خبر

 • تک بورد - نینتندو تا حدی به لطف سوئیچ OLED توانست تاج فروش کنسول را به دست آورد

  نینتندو تا حدی به لطف سوئیچ OLED توانست تاج فروش کنسول را به دست آورد
  26 روز و 3 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پلی استیشن 5 سونی اخیراً اولین کنسولی بود که از کنسول دستی نینتندو سوئیچ فروش بیشتری داشت و 33 ماه پیشروی فروش سخت افزار را به خود اختصاص داد. با این حال، این پیروزی کوتاه مدت بود، زیرا نینتندو موفق شد تاج و تخت را در ماه اکتبر تا حدی به لطف عرضه سوئیچ OLED جدید به دست آورد.

  Mat Piscatella از گروه NPD گفت که سوییچ پرفروش‌ترین پلتفرم سخت‌افزاری ماه اکتبر بود، هم از نظر واحدهای فروخته‌شده و هم از نظر دلار تولید شده. از سال تا به امروز، پلی استیشن 5 همچنان رهبر درآمد است و شرکت هلدینگ سوییچ پیشتاز واحد سالانه است.

  نینتندو اعلام کرد که در ماه اکتبر 711000 کنسول سوییچ در ایالات متحده فروخته است که 314000 دستگاه از آن‌ها بوده است. مدل جدید OLED داگ بوسر، رئیس نینتندو آمریکا، به The Verge گفت: "ما این را شروعی قوی برای مدل OLED نینتندو سوییچ و یک شاخص بسیار قوی از عملکردی می‌دانیم که در فصل تعطیلات می‌توانیم انتظار داشته باشیم." p> اکتبر ماه خوبی برای سازندگان سخت افزار به طور کلی بود. به گفته پیسکاتلا، فروش دلار سخت افزار بازی های ویدیویی 82 درصد نسبت به اکتبر 2020 افزایش یافته است که در مجموع به 472 میلیون دلار رسیده است. از سال تا به امروز، هزینه های سخت افزاری 53 درصد افزایش یافته است. همان دوره یک سال قبل.

  دقیقا یک سال از عرضه کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت می‌گذرد، اما به لطف کمبود مداوم قطعات، مشکلات موجودی و مشکل وحشتناک اسکالپر، مطمئناً اینطور نیست. احساس می‌کنید سال اول در کتاب‌ها وجود دارد.

  از نظر نرم‌افزار، Far Cry 6 برترین بازی ماه اکتبر بود و پس از آن Back 4 Blood و Metroid Dread قرار گرفتند. بازی جدید نینتندو متروید نیز بازی شماره یک بود. در Switch برای اکتبر، و بالاترین فروش ماه راه اندازی را به دست آورد هر بازی متروید در تاریخچه ردیابی شده است.

خبرهای دیگر از بازی