خبر

 • تک بورد - نینتندو سوییچ سه سال پس از عرضه به فروش خود مانند هات کیک ادامه می دهد

  نینتندو سوییچ سه سال پس از عرضه به فروش خود مانند هات کیک ادامه می دهد
  5 روز و 16 ساعت قبل

  جذابیت طولانی مدت: کنسول هیبریدی سوئیچ نینتندو برای اولین بار در سال 2017 منتشر شد و از آن زمان به بعد ، این دستگاه مانند کیک های گرم فروخته شده است. حتی اکنون ، سه سال بعد ، این کنسول فروش بهتر از حد انتظار را تجربه کرده است: بین ماه های جولای و سپتامبر ، شرکت بازی سازی موفق به ارسال 6.86 میلیون واحد سوئیچ بزرگ شد.

  این تعداد هم سوئیچ استاندارد و هم کنسول ارزان قیمت و فقط دستی Switch Lite را شامل می شود. استطاعت Switch Lite این بخش از بازار بازی های کنسول را به مخاطبان کاملا جدیدی باز کرده است ، بنابراین موفقیت آن شاید تعجب آور نباشد.

  در مجموع ، نینتندو از زمان فروش 68.83 میلیون دستگاه خیره کننده فروخته است. سوئیچ از سه سال پیش راه اندازی شد ، که برای دستگاهی که در نیمه دوم چرخه عمر کنسول نسل فعلی راه اندازی شده است باورنکردنی است.

  همانطور که The Verge گزارش می دهد ، رقم 6.86 میلیون ذکر شده در قبل نشان دهنده رشد سالانه 40 درصدی ، که بازهم عملکرد کاملاً مطلوبی برای کنسول ضعیف تر است.

  https: / /techbord.com نینتندو سوییچ سه سال پس از راه اندازی همچنان به فروش هات کیک ادامه می دهد

  همه گیر Covid-19 بدون شک حداقل در برخی از نتایج قوی نینتندو در اینجا نقش داشته است. با بیشتر ماندن افراد در خانه در اواسط و اواخر سال 2020 ، همه به دنبال راه هایی برای سرگرمی خود - و خانواده خود هستند.

  Nintendo Switch یک روش خارق العاده برای تحقق این هدف است. ، با بازدیدهای جذاب طولانی مدت مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild ، Animal Crossing: New Horizons و Super Mario Odyssey که در کاتالوگ آن موجود است.

  ما منتظریم ببینیم نینتندو یا نه رشد فروش سوییچ با رقابت جدید سونی و مایکروسافت در طول 2021 افزایش خواهد یافت. اگر مجبور بودیم حدس بزنیم ، می گوییم کنسول پایین رده احتمالاً به همان اندازه قبل موفق خواهد شد.

  پس از همه ، این در جایگاه خودش جای می گیرد که هیچ یک از رقبای آن واقعاً زحمت آن را نکشیده اند. به تازگی وارد بازی شوید - یک بازی مقرون به صرفه ، خانواده پسند که می توانید از آن استفاده کنید.

خبرهای دیگر از بازی