techbord.com نینتندو سوییچ 23 ماه متوالی از کنسول های رقیب در ایالات متحده پیشی می گیرد

تصور اینکه وقتی نینتندو برای اولین بار سوییچ را در سال 2016 اعلام کرد و با استقبال کم نظیر بسیاری روبرو شد ، سخت است که سرانجام برای 23 ماه متوالی به پرفروش ترین کنسول ایالات متحده تبدیل شود.

این آمار پس از آن انجام می شود که کنسول هیبریدی نینتندو با فروش 735،926 دستگاه سوئیچ و سوئیچ لایت در ایالات متحده ، بهترین فروش خود را در ماه اکتبر به دست آورد. این دومین آمار فروش در کل کنسول های ماه است که تنها توسط 807،000 واحد Wii فروخته شده در اکتبر 2008 شکست خورده است.

صنعت بازی های ویدیویی یکی از چندین مورد است که دارای امسال با همه گیر شدن افراد بیشتر به دنبال فعالیتهای مستقر در خانه هستند. نینتندو می گوید فروش سوییچ اکتبر 136 درصد در مقایسه با سال گذشته افزایش داشته است. تاکنون 22.5 میلیون دستگاه در ایالات متحده فروخته شده است ، در حالی که محموله های جهانی 68 میلیون است. این امر باعث می شود تا در جایگاه دوازدهم در لیست پرفروش ترین کنسول های لیست تاریخ قرار بگیریم ، که با توجه به اینکه تنها در سال 2017 منتشر شد ، آمار چشمگیری است - دومین ماشین جوان در میان بیست برتر ، PlayStation 4 2013 است.

https://techbord.com نینتندو سوییچ از کنسول های رقیب خود در ایالات متحده برای 23 ماه متوالی فروش بیشتری دارد

صحبت کردن با The Verge ، SVP فروش و بازاریابی نینتندو آمریکا ، نیک چاوز ، موفقیت اخیر را به دلیل افزایش دسترسی دستی و نسخه ویژه عبور از حیوانات از Switch تغییر می دهد. "این حوادث در تاریخ 4 اکتبر دوباره به بازار آمد و بسیاری از مردم هیجان زده بودند که هرچه سریعتر دست به کار می شوند. ما در کل این تعطیلات و تا سال 2021 همچنان به آن مقدار کافی ادامه خواهیم داد."

هنگام رونمایی از آن در سال 2016 ، این نگرانی وجود دارد که سوییچ یک Wii U دیگر باشد که باعث کاهش 7 درصدی قیمت سهام نینتندو می شود - یک مشاور صنعت بازی گفت: "چه کسی غیر از طرفداران سرسخت نینتندو را خریداری کند Switch؟ "ممکن است PS5 و Xbox Series X / S با آن رقابت کند ، اما برخی از تحلیلگران معتقدند که سوئیچ رکورد خود را تمدید کرده و به پرفروش ترین کنسول در تعطیلات تبدیل خواهد شد.

نینتندو سوییچ 23 ماه متوالی از کنسول های رقیب در ایالات متحده پیشی می گیرد
gaming/نینتندو-سوییچ-23-ماه-متوالی-از-کنسول-های-رقیب-در-ایالات.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.