techbord.com نینتندو اکنون حداکثر تا یک هفته قبل از عرضه ، امکان لغو پیش خرید را دارد

دارندگان نینتندو سوییچ اکنون می توانند بازی هایی را که از قبل سفارش داده اند لغو کنند. امروز این شرکت در وب سایت ژاپن خود اعلام کرد که کاربران تا هفت روز قبل از شروع بازی فرصت دارند تا تصمیم خود را تغییر دهند و سفارش را لغو کنند. TechSpot تأیید کرده است که این تغییرات همچنین در ایالات متحده و سایر مناطق غربی اعمال می شود.

قبلاً اینگونه بود که نینتندو بلافاصله بابت عناوین از پیش سفارش شده از مصرف کنندگان هزینه می گرفت. با توجه به سیاست "همه فروشها نهایی هستند " ، اگر نظر خود را درباره یک بازی تغییر دهید ، این خیلی بد است.

همه فروش ها هنوز نهایی هستند ، اما اکنون نینتندو هزینه قبلی را دریافت نمی کند سفارشات تا یک هفته قبل از تاریخ انتشار بازی. این به روزرسانی رویه ای به بازیکنان فرصت می دهد تا اگر تصمیم گرفتند عنوان برای آنها مناسب نیست ، سفارشات خود را پس بگیرند. . "

برای لغو یک پیش سفارش ، کاربران صرفاً از طریق سوییچ یا مرورگر خود به سیستم حساب خود وارد می شوند. در برگه اطلاعات حساب آنها ، باید یک بخش "پیش سفارش های شما" وجود داشته باشد. معامله باید در اینجا ذکر شود و گزینه ای برای لغو وجود دارد به شرط آنکه حداقل هفت روز قبل از شروع بازی باقی مانده باشد.

تغییر خط مشی / رویه در یک زمان جالب اتفاق می افتد. یک درگیری حقوقی دو ساله با مقامات نروژی و آلمان بر سر همین مسئله با پیروزی نینتندو در ابتدای سال جاری پایان یافت. دادگاه ها خط مشی عدم بازپرداخت شرکت را گرفتند. شاکیان این تصمیم را فرجام خواهی کرده اند ، اما مشخص نیست که آیا اقدامات نینتندو ارتباطی با اختلاف قانونی داشته است. صرف نظر از این ، موضوع به خوبی حل شده با تغییر است و پرونده احتمالاً مختومه خواهد شد.

نینتندو اکنون حداکثر تا یک هفته قبل از عرضه ، امکان لغو پیش خرید را دارد
gaming/نینتندو-اکنون-حداکثر-تا-یک-هفته-قبل-از-عرضه-امکان-لغو-پیش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com همه فیلم های برادران وارنر که در سال 2021 راه اندازی می شوند ، از طریق HBO Max در روز اول قابل پخش خواهند بود
techbord.com برخی از دارندگان آیفون 12 در حال بی کاری شدن باتری های خود را در حال تخلیه سریع می دانند
techbord.com Nreal با Vodafone شریک است تا عینک های واقعیت ترکیبی را در اروپا راه اندازی کند
techbord.com Google به کاربران اجازه می دهد دیوارهای paywall منتخب ناشران را از طریق Google News دور بزنند
techbord.com این بهره برداری از مجاورت رادیویی می تواند بی سر و صدا آیفون شما را تسخیر کند بدون اینکه شما از آن آگاهی داشته باشید
techbord.com Hulu پشتیبانی Watch Party را برای همه مشترکان ارائه می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.