خبر

 • تک بورد - نینتندو بازی های N64 و Genesis را به نینتندو سوییچ آنلاین می آورد ، اما هزینه آنها اضافی است

  نینتندو بازی های N64 و Genesis را به نینتندو سوییچ آنلاین می آورد ، اما هزینه آنها اضافی است
  10 روز و 16 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: برنامه جدید عضویت نینتندو در اواخر اکتبر راه اندازی می شود و در نهایت ، من گمان می کنم همه چیز به قیمت بستگی دارد. اگر فقط چند دلار بیشتر در ماه باشد ، و اگر نینتندو بتواند جریان مداوم بازی های مطلوب را به مجموعه اضافه کند ، سفر به خط پایین حافظه برای بسیاری ارزش دارد.

  نینتندو اعلام کرده است که بازی های کلاسیک نینتندو 64 و سگا جنسیس به زودی به عنوان بخشی از بسته الحاقی به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین عرضه می شوند.

  پیوستن بازی های نینتندو 64 به خانواده شامل Super Mario 64 ، Mario Kart 64 ، Yoshi's Story ، Star Fox 64 ، The Legend of Zelda: Ocarina of Time ، WinBack: Covert Operations ، Mario Tennis ، Dr. Mario 64 و Sin and Punishment.

  https://techbord.com نینتندو بازی های N64 و Genesis را به نینتندو سوییچ آنلاین می آورد ، اما هزینه اضافی خواهند داشت

  نینتندو همچنین بیش از 12 بازی Sega Genesis را به کتابخانه خود اضافه می کند که شامل Ecco the Dolphin ، Gunstar Heroes ، Musha ، Strider ، Streets of Rage 2 ، Sonic the Hedgehog 2 ، Shinobi III ، Shining Force ، Ristar ، Phantasy Star است. IV ، تبر طلایی ، ماشین لوبیای متوسط ​​دکتر Robotnik ، Castlevania: Bloodlines and Contra: Hard Corps.

  برخی از بازی های N64 تا چهار نفره چند نفره ، چه محلی و چه بیشتر اینترنت.

  https://techbord.com نینتندو بازی های N64 و Genesis را به نینتندو سوییچ آنلاین می آورد ، اما آنها \ 'هزینه اضافی خواهد داشت

  نینتندو در ادامه گفت قصد دارد عناوین بیشتری را به مرور اضافه کند مانند The Legend of Zelda: Majora's Mask ، F-Zero X ، Mario Golf ، Pokémon Snap ، Kirby 64: The Crystal Shards ، Paper Mario و Banjo-Kazooie.

  غول بازی ژاپنی حتی دو کنترلر با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل بر اساس N64 و Genesis را به ترتیب عرضه می کند. این کنترلرهای اختیاری نیازی به بازی بازی های N64 و Genesis در Nintendo Switch Online ندارند ، بلکه احساس واقعی تری را ارائه می دهند مانند اینکه با سخت افزار اصلی بازی می کنید. هر دو مدل بی سیم هر کدام 49.99 دلار برای شما بازپرداخت می کنند. ابتدا به طرف Sega Genesis اشاره می کنیم ، اما به جز دو بازی که نینتندو در ابتدا راه اندازی می کند-Ristar و Musha-در حال حاضر در کنسول عالی همه کاره Genesis Mini در دسترس هستند.

  https://techbord.com نینتندو بازی های N64 و Genesis را به نینتندو سوییچ آنلاین می آورد ، اما هزینه اضافی خواهند داشت

  نینتندو به تنهایی ژانر (با کیفیت) کنسول یکپارچهسازی با سیستمعامل را با NES Classic خود ایجاد کرد و آن را به همان اندازه جذاب SNES Classic دنبال کرد. سگا و سونی به زودی Genesis Mini و PlayStation Classic را دنبال کردند و N64 Classic گام محلی بعدی در این پیشرفت به نظر می رسید. در عوض ، نینتندو متمرکز شد و تصمیم گرفت بر ایجاد سرویس Switch Online خود تمرکز کند. با توجه به اینکه بازی های N64 در حال حاضر به سرویس Switch Online می روند ، همه اینها یک خلاء دائمی در مجموعه کنسول های کوچک یکپارچهسازی با سیستمعامل من را تضمین می کند.

  این نکته نیز مورد توجه است که بازی های N64 و Genesis یک توسعه هستند ، به این معنی که آنها " علاوه بر اشتراک اصلی Nintendo Switch Online ، هزینه اضافی نیز در بر خواهد داشت. این شرکت اعلام نکرده است که بازی بازان چقدر باید برای دسترسی به این عناوین برتر هزینه کنند ، اما ما به زودی به این موضوع پی خواهیم برد.

   https://techbord.com نینتندو بازی های N64 و Genesis را به نینتندو سوییچ آنلاین می آورد ، اما هزینه اضافی خواهند داشت

  در مورد اولین بازی های N64 بیرون از دروازه ، نینتندو عمدتا درست متوجه شد. اگر شامل Super Mario 64 و The Legend of Zelda: Ocarina of Time نباشید ، جرم خواهد بود. ماریو کارت 64 و استار فاکس 64 نیز استقبال می شوند ، اما دیگر آثار کلاسیک مانند GoldenEye 007 ، Wave Race 64 ، Killer Instinct Gold ، Turok و Cruis’n USA کجا هستند؟ GoldenEye 007 احتمالاً در صدور مجوز مشکل دارد ، اما بقیه چطور؟

  دوست دارید چه بازی های N64 یا Genesis دیگری به گسترش اضافه شوند؟ علاوه بر عناوین ذکر شده در بالا ، من شخصاً از Bomberman 64 ، Pilotwings 64 و Donkey Kong 64 ، و دیگران استقبال می کنم.

  اعتبار پستی Pat Moin

خبرهای دیگر از بازی