خبر

 • تک بورد - نینتندو سوییچ اولین افت قیمت خود را قبل از مدل OLED مشاهده می کند اما فقط در اتحادیه اروپا و انگلستان

  نینتندو سوییچ اولین افت قیمت خود را قبل از مدل OLED مشاهده می کند اما فقط در اتحادیه اروپا و انگلستان
  2 روز و 15 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: نینتندو به زودی سوییچ تازه خود را با صفحه نمایش OLED عرضه می کند. تا حدی به این دلیل ، قیمت مدل فعلی سوئیچ در اروپا و انگلستان اندکی کاهش می یابد. MSRP جدید اولین افت قیمت برای سوییچ از زمان عرضه آن در چهار سال و نیم پیش است. با این حال ، به نظر نمی رسد که این کاهش به ایالات متحده وارد شود زیرا نینتندو می گوید سوییچ هنوز شتاب زیادی دارد.

  نینتندو در حال تغییر قیمت مدل اصلی Switch در اروپا و انگلستان است. نسخه اتحادیه اروپا قبلاً به قیمت 330 یورو فروخته شد اما به 300 یورو تنظیم شده است. به همین ترتیب ، مدلهای انگلستان از 280 پوند به 260 پوند افزایش یافته اند ، که توسط فهرست به روز شده فروشگاه نینتندو مشهود است. این تغییرات فقط یک ماه قبل از راه اندازی Switch با صفحه نمایش OLED انجام می شود.

  به نظر نمی رسد که نینتندو قصد دارد قیمت های آمریکای شمالی را تغییر دهد. یک نماینده به Eurogamer گفت که تغییرات قیمت در درجه اول برای تنظیم نرخ ارز در اروپا انجام می شود و انجام این کار قبل از راه اندازی OLED زمان مناسبی به نظر می رسید.

   https://techbord.com نینتندو سوییچ اولین افت قیمت خود را پیش از مدل OLED مشاهده می کند اما فقط در اتحادیه اروپا و انگلستان

  " پس از سنجش دقیق عوامل مختلف ، از جمله نرخ ارز در اروپا و راه اندازی آینده Nintendo Switch - OLED Model ، ما تصمیم گرفتیم که اکنون زمان مناسبی برای تغییر قیمت تجارت اروپایی نینتندو سوییچ است ، "نینتندو به Eurogamer گفت.

  نینتندو افزود این که شتاب فروش سوییچ همچنان قوی است

  در حال حاضر ، قیمت ایالات متحده 300 دلار برای سوئیچ اصلی و 350 دلار برای مدل آینده OLED باقی می ماند. با این حال ، قیمت جدید در اروپا فاصله بین مدل ها را با ایالات متحده نزدیک تر می کند. قیمت سوییچ جدید در اتحادیه اروپا و انگلستان به ترتیب 365 یورو و 310 پوند خواهد بود. این فاصله 65 یورو در اتحادیه اروپا و 50 پوند در بریتانیا است.

  سوئیچ OLED در 8 اکتبر با چند تغییر اندک ، از جمله صفحه نمایش OLED کمی بزرگتر ، و یک ضربه محکم تر ثابت می شود. ، و بلندگوهای بهتر داک همچنین با پشتیبانی از اتصالات اترنت ارائه می شود.

خبرهای دیگر از بازی