خبر

 • تک بورد - نینتندو پیش پرده

  نینتندو پیش پرده "Overview" از "Legend of Zelda: Skyward Sword HD" را توضیح می دهد که کنترل ها را توضیح می دهد
  1 روز و 6 ساعت قبل

  در ماه فوریه ، نینتندو اعلام کرد که بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برای سوییچ در تاریخ 16 جولای برگزار می شود. Nintendo تریلر جدیدی را برای یادآوری به بازیکنان در دسترس بودن پیش خریدها و نمایش کنترل ها ، روز چهارشنبه (بالا) منتشر کرد. حداقل ، طرفداران وقتی منتظر دنباله BotW هستند چیزی برای بازی (یا پخش) خواهند داشت.

  ویدیوی پنج دقیقه ای کمابیش پیش پرده اعلامیه با برخی ویرایش ها و صداگذاری است (نه از مترجم تهیه کننده Eiji Aonuma) توضیح می دهد که چگونه از سنسورهای حرکت کنترل کننده های JoyCon برای شمشیر و سپر Link استفاده می کند. با بالا بردن JoyCon سمت چپ ، سپر را برای دفاع و انعکاس گلوله ها بلند می کند. چرخش کنترل کننده مناسب با شمشیر بریده می شود. برش ها می توانند به صورت عمودی ، افقی یا مورب باشند. کسانی که سوئیچ آرشیو دارند یا دوست دارند در حالت دستی بازی کنند ، نگران نباشند. کنترل های حرکت را می توان غیرفعال کرد.

  تا آنجا که ریمسترینگ انجام می شود ، قابلیت اطمینان گرافیکی بسیار بهبود یافته است. شخصیت ها ، دشمنان و محیط های زیبا و واضح و بدون تردیدهایی که در نسخه Wii بازی مشخص است. مقایسه همزمان GameXplain در زیر تضاد بازی قبلی و ریمستر را نشان می دهد. آن را در حالت تمام صفحه تماشا کنید تا تفاوت چشمگیر را با سهولت بیشتری مشاهده کنید.

  نکته دیگری که متوجه شدیم این است که در این ویدیو و پیش پرده اعلام شده برای این موضوع ، نبود جعبه گفتگو است. از دست دادن آن در اعلامیه آسان بود ، اما در ویدیوی GameXpain شما متوجه خواهید شد که چندین صحنه گفتگوی در نسخه Switch فاقد جعبه گفتگو است ، در حالی که Wii این کار را انجام می دهد.

  آیا این عمدی بوده است؟ در قسمت نینتندو برای نمایش ویدیو یا اینکه اگر به گفتگوی کاملاً واضح منتقل شده باشد ، مشخص نیست. اگر چنین باشد ، در یک بازی Zelda بی سابقه خواهد بود. هیچ بازی دیگری در این حق رای دادن گفتگو نکرده است ، از جمله Breath of the Wild. صداهای موجود در BotW با سخنان زیر و رو و گله مبهوت می شوند. دیدن Zelda و Link صدای بلند جالب خواهد بود ، اما نفس خود را حفظ نکنید. این کاملاً حدس و گمان از طرف من است.

  اگر شما آماده رفتن به اولین ماجراجویی Link (این یک پیش درآمد است) یا بازی کردن برای اولین بار ، پیش خریدهای The Legend از Zelda: Skyward Sword با قیمت 60 دلار در فروشگاه الکترونیکی افتتاح شده است. اگر ترجیح می دهید صبر کنید ، بازی در 16 ژوئیه آغاز می شود.

خبرهای دیگر از بازی