techbord.com نینتندو جشن 35 سالگی جشن Super Bros.

برداشت ویراستار: نینتندو روز پنجشنبه جشن 35 سالگی سوپر ماریو برادران را با شایعات زیادی آغاز کرد و اخبار اعلامیه های جدید را ارائه داد. در اینجا چیز کوچکی برای همه وجود دارد اگرچه متاسفانه هنوز خوش شانس کسانی که به یک نینتندو 64 مینی امیدوارند وجود ندارد.

برای مبتدیان ، اکنون یک راه جدید برای بازی Super Mario Bros. در حال حرکت به لطف Game & Watch ، یک بازی تفریحی از بازی الکترونیکی دستی به همین نام که برای اولین بار توسط نینتندو در سال 1980 منتشر شد ، وجود دارد. این نسخه جدید دارای یک پد کنترل مدرن است و از قبل با Super Mario Bros. ، Super Mario Bros: The Lost Levels و نسخه ویژه Ball با مضمون ماریو بارگیری می شود. مانند نسخه اصلی ، ساعت نیز دو برابر می شود.

به دنبال راه اندازی آن در 13 نوامبر با قیمت 49.99 دلار باشید.

 https://techbord.com نینتندو جشن 35 سالگی جشن Super Bros. را برگزار می کند

نینتندو همچنین نسخه های بهینه شده Super Mario 64 ، Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy را راه اندازی می کند. روی سوییچ نینتندو گفت که بازی ها ، که در یک بسته واحد به نام Super Mario 3D All-Stars به ​​صورت یکجا ارائه می شوند ، دارای رزولوشن بالاتر از نسخه های اصلی خواهند بود و با نرمی بیشتری روی سوییچ بازی می کنند.

اجرای محدود Super-3D 3D All-Stars از 18 سپتامبر آغاز می شود "و تقریباً تا 31 مارس 2021 در دسترس خواهد بود." چرا برای تازه کردن این بازی ها فقط به زحمت می افتید که فقط برای مدت کوتاهی آنها را ارائه می دهید؟

نینتندو همچنین یک بازی نبرد آنلاین رقابتی جدید ، Super Mario Bros. 35 را راه اندازی می کند که در آن بازیکنان به رقابت می پردازند تا ببینم چه کسی می تواند از رقابت پیشی بگیرد. از اول اکتبر به عنوان یک بازی فقط دیجیتالی برای اعضای نینتندو سوییچ آنلاین پخش مستقیم می شود و تا 31 مارس 2021 در دسترس خواهد بود.

https://techbord.com نینتندو 35 سالگرد جشن Super Bros. Bros. را اعلام کرد

Super Mario All-Stars ، مجموعه SNES 1993 که شامل چهار بازی ماریو Nintendo از NES است ، امروز نیز بعداً به پلتفرم نینتندو سوییچ آنلاین پیوست. و در ماه فوریه ، نینتندو قصد دارد نسخه پیشرفته Super Mario 3D World را برای سوییچ عرضه کند.

این فقط نوک کوه یخ است زیرا Nintendo همچنین چندین رویداد ویژه به مناسبت 35 سالگرد را برگزار می کند. برای رعایت اختصار ، می توانید به سادگی به صفحه اعلامیه نینتندو بروید تا در همه مواردی که در دست انتشار است سرعت ببخشید.

نینتندو جشن 35 سالگی جشن Super Bros.
gaming/نینتندو-جشن-35-سالگی-جشن-super.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.