techbord.com نینتندو سوییچ 23 ماه متوالی از کنسول های رقیب در ایالات متحده پیشی می گیرد

تصور اینکه وقتی نینتندو برای اولین بار سوییچ را در سال 2016 اعلام کرد و با استقبال کم نظیر بسیاری روبرو شد ، سخت است که سرانجام برای 23 ماه متوالی به پرفروش ترین کنسول ایالات متحده تبدیل شود.

این آمار پس از آن انجام می شود که کنسول هیبریدی نینتندو با فروش 735،926 دستگاه سوئیچ و سوئیچ لایت در ایالات متحده ، بهترین فروش خود را در ماه اکتبر به دست آورد. این دومین آمار فروش در کل کنسول های ماه است که تنها توسط 807،000 واحد Wii فروخته شده در اکتبر 2008 شکست خورده است.

صنعت بازی های ویدیویی یکی از چندین مورد است که دارای امسال با همه گیر شدن افراد بیشتر به دنبال فعالیتهای مستقر در خانه هستند. نینتندو می گوید فروش سوییچ اکتبر 136 درصد در مقایسه با سال گذشته افزایش داشته است. تاکنون 22.5 میلیون دستگاه در ایالات متحده فروخته شده است ، در حالی که محموله های جهانی 68 میلیون است. این امر باعث می شود تا در جایگاه دوازدهم در لیست پرفروش ترین کنسول های لیست تاریخ قرار بگیریم ، که با توجه به اینکه تنها در سال 2017 منتشر شد ، آمار چشمگیری است - دومین ماشین جوان در میان بیست برتر ، PlayStation 4 2013 است.

https://techbord.com نینتندو سوییچ از کنسول های رقیب خود در ایالات متحده برای 23 ماه متوالی فروش بیشتری دارد

صحبت کردن با The Verge ، SVP فروش و بازاریابی نینتندو آمریکا ، نیک چاوز ، موفقیت اخیر را به دلیل افزایش دسترسی دستی و نسخه ویژه عبور از حیوانات از Switch تغییر می دهد. "این حوادث در تاریخ 4 اکتبر دوباره به بازار آمد و بسیاری از مردم هیجان زده بودند که هرچه سریعتر دست به کار می شوند. ما در کل این تعطیلات و تا سال 2021 همچنان به آن مقدار کافی ادامه خواهیم داد."

هنگام رونمایی از آن در سال 2016 ، این نگرانی وجود دارد که سوییچ یک Wii U دیگر باشد که باعث کاهش 7 درصدی قیمت سهام نینتندو می شود - یک مشاور صنعت بازی گفت: "چه کسی غیر از طرفداران سرسخت نینتندو را خریداری کند Switch؟ "ممکن است PS5 و Xbox Series X / S با آن رقابت کند ، اما برخی از تحلیلگران معتقدند که سوئیچ رکورد خود را تمدید کرده و به پرفروش ترین کنسول در تعطیلات تبدیل خواهد شد.

نینتندو سوییچ 23 ماه متوالی از کنسول های رقیب در ایالات متحده پیشی می گیرد
gaming/نینتندو-سوییچ-23-ماه-متوالی-از-کنسول-های-رقیب-در-ایالات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.