خبر

 • تک بورد - نینتندو اعلام کرد که کنترلر ماکت N64 برای سوییچ در راه است

  نینتندو اعلام کرد که کنترلر ماکت N64 برای سوییچ در راه است
  4 روز و 18 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: به نظر می رسد صاحبان سوئیچ به زودی می توانند به فهرست بازی های Nintendo 64 دستی دسترسی داشته باشند و بتوانند یک نسخه رسمی از کنترلر نمادین کنسول یکپارچهسازی با سیستمعامل خریداری کنند. به تازگی یک برنامه FCC با عنوان \\ "کنترل کننده بازی نینتندو \\" منتشر شده است ، که منجر به حدس و گمان های زیادی درباره این که چه چیزی می تواند باشد ، شده است.

  کاربر توییتر @SamusHunter2 برنامه را در سایت تنظیم کننده مشاهده کرد. قسمتی که همه را هیجان زده کرده است نام مدل آن است: HAC-043. همانطور که توسط Nintendo Life اشاره شد ، اولین بیت ، HAC ، در همه محصولات Nintendo Switch وجود داشته است. در سوئیچ خود HAC-001 در پشت چاپ شده است ، Joy-Con HAC-015 است ، Ring-Con HAC-022 است.

  امروزه یک کنترلر بازی کاملاً جدید توسط Nintendo FCC ID ثبت شده است BKEHAC043 در حال حاضر همه داده ها قفل شده است https://t.co/yO7pWp4ntV pic.twitter.com/YhjMB9IIEY

  - ساموس هانتر | نشت نینتندو در داخل (@SamusHunter2) 16 سپتامبر 2021

  در حالی که برنامه چندان فاش کننده نیست ، بسیاری به این واقعیت اشاره می کنند که کنترلر رسمی SNES برای سوییچ با نام رمز "HAC-042 " اشاره کرد ، که اشاره می کند این محصول آینده یک کنترلر نینتندو 64 خواهد بود. سوئیچ در راه است ">

  پرونده می گوید دستگاه را می توان مستقیماً برای شارژ به آداپتور AC سوئیچ متصل کرد ، که نشان می دهد یک کنترلر مستقل و نه Joy-Con جدید ، و تصویر یک برچسب در بالا نشان می دهد ، درست مانند کنترل N64.

  https://techbord.com بایگانی نینتندو replica N64 controller for the Switch در راه است

  پرونده برای شش ماه آینده خصوصی خواهد ماند. برخی از افشاگران ادعا می کنند که نینتندو در طول سال مالی جاری خود که در مارس 2022 به پایان می رسد ، بازی های N64 را به سرویس آنلاین خود اضافه می کند ، همان زمانی که برنامه دیگر خصوصی نخواهد بود. "بله - این اطلاعات دقیق است و یکی از پلتفرم هایی که در آینده به Nintendo Switch Online عرضه می شود ، Nintendo 64 انقلابی است. "

  متناوبا ، این می تواند پرونده ای برای یک Pro جدید باشد کنترلر که در کنار Switch OLED ماه آینده راه اندازی می شود. Switch اخیراً یک به روزرسانی غافلگیر کننده از نینتندو دریافت کرد که سرانجام صدای بلوتوث را فعال کرد و امکان کنترل با جک هدفون را فراهم کرد که می تواند قابل توجه باشد.

خبرهای دیگر از بازی