techbord.com نینتندو با دادخواست دیگری با عنوان

برداشت ویرایشگر: جوی استیک در Joy-Cons نینتندو حداقل از سال 2017 درد و رنج کاربران را به همراه داشته است. شخصاً ، من از زمان خرید سوئیچ خود مجبور شده ام دو بار مکانیسم سمت چپ Joy-Con خود را تعمیر کنم اوایل سال 2017. نینتندو از این نقص آگاه است ، اما هنوز کنترل کننده را دوباره طراحی نکرده است و همچنین به مصرف کننده اعلام نمی کند که چوب ها مستعد رانش هستند ، که باعث مشکلات قانونی مداوم می شود.

نینتندو با یک پرونده قضایی دیگر در مورد جوی استیک معیوب Nintendo Switch روبرو است. این بار یک پسر 10 ساله (ام اس) و مادرش ، لوز سانچز ، به عنوان شاکیان نماینده ذکر شده اند.

برای کسانی که از این موضوع آگاه نیستند ، این مشکل به عنوان "رانندگی شادی-کن" شناخته می شود. "اگرچه این نام تا حدودی گمراه کننده است زیرا به طور انحصاری در کنترل کننده های Joy-Con وجود ندارد. این مسئله در سازوکارهای Switch Lite نیز وجود دارد. وقتی نقصی در داخلی جوی استیک باعث شود سنسورهای آنالوگ کنترل کننده حرکات چوب را ثبت کند حتی در صورت عدم فشار.

اولین گزارشات مربوط به این نقص با کمک نینتندو نشان داده می شود انجمن ها فقط حدود یک سال پس از اولین تغییر در سال 2016 سوئیچ. نینتندو چندین سال است که از این موضوع آگاه است اما در مورد آن کم کاری کرده است ، که به نظر می رسد محل اصلی اختلاف در این آخرین دادخواست است که روز دوشنبه تشکیل شد.

#joycondrift # Splatoon2 #NintendoSwitch pic.twitter .com / 8ANaHAqLa3

- Nerdluck (@ Nerdlfluke) 11 نوامبر 2017

"[]] متهم با اطلاع كامل از نقص و بدون افشاي نقص Joy-Con Drift به بازاريابي و فروش محصولات ادامه مي دهد. مصرف کنندگان در بازاریابی ، تبلیغات یا بسته بندی آن "، در شکایت آمده است. "متهم انگیزه مالی برای پنهان کردن نقص داشته است ، زیرا نمی خواست فروش محصولات را متوقف كند و یا برای پرداختن نقص باید مبلغ قابل توجهی هزینه كند."

دادخواست طبقاتی كه در دادگاه منطقه شمالی كالیفونیا مطرح شد 5 میلیون دلار جبران خسارت را درخواست می كند.

سانچز و همكاران. v. Nintendo of America اولین پرونده در این مورد نیست. اولین دادخواست دعوی طبقاتی (دیاز و همکاران در برابر نینتندو آمریکا) سال گذشته در دادگاه منطقه غربی سیاتل تشکیل شد. تنها چند روز بعد ، نینتندو با ارائه تعمیرات رایگان به افراد آسیب دیده به طور غیررسمی نقص را تأیید کرد.

با این حال ، این شرکت هرگز موضوع را اصلاح نکرد و شکایات همچنان در مجامع جاری شد. سپس دوباره ، هنگامی که مشکل فقط در ماه نینتندو سوییچ Lite نمایان شد ، پرونده دیگری در سیاتل تشکیل شد.

در ماه ژوئن ، پس از تقریباً سه سال شکایت مشتری ، رئیس جمهور نینتندو ، شنتارو فوروکاوا رسماً تصدیق کرد و بابت "ناراحتی" عذرخواهی کرد. با این حال ، وی با استناد به پرونده های قضایی در حال انجام ، از اظهار نظر بیشتر در این مورد خودداری کرد ، بنابراین مشخص نیست که آیا مهندسان نینتندو برای حل این مشکل تلاش می کنند یا اینکه شرکت فقط قصد دارد مسواک زدن آن را ادامه دهد زیر فرش.

اعتبار تصویر: Mr.Whiskey

نینتندو با دادخواست دیگری با عنوان "Joy-Con drift" روبرو می شود ، این بار از طرف یک نوجوان و مادرش
gaming/نینتندو-با-دادخواست-دیگری-با-عنوان-joy-con-drift-روبرو-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.