خبر

 • تک بورد - نینتندو سرویس جدید Switch Concierge را برای تازه واردان راه اندازی می کند

  نینتندو سرویس جدید Switch Concierge را برای تازه واردان راه اندازی می کند
  1 روز و 14 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: نینتندو سوییچ نزدیک به چهار سال است که در دسترس است. با توجه به چرخه عمر آن و این واقعیت که دقیقاً منحنی یادگیری تندی ندارد ، نمی توانم تصور کنم که این سرویس تحت فشار تقاضا قرار بگیرد. هنوز هم ، یک سیستم جدید یک سیستم جدید است و اگر شما با آن آشنایی ندارید یا در زمینه بازی کاملاً جدید هستید ، یک تماس ویدیویی نیم ساعته ممکن است راهی بد برای سرعت بخشیدن به همه چیزهایی که کنسول ارائه

  نینتندو یک برنامه رایگان را برای کمک به دارندگان جدید سوئیچ برای آشنایی با کنسول ، پرسیدن س questionsال و موارد دیگر راه اندازی کرده است.

  این برنامه آزمایشی دارای یک تماس ویدیویی تک به تک است. با نماینده نینتندو از طریق تیم های مایکروسافت. تماس ها فقط به کاربران 18 سال به بالا در ایالات متحده محدود می شوند و به صورت اولین مراجعه ، اولین سرویس ارائه می شوند.

  https://techbord.com نینتندو سرویس سوئیچ دربان رایگان را برای تازه واردان راه اندازی می کند

  هنگام برنامه ریزی تماس ، می توانید از موضوعات مختلف از جمله یک مرور کلی انتخاب کنید. سیستم و نحوه راه اندازی آن ، نحوه شروع کار با حساب Nintendo و نحوه شخصی سازی سیستم. حتی می توانید بر اساس سبک بازی ، بازی های مورد علاقه و لوازم جانبی متعلق به شما ، توصیه هایی درباره بازی های بعدی دریافت کنید.

  برنامه آزمایشی مطابق با سوالات متداول نینتندو تا فوریه اجرا می شود.

خبرهای دیگر از بازی