خبر

 • تک بورد - نینتندو اروپا راه حل 60 هرتز را برای مشکلات نرخ فریم N64 ارائه می دهد

  نینتندو اروپا راه حل 60 هرتز را برای مشکلات نرخ فریم N64 ارائه می دهد
  28 روز و 4 ساعت قبل

  متنفران 50 هرتز مهلت دریافت می کنند. با پلی استیشن کلاسیک سال 2018 متفاوت است.
  روز دوشنبه ، نینتندو اروپا برای مجموعه آینده بازیهای N64 خود در Switch ، یک تغییر بسیار ویژه منطقه و زمان را اعلام کرد: گزینه ای برای تغییر بین استانداردهای ویدیویی PAL و NTSC. در حالی که این اعلامیه ممکن است برای خارجی ها مضحک به نظر برسد ، هر کسی در اروپا که علاقه مند به بازی های کلاسیک است از آنچه که این ضامن ار

  این مسئله ناشی از تفاوت بین NTSC و PAL است ، استانداردهای برجسته پخش ویدئو در تلویزیون های CRT در دوران اوج 80 و 90 نینتندو. تلویزیون های آمریکای شمالی و ژاپنی برای NTSC پیکربندی شده اند که دارای استاندارد نرخ تجدید 60 هرتز است ، در حالی که مجموعه های PAL با وضوح پیکسل کمی بالاتر و استاندارد نرخ تجدید پایین تر 50 هرتز بر اروپا مسلط بودند.

  باید شما فقط سریال ها یا فیلم های تلویزیونی را در دو مجموعه NTSC و PAL تماشا می کنید ، تفاوت بین هر دو قابل توجه و در عین حال ملایم است. اما در بسیاری از دهه های 80 و 90 ، بسیاری از بازی های ویدئویی تلویزیونی ، به ویژه بازی های ساخته شده توسط صنعت کنسول های ژاپنی ، در PAL آسیب دیدند زیرا به طور خاص برای استانداردهای NTSC کدگذاری شده بودند. به منظور انتقال آنها به PAL ، توسعه دهندگان به طور کلی به عقب برنمی گردند و همه زمان بندی ها را مجدداً پیکربندی می کنند ، به ویژه در مورد بازی های سه بعدی اولیه. در عوض ، سرعت ساعت داخلی آنها اغلب 83.3 درصد کاهش می یابد تا با نرخ تازه سازی تلویزیون اروپایی مطابقت داشته باشد. این به معنی گیم پلی کندتر از رمزگذاری اولیه و کندتر پخش موسیقی و جلوه های صوتی است. (اینها اغلب با حداکثر پیکسل های NTSC به گونه ای در نظر گرفته می شوند که برعکس بهینه سازی شده برای نمایشگرهای PAL مناسب هستند.)

  Mario aus papier gemacht

  نینتندو مستقیم ، سپتامبر 2021 ، چاپ اروپایی. آخرین مهلتی که برای بازیهای 50 هرتز N64 می خواهید 21:16 است.

  آگهی

  خواندن بیشتر

  N64 در Switch: خواندن برگهای چای در آینده بازیها مطمئناً ، اعلام ماه گذشته بازیهای N64 در Nintendo Switch Online ترس را در قلب بازیگران کلاسیک اروپایی ایجاد کرد. ویدیوی افشا شده آن منطقه شامل زمانبندی کمی کندتر بازیهای کلاسیک N64 در مقایسه با فیلمهای ارسال شده توسط نینتندو آمریکا و نینتندو ژاپن بود ، زیرا آنها از نسخه های اصلی خرده فروشی اروپایی تقلید می کردند. در آن زمان ، نینتندو اروپا فوراً به سوالات رسانه های اجتماعی در مورد اینکه آیا دارندگان سوییچ اروپایی گزینه ای برای گیم پلی 60 هرتز N64 دریافت خواهند کرد یا خیر ، پاسخ نداد-به ویژه در عصر تلویزیون LCD ، جایی که چنین محدودیت های مربوط به CRT از لحاظ فنی دیگر برای بیشتر اتحادیه اروپا اعمال نمی شود. و صاحبان تلویزیون های انگلستان

  اطلاعیه روز دوشنبه تأیید می کند که بازیکنان اروپایی به صورت پیش فرض برای هر بازی N64 در مجموعه "Expansion Pack" Nintendo Switch Online ، گزینه 60 هرتز را دریافت می کنند ، همراه با گزینه دسترسی به نسخه اصلی 50 هرتز بازی در صورت راه اندازی با چند پشتیبانی از زبان. با خواندن بین خطوط ، ما معتقدیم این بدان معناست که اگر یک بازی اروپایی N64 فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می کرد ، نسخه Switch Online آن ROM NTSC آمریکای شمالی خواهد بود.

  گردآورندگان ROM شگفت انگیز روشهای ساده ای برای اصلاح زبان اروپایی پیدا کرده اند انتشار بازی های NES ، Super NES و Mega Drive به منظور تبدیل نرخ بازخوانی از PAL به NTSC ، اما این را نمی توان در مورد بازی های کنسول های سه بعدی محبوب مانند N64 ، PlayStation و Saturn بیان کرد. بنابراین ، این واقعیت که نینتندو یک وصله ویژه 60 هرتز را به عنوان مثال نسخه آلمانی زبان Paper Mario بررسی نمی کند.

  خواندن بیشتر

  PlayStation Classic: یک تجربه دور از کلاسیک صحبت از پلی استیشن: کنسول مینیاتوری پلی استیشن کلاسیک 2018 در همه مناطق با مشکل PAL کنجکاوی عرضه می شود ، زیرا نه بازی شامل آن از سی دی های اروپایی آنها تهیه شده است ، نه از آمریکای شمالی. این امر به طور حتم برای افزایش پشتیبانی از زبان داخلی و سهولت ارسال دستگاه در مناطق غربی انجام شد ، اما این امر باعث شد طرفداران این گزینه مشکوک شوند که کنسول های PS Classic خود را جیلبریک کرده و در عوض ROM های NTSC را در سخت افزار بارگذاری کنند.

  بسته تعویض آنلاین Switch هنوز تاریخ انتشار یا قیمت ندارد (فراتر از داشتن هزینه اضافی تأیید شده به علاوه 20 دلار در سال هزینه Switch Online) ، و نینتندو اروپا در حال حاضر راه اندازی آن را "دیر" معرفی می کند. اکتبر." علاوه بر این ، نینتندو هنوز دقیقاً به ما نشان نمی دهد که کنترلر N64 همراه آن چگونه به نظر می رسد که با قیمت 50 دلار عرضه می شود. ما قسمت جلویی را دیده ایم ، اما قسمت عقب چطور؟ آیا با شکاف توسعه اصلی کنترلر سه شاخه عرضه می شود؟ شاید "rumble pak" داخلی؟ ما هنوز منتظر هستیم.

خبرهای دیگر از بازی