات اصالت است. احراز هویت جداگانه ای ، شامل شماره سریال و امضا ، توسط کارشناسان consolevariation.com صادر می شود.

  برای کسانی که درآمد قابل استفاده قابل توجهی دارند ، Wii روکش طلا اکنون با پرداخت 300000 دلار در eBay است.

خبرهای دیگر از بازی