خبر

 • تک بورد - نینتندو تأیید کرد که بازی های Switch Online N64 دارای نسخه انگلیسی 60 هرتز خواهند بود

  نینتندو تأیید کرد که بازی های Switch Online N64 دارای نسخه انگلیسی 60 هرتز خواهند بود
  11 روز و 6 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: حساب رسمی توییتر نینتندو بریتانیا امروز تأیید کرد که وقتی صاحبان سوئیچ در اروپا بازی های کلاسیک نینتندو 64 را که به Switch Online اضافه می شود ، بازی می کنند ، در 60Hz و به زبان انگلیسی خواهند بود. این امر نگرانی بسیاری را که خاطرات بدی از بازی های 50 هرتزی در روزهای CRT های PAL دارند ، برطرف می کند.

  در این اطلاعیه ، نینتندو انگلستان همچنین تأیید کرد که برای برخی از بازی ها ، کاربران اروپایی می توانند نسخه های PAL را برای بازی به زبان های دیگر انتخاب کنند. نینتندو نگفت که کدام بازی ها این گزینه را ارائه می دهند.

  طی یک Nintendo Direct در اواخر ماه گذشته ، نینتندو اعلام کرد که قصد دارد بازی های N64 و Sega Genesis (که در اروپا Sega Mega Drive نامیده می شود) را به بازی اضافه کند. سرویس Switch Online "اواخر اکتبر \ of Time ، Mario Tennis ، Mario Kart 64 و WinBack.

  همه بازی های Nintendo 64 که با Nintendo Switch Online + Expansion Pack موجود است در نسخه های انگلیسی 60 هرتزی قابل اجرا هستند. بازی های منتخب همچنین می توانند نسخه اصلی PAL اروپایی را با گزینه های زبان بازی کنند. pic.twitter.com/gS0ajmtxnY

  - نینتندو انگلستان (NintendoUK) 11 اکتبر 2021

  نینتندو قصد دارد بازی های بیشتری مانند Paper Mario ، The Legend of Zelda: Majora's Mask ، Pokemon در آینده اضافه کند. Snap ، Banjo Kazooie و موارد دیگر. سرویس اشتراک در حال حاضر مجموعه ای از بازی ها را برای سیستم اصلی سرگرمی Nintendo و Super NES ارائه می دهد. بازی های N64 و Genesis علاوه بر اشتراک فعلی هزینه اضافی خواهند داشت.

  هنگامی که نینتندو بازی های N64 را اعلام کرد ، بسیاری از طرفداران اروپایی نگران بودند که ممکن است به نسخه های 50Hz PAL آن بازی هایی که در اروپا.

  برای کسانی که نمی دانند ، تلویزیون های لوله قدیمی که در اروپا استفاده می شد (در میان سایر نقاط جهان) تلویزیون های PAL بودند که تصاویر را در 50Hz در مقابل 60Hz ژاپنی و شمالی نمایش می دادند. تلویزیون های آمریکایی NTSC برای تطبیق این امر ، نسخه های اروپایی بازی ها برای کنسول های قدیمی تا زمان PlayStation 2 با نرخ فریم پایین تری اجرا می شد. این تنظیم دیگر برای نمایشگرهای صفحه تخت مدرن ضروری نیست ، چیزی که مردم از آن برای بازی بازی های Switch Online استفاده می کنند. یکی از دلایلی که کاربران درباره اروپایی سوییچ آنلاین نگران بودند این است که وقتی نینتندو بازی های کلاسیک را دوباره روی کنسول مجازی در Wii و Wii U منتشر کرد ، 50 هرتز بود.

خبرهای دیگر از بازی