خبر

 • تک بورد - نینتندو فهرست Smash Bros. را با Kingdom Hearts ’Sora می پیچاند

  نینتندو فهرست Smash Bros. را با Kingdom Hearts ’Sora می پیچاند
  20 روز و 5 ساعت قبل

  تقریباً 3 سال اضافه شدن DLC با کمی جادوی Disney-Final Fantasy به پایان می رسد.
  Super Smash Bros. Ultimate سه شنبه به خوبی پخش شد و نینتندو فاش کرد که Kingdom Hearts \'Sora آخرین افزودنی به فهرست قابل توجه بازی خواهد بود مبارزان-و این که بازی RPG اکشن Square Enix-Disney مورد علاقه طرفداران از طریق بازی ابری به Switch می آید.

  اعلام شده در آخرین ویترین به میزبانی کارگردان Masahiro Sakurai ، DLC Ultimate's Challenger Pack 11 شامل قهرمان Kingdom Hearts ، دوازدهمین جنگنده جدید DLC از زمان اضافه شدن Super Mario's Piranha Plant در ژانویه 2019 خواهد بود. سورا از سلاح امضای خود ، Keyblade استفاده می کند. ، و همچنین حملات جادویی اساسی و در اواخر این ماه برای بارگیری در دسترس خواهد بود. متقاطع سبک بین شخصیت های فاینال فانتزی و دیزنی -که از "دنیاهای" شخصی خود در زمینه فیلم ها یا کارتون های مربوط به خود ، مانند داستان اسباب بازی ، کابوس قبل از کریسمس و دزدان دریایی کارائیب -که سورا و دوستانش از آنها دیدن می کنند ، می آیند. (اصلی Kingdom Hearts 2002 یک سال قبل از ادغام این شرکت ، که بعداً با نام Squaresoft شناخته می شد ، با Enix راه اندازی شد ، بنابراین سری Dragon Quest اخیر هرگز به جهان اضافه نشده است.)

  به نشانه خوشحالی برای طرفداران ، لباس های متفرقه سورا همه بر اساس لباس های مختلف او از چندین بازی Kingdom Hearts است ، از جمله یکی از بازی های Steamboat Willie در Kingdom Hearts II 2006 ، با الهام از فیلم کوتاه دیزنی در سال 1928 جایی که میکی موس اولین بازی خود را انجام داد. نه قطعه موسیقی و مرحله مضمون جدیدی از این سری نیز به عنوان بخشی از DLC Challenger Pack اضافه می شود.

  تبلیغات

  در طول جریان ، ساکورایی گفت که افزودن سورا به ترکیب جنگنده های Ultimate نتیجه همکاری است بازگشت به راه Super Smash Bros. برای 3DS و Wii U در سال 2014. در آن زمان ، نینتندو نظرسنجی کرد و از طرفداران پرسید که بیشتر دوست دارند چه شخصیت هایی به بازی اضافه شوند ، و سورا در نقش درخواست شده ترین شخصیت ساکورایی گفت که نتایج نظرسنجی را با ساتورو ایواتا ، سرپرست سابق نینتندو ، که در سال 2015 درگذشت ، گفتگو کرد-به نظر می رسد که ایواتا همیشه از مدیر می خواهد سایر شخصیت های برتر را فاش نکند تا از قرار دادن هر شرکتی در موقعیت ناخوشایند با طرفداران جلوگیری کند.

  "در حالی که این رای گیری در حال انجام بود ، ما با آقای ایواتا صحبت کردیم ، که هنوز در آن زمان با ما بود و تصمیم گرفتیم نتایج را فاش نکنیم." "برای رزمندگان بالای لیست ، ما فکر کردیم که برخی افراد ممکن است آنها را از شرکت های مربوطه درخواست کنند. ما معتقد بودیم که این امر باعث ناراحتی بسیاری از طرفین می شود. متأسفیم که نتوانستیم نتایج را فاش کنیم."

  Sakurai همچنین فاش کرد که سری Kingdom Hearts از طریق بازی ابری به Switch می آید و به بازیکنان اجازه می دهد Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX ، Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue و Kingdom Hearts 3 را تجربه کنند ، که تنها به این پلتفرم ملحق می شوند. ورودی سری قبلی ، بازی ریتمی 2020 Kingdom Hearts: Melody of Memory. گذشته از ورودی های سه گانه اصلی ، این نسخه ها همچنین شامل spinoff ها و مطالب تکمیلی است ، هرچند تازه واردان باید توجه داشته باشند که خطوط داستان سریال به همان اندازه که عنوان مجموعه آنها نشان می دهد پیچیده می شود. هیچ تاریخ عرضه ای اعلام نشد.

  سه لباس نهایی Mii Fighter همان روز با Challenger Pack در دسترس خواهد بود ، از جمله Doom's Doom Slayer و Splatoon's Octoling و Judd the cat که هریک 0.75 دلار هزینه خواهند داشت. با پایان دادن به جریان ، ساکورایی اعلام کرد که Sephiroth از Final Fantasy VII ، Kazuya Tekken ، Pyra و Mythra از Xenoblade Chronicles 2 و استیو و الکس ماینکرفت همگی احتمالاً در سال 2022 Amiibo را دریافت می کنند.

  Sora در اکتبر در دسترس خواهد بود 18 برای دارندگان Ultimate's 30 $ Fighter Pass Vol. 2 یا به صورت دانلود جداگانه با قیمت 5.99 دلار.

خبرهای دیگر از بازی