خبر

 • تک بورد - نینتندو می تواند عناوین Game Boy ، Game Boy Color را به سرویس Switch Online به زودی اضافه کند

  نینتندو می تواند عناوین Game Boy ، Game Boy Color را به سرویس Switch Online به زودی اضافه کند
  12 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: چندین منبع مستقل گزارش می دهند که نینتندو در حال آماده شدن برای اضافه کردن بازی های Game Boy و Game Boy Color به سرویس اشتراک Switch Online خود است. با گذشت سه سال از خدمات ، فقط چند هفته دیگر ، اکنون زمان خوبی برای نینتندو خواهد بود تا ارزش ارائه خدمات خود را حتی بیشتر افزایش دهد.

  پادکست Nate the Hate اولین بار در اوایل این هفته گزارشی از این پیشرفت ارائه کرد. نینتندو لایف سپس اعلام کرد که منابع آن به آنها تأیید کرده اند که عناوین Game Boy و Game Boy Color به زودی به سرویس می آیند. در حال حاضر ، Eurogamer اعلام کرده است که منابع خود نیز گزارش ها را تأیید کرده اند.

  نینتندو سرویس Switch Online خود را در 18 سپتامبر 2018 راه اندازی کرد. این سرویس علاوه بر امکان بازی آنلاین ، دسترسی به کتابخانه مداوم و در حال گسترش بازی های سرگرمی Nintendo System. یک سال بعد ، نینتندو بازی های SNES را به این بازی اضافه کرد. من چهار نوع شبیه ساز پیدا کردم: Kachikachi (NES Classic) قایق رانی (SNES Classic) Hiyoko (؟؟؟) تعداد (؟؟؟) این می تواند به معنی وجود دو کنسول Classic جدید و/یا سه کنسول جدید برای Switch Online باشد.

  - OatmealDome (OatmealDome) 13 ژانویه 2019

  همچنین نکته قابل توجه این است که داده کاویان در سال 2019 چهار نوع شبیه سازی را در برنامه NES Switch کشف کردند: NES و SNES ، و دو شبیه ساز بدون حساب به نام هیوکو و کنت. اعتقاد بر این است که هیوکو می تواند شبیه ساز بازی Game Boy و Game Boy Color باشد.

  بنابراین ، در مورد نوع شبیه ساز چهارم چطور؟ هیئت منصفه هنوز در مورد این مورد صحبت نمی کند ، اما ظاهراً نسخه کلاسیک نینتندو 64 دیگر در کارت ها نیست ، برخی بدون شک امیدوارند که آخرین کنسول عالی مبتنی بر کارتریج بتواند این شکاف را پر کند.

خبرهای دیگر از بازی