خبر

 • تک بورد - نگاهی به پشت صحنه حرکت تولد مورتال کمبت با عنوان

  نگاهی به پشت صحنه حرکت تولد مورتال کمبت با عنوان "برو اینجا" بروید
  9 روز و 13 ساعت قبل

  بازی های کمی مانند Mortal Kombat در فرهنگ مدرن جای گرفته اند. در حدود سی سال از ورود اولین بازی ، نقل قول هایی مانند "Finish him" و "Fatality" حتی برای افراد غیربازی باز آشنا شده است. اکنون ، اد بون ، یکی از خالقانش ، نشان داد که چگونه حرکت با یکی از این خطوط ، امضای Scorpion "برو اینجا!" بوجود آمد: در پرواز ساخته شد

  بون دیروز در توییتی نوشت که سه دهه از آغاز کار اولین بازی Mortal Kombat می گذرد. او برای جشن سالگرد ، کلیپی را در پشت صحنه ایجاد آن منتشر کرد که در آن بون و طراح جان توبیاس بر اجرای دانیل پسینا بازیگر Scorpion نظارت می کنند.

  Mortal Kombat 30 ساله خواهد شد در 2022. اما 2021 30 سال از آغاز کار ما بر روی بازی می گذرد. برای جشن گرفتن ، به اشتراک گذاشتن برخی چیزهای پشت صحنه یک ایده سرگرم کننده به نظر می رسید. این کلیپ نشان می دهد که چگونه ما نیزه نمادین Scorpion (GET OVER HERE!) را ایجاد کردیم. (1 از 9) pic.twitter.com/3f1tdvjG9R

  - اد بون (noobde) 12 اکتبر 2021

  دیدن ریشه های پرتاب نیزه نمادین Scorpion شگفت انگیز است. بون در ابتدا می گوید: "می دانی حرکت نامناسب چه خواهد بود؟" قبل از پرسیدن اینکه آیا نینجاها نوعی طناب دارند؟ "اگر چیزی پیش می رفت عالی بود ... FAH!" او هنگام ایجاد حالت پرتاب شخصیت اضافه می کند. "مانند uh ، یک تیر یا هر چیزی دیگر." این شانس را دارید که زیر آن قرار بگیرید.

  جالب است که بون به این نکته اشاره کند که این حرکات چند فریم را در بازی انجام می دهد ، چیزی که هنگام کار با سخت افزارهای اولیه دهه نود باید مورد توجه قرار گیرد. او توضیح داد که پرتاب باید به حدی سریع باشد که حریفان را غافلگیر کند ، این بدان معناست که انیمیشن را در حالی که از فریم های بسیار کمی استفاده می کنید ، ساده نگه داشت. هر گونه حرکتی برای واکنش قربانی در عوض ما از فریم های متحرک موجود آنها وام گرفتیم. بون در توئیتر خود می گوید که می توانید در مورد استفاده مجدد از یکی از انیمیشن های "ناک دان" قربانی در هنگام برخورد با نیزه صحبت کنید.

  "ما همچنین قاب های" سرگیجه مرگبار "قربانی را وام گرفته ایم تا نشان دهیم که آنها هستند. استفاده مجدد از انیمیشن های موجود یکی از ترفندهایی بود که ما برای ذخیره حافظه به کار بردیم ، که در سال 1991 بسیار محدودتر بود. روی دیوار) ویدئوهایی مانند این در آینده که به 30 سالگی Mortal Kombat منجر می شویم. (9/9)

  -اد بون (noobde) 12 اکتبر 2021

  Mortal Kombat با تولید دنباله های متعدد ، اسپین آف ، کمیک ، یکی از بزرگترین فرنچایزهای بازی جهان شد. یک برنامه تلویزیونی کوتاه مدت و موارد دیگر. همچنین چندین فیلم را به وجود آورد. به نظر این نویسنده ، Mortal Kombat 1995 ، یکی از بهترین اقتباس های بازی ویدیویی تا به امروز است.

خبرهای دیگر از بازی