خبر

 • تک بورد - نینتندو بار دیگر تأکید می کند که تولید محصولات 35 سالگرد سوپر ماریو برادران را در اواخر این ماه متوقف کند

  نینتندو بار دیگر تأکید می کند که تولید محصولات 35 سالگرد سوپر ماریو برادران را در اواخر این ماه متوقف کند
  21 روز و 7 ساعت قبل

  کسانی که امیدوارند نینتندو ممکن است نظر خود را در مورد محصولات محدود 35 سالگرد ماریو تغییر دهد ، ظاهراً خوش شانس نیستند زیرا این شرکت برنامه های خود را برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی در پایان این ماه دوباره تأیید کرده است. اگر یکی از محصولات نسخه محدودی را برای خرید در چشم خود داشته اید ، بهتر است سریع قبل از اینکه برای همیشه ناپدید شوند ، سریع اقدام کنید.

  نینتندو در پست اخیر در حساب توییتر ژاپنی خود به طرفداران یادآوری کرد که کمپین 35 سالگرد سوپر ماریو برادران در اواخر مارس 2021 به پایان خواهد رسید. به همین ترتیب ، تولید و فروش برخی از محصولات مرتبط نیز در آن زمان پایان می یابد.

  Super Mario 3D All Stars (معروف به مجموعه Super Mario 3D در ژاپن) در تاریخ 31 مارس قطع خواهد شد. بسته موجود در قالب های دیجیتال و فیزیکی ، شامل نسخه های بهینه شده Super Mario است 64 ، Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy برای سوییچ.

  Super Mario Bros. 35 ، بازی آنلاین نبرد رویال بر اساس Super Mario Bros. برای NES ، همچنین در 31 مارس در حال ناپدید شدن است. freebie (برای مشترکان نینتندو سوییچ آنلاین) بازیکنان را در مقابل 34 بازیکن دیگر قرار می دهد تا آخرین رقیب ایستاده باشند.

  https://techbord.com نینتندو بار دیگر تأکید می کند که تولید محصولات 35 سالگرد سوپر ماریو برادران را متوقف کند ماه

  Nintendo's Game & Watch ، یک بازی تفریحی دستی که در ابتدا با همین نام در سال 1980 راه اندازی شده بود ، علاوه بر این در پایان این ماه به وضعیت پایان زندگی خود خواهد رسید.

  داگ بوزر ، رئیس نینتندو آمریکا اواخر سال گذشته گفت که محدودیت محصولات در نهایت به جشن 35 سالگرد ماریو منجر شد. "بله ، در این مرحله ، تصمیم در مورد آن ویژگی و جنبه جشن گرفته شد. من نمی توانم با برنامه هایی بیش از پایان ماه مارس صحبت کنم. "وقتی وی برای نظر بیشتر تحت فشار قرار گرفت ، اضافه کرد.

  نکته قابل توجه این واقعیت است که Super Mario 3D All Stars و Game & Watch بعد از مارس همچنان کار خواهند کرد 31 ، پیدا کردن آنها در فروشگاه ها سخت تر خواهد بود. Super Mario Bros. 35 ، بیش از تاریخ قطع شده دیگر قابل پخش نخواهد بود.

  حسن نیت ارائه می دهد مایکل سان دیگو

خبرهای دیگر از بازی