خبر

 • تک بورد - نگاهی به بزرگترین نینتندو سوییچ فعال جهان بیندازید

  نگاهی به بزرگترین نینتندو سوییچ فعال جهان بیندازید
  17 روز و 8 ساعت قبل

  TL؛ DR: ترکیبی از نینتندو سوییچ از بازیهای عالی و قابل حمل بودن به آن کمک کرده است تا در چند سال گذشته به پرفروش ترین کنسول جهان تبدیل شود. اما آیا افزایش اندازه آن توسط 650٪ باعث جذابیت کمتر آن خواهد شد؟ بله ، واضح است. هنوز هم ، مهندس نرم افزار فضایی مایکل پیک ، بزرگترین سوییچ جهان را به چالش کشید و نتیجه را به بیمارستان کودکان داد.

  Pick روند ساخت سوئیچ 65 پوندی و 70 "" 30 "را در کانال YouTube خود نشان داد. او آن را با استفاده از چوب ، قطعات چاپ شده 3D و یک کنسول سوییچ واقعی که درون سازنده پنهان شده است ، کنار هم قرار داد.

  کنترل های Mega Switch دقیقاً مانند موارد واقعی کار می کنند. یک کنترل کننده Joy-Con در زیر چوب قرار می گیرد و فشار دکمه های غول پیکر را از طریق servos و میکروکنترلر Arduino ثبت می کند. پیک همچنین از یک سری نوارهای لاستیکی برای قرار دادن دسته های چاپ سه بعدی روی میله های Jot-Con استفاده کرده است.

  https://techbord.com نگاهی به بزرگترین نینتندو سوییچ فعال جهان

  کشتی با کنترل های ساخته شده برای غول ها تجربه لذت بخشی از بازی را ایجاد نمی کند. خوشبختانه ، دستگاه Pick نیز با کنترل کننده های استاندارد Joy-Cons و کنترلرهای Pro حرفه ای کار می کند ، به او امکان می دهد از Mario Kart 8 Deluxe و Fortnite در صفحه 4K خود لذت ببرد.

  این پروژه به یک دلیل خوب بود: پیک سوئیچ عظیم را به بیمارستان کودکان Monroe Carell Jr. در Vanderbilt اهدا کرد.

  "بیمارستان به من گفت که آنها قصد دارند سوئیچ غول پیکر را در یکی از اتاق های بازی برای بازی بچه ها نصب کنند. بازی ها روشن است. آنها به احتمال زیاد از کنترل کننده های Joy-Cons / pro استفاده می کنند ، بنابراین با استفاده از Switch برای انجام بازی ها ، یک تمرین کامل بدن (مانند آنچه در ویدئو من می بینید!) نیست ، " وی به IGN گفت.

  انتخاب معمولاً فناوری را کوچک می کند تا اینکه آن را بزرگتر کند. او قبلاً كوچك ترين "MacBook Pro" ، "iMac" و "Gaming PC" ("بالاترين") "جهان" را ساخته است. ، سوئیچ 2 یا Super Switch. گزارش شده است که از Nvidia DLSS ، صفحه نمایش OLED و برچسب قیمت 399 دلار برخوردار خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی