خبر

 • تک بورد - نینتندو می گوید اگر به صفحه نمایش اهمیتی نمی دهید ، به مدل جدید Switch OLED ارتقا ندهید

  نینتندو می گوید اگر به صفحه نمایش اهمیتی نمی دهید ، به مدل جدید Switch OLED ارتقا ندهید
  27 روز و 2 ساعت قبل

  نینتندو سرانجام روز دوشنبه از نسخه بعدی Nintendo Switch که مدتهاست شایعه شده است ، رونمایی کرد و طرفداران زیادی ناامید شدند. در حالی که این فناوری از فناوری OLED استفاده می کند و فضای ذخیره سازی بیشتری دارد ، پشتیبانی 4K و DLSS مورد انتظار از بین رفته است - حتی یک بازاریاب نینتندو فکر می کند اگر مردم به نمایشگر جدید اهمیت ندهند ، نباید آنها را ارتقا دهند.

  دستگاه هیبریدی جدید ، با تخیل مدل Nintendo Switch OLED ، چندین نسخه برتر را نسبت به نسخه فعلی ارائه می دهد: ال سی دی 6.2 اینچی اکنون یک OLED 7 اینچی است. 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی به 64 گیگابایت افزایش یافته است. یک پایه قابل تنظیم وجود دارد صدا بهبود یافته و یک بارانداز جدید با جک اترنت سیمی.

  جایی که جدیدترین سوئیچ با مدل قبلی تفاوتی ندارد ، داخلی است. ما گزارش هایی را در مورد پشتیبانی از رزولوشن های 4K ، اضافه شدن DLS Nvidia (Deep Learning Super Sampling) ، SoC جدید با طراحی سفارشی با پردازنده بهبود یافته و حافظه RAM بیشتر مشاهده کرده ایم ، اما همه اینها در مدل Switch OLED وجود ندارد.

  نه نه برای چه اگر صفحه را حفر نمی کنید ، به صفحه فعلی بچسبید.

  - JC Rodrigo (JCRodrigo_) 6 ژوئیه 2021

  در پاسخ به یک توییت که آیا سوئیچ جدید عملکرد بهتری ارائه می دهد ، مدیر Nintendo of America بازاریابی محصول JC Rodrigo نوشت: "نه. نه برای چه اگر صفحه را حفر نمی کنید ، به صفحه فعلی بچسبانید. "

  به اصطلاح سوئیچ حرفه ای ، در بهترین حالت ، بیشتر یک جوان حرفه ای سوئیچ است که به دنبال کمبود تجربه در یک زمینه شلوغ است مهارت های قابل فروش https://t.co/LjK0Esmv9G

  - Nathan Grayson (@ Vahn16) 6 ژوئیه 2021

  با توجه به تعداد گزارشات 4K Switch Pro به روز شده ، همیشه این احتمال وجود دارد که نینتندو بتواند نسخه در سال آینده که کمبود تراشه جهانی کاهش یافته است ، یک مدل قدرتمندتر وجود دارد ، اگرچه چنین حرکتی بدون شک باعث خشم کسانی می شود که مدل سوئیچ OLED را هنگام عرضه در 8 اکتبر با قیمت 349.99 دلار خریداری می کنند.

  2022 برای سوییچ پرو. و اگر هنوز هم این اتفاق بیفتد ، من همچنان حدس می زنم که خروجی 4K با تراشه کارآمدتر با DLSS داشته باشد. کسی فکر می کند این آخرین سوئیچ از شرکتی است که 6 مدل 3DS را منتشر کرده است؟ https://t.co/TuJJGucDdc

  - جف گروب (JeffGrubb) 6 جولای 2021

  h / t: VGC

خبرهای دیگر از بازی