خبر

 • تک بورد - نگاهی به پدال پایه بازی MSI با قیمت 600 دلار بیندازید

  نگاهی به پدال پایه بازی MSI با قیمت 600 دلار بیندازید
  28 روز و 7 ساعت قبل

  پدال های پا برای رایانه شما چیز جدیدی نیستند: گزینه های بسیار با کیفیت زیادی برای کسانی که سیم کارت های رانندگی خود را دوست دارند وجود دارد. اما این یکی از MSI کمی متفاوت است. به نظر می رسد پدال بازی Liberator با در نظر گرفتن بازی های سنتی مانند عناوین FPS و RPG ها طراحی شده است.

  همانطور که توسط XFastest گزارش شده است (از طریق سخت افزار Tom 'Hardware) ، دستگاه جانبی در حال تأمین سرمایه گسترده است و انتظار می رود که در 16 مارس آغاز به کار کند. یک پست ترجمه شده از زبان چینی در صفحه فیس بوک آن به شما ایده ای از انتظارات را می دهد: >

  "این باید عبور کند ، من می توانم ضد کشتار کنم ، شخصیت مخالف قویتر است ... دیگر برنز نیست ، شما به لباسهای الکترو مسابقه ای دیوانه تری احتیاج دارید! پدال برقی بی سابقه ، خدایان فوق العاده خود را آزاد می کند. "

  https://techbord.com نگاهی به پدال پای بازی 600 دلاری MSI

  گرچه این بدون شک نشان دهنده دشواری گوگل در هنگام ترجمه از زبان چینی است ، پست MSI در صفحه Facebook و صفحه Typeform از Liberator جزئیات بیشتری از "چراغ هشدار الکتریکی RGB ، در زیر جدول تبتی" نشان می دهد خلق و خوی را متوقف کنید. "

  Liberator دارای نورپردازی بسیار زیاد RGB ، به طور طبیعی ، و دارای حسگرهایی در دو طرف محل قرارگیری پا برای حرکت به راست و چپ در بازی ها است - یا می توانید دستورات ماکرو را برای انجام کارهای دیگر مانند میانبرهای صفحه کلید یا حرکت در میان آهنگ های موسیقی برنامه ریزی کنید.

  در جای دیگر ، یک کابل بافته شده قابل جدا شدن ، یک نوار لغزنده قابل تنظیم برای اندازه های مختلف پا و امکان اتصال حداکثر چهار Liberators با هم وجود دارد.

  در حالی که Liberator به عنوان راهی برای تعریف صفحه کلید استاندارد قرار دارد / تنظیمات ماوس ، این می تواند یک محصول مورد استقبال برای کسانی باشد که دارای مشکلات دسترسی هستند. در حال حاضر پدال های رایانه شخصی مشابهی برای همین منظور طراحی شده اند. اگرچه اینها به هیچ وجه به اندازه آزادی دهنده پیشرفته نیستند ، اما قیمت آنها بسیار ارزان تر است: قیمت پیشنهادی پدال MSI "پرنده زودهنگام" 2790 یوان (حدود 429 دلار) است ، در حالی که محصول نهایی 3900 یوان (600 دلار) است ) ، قرار دادن آن در قلمرو قیمت کارت گرافیک.

خبرهای دیگر از بازی