نگاهی گذرا به مجموعه عظیم بازی های موزه پین ​​بال

همه چیزهای خوب باید تمام شود - بیایید یک نگاه دیگر به یک مجموعه خاص بیندازیم.
در سال 2015 ، شما را به یک تور عکس موزه پین ​​بال دزد کردیم ، خانه یکی از بزرگترین مجموعه های بازی های پین بال دزد و سرگرمی جهان تحت یک سقف از آن زمان ، تعداد بازی ها صدها رشد کرد. آخرین شمارش رسمی "بیش از 1100" بود.

متأسفانه ، موزه برای همیشه در حال تعطیل شدن است (و یک عملیات رشد شاهدانه جایگزین آن می شود). تلاشی برای انتقال مجدد موزه به پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا ، ناکام ماند و کل مجموعه بازی ها به زودی به حراج می رود.

فناوری برتر موزه چاک کیسی این به روزرسانی را ارسال کرد:

تمام مهلت ها برای جابجایی ، اخذ کفالت ، فروش به یک مجموعه و غیره به پایان رسیده است ، بنابراین همه بازی ها در ماه های آینده حراج می شوند. اعلامیه رسمی منتشر خواهد شد. می توانید بصورت آنلاین و / یا حضوری پیشنهاد دهید. حراج اولیه در Banning در موزه Pinball برگزار می شود. پین ها و ویدیوها فقط از طریق حراج فروخته می شوند. این مجموعه برای حراج "قفل شده" است.

ما موزه و مجموعه بازی های شگفت انگیز را از دست خواهیم داد. حراج تماشای حراج خواهد بود.

تبلیغات

پست اصلی ما درباره رویداد افتتاحیه در موزه به شرح زیر است:

BANNING ، کالیفرنیا - آخر هفته 16 ژانویه 2015 ، میزبان بود به افتتاحیه نمایشگاه جنوبی کالیفرنیا. این نمایش با بیش از 750 بازی پین بال دزدکی و سرگرمی ، بزرگترین نمایش در تاریخ جنوب کالیفرنیا بود. برخلاف بیشتر نمایش های بازی ، جایی که بازی ها را داوطلبان و علاقه مندان می آورند تا با عموم مردم به اشتراک بگذارند ، این مجموعه در درجه اول متعلق به یک نفر است ، جان ویکس ، که 40 سال گذشته را برای جمع آوری انبوه بازی های خود صرف کرده است. Weeks همچنین دارای تسهیلاتی با مساحت 40000 فوت مربع است که بازیها در آن به طور دائمی در آنجا برگزار می شود و امیدوار است که حداقل دو بار در سال رویدادهایی را در آنجا برگزار کند. مورد دوم در حال حاضر برای مدتی در ماه اکتبر برنامه ریزی شده است.

با وجود برخی از مسائل جزئی معمول برای اولین بار ، این نمایش با تماشای 3،300 نفر از مجموعه گسترده بازی ها به طرز چشمگیری از بین رفت. موسیقی زنده ، سبک های مختلف بازی در مسابقات ، چندین سمینار و تلاش برای شکستن رکورد جهانی گینس برای "بیشتر بازی های پین بال دزد بازی به طور همزمان" برگزار شد. اما بیشتر افراد فقط برای بازی ها آمده اند و ما سعی کردیم آنها را در بالا برای شما مستند کنیم.

با تشکر ویژه از اعضای Pinside که عکس های خود را برای کمک به ساخت این گالری اهدا کردند.

لیست لیست توسط استیو تسوبوتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.