خبر

 • تک بورد - نکات مهم نینتندو دایرکت: N64 آنلاین در ماه اکتبر ، بازیگران فیلم Super Mario 2022

  نکات مهم نینتندو دایرکت: N64 آنلاین در ماه اکتبر ، بازیگران فیلم Super Mario 2022
  14 روز و 3 ساعت قبل

  همچنین شامل: اولین گیم پلی Bayonetta 3 ، اولین ماجراجویی سه بعدی جهان باز کربی.
  ارائه مستقیم ویدئویی نینتندو "زمستان 2021" روز پنجشنبه با افشای خدمات جدی طرفداران نه تنها به کنسول های Switch ، بلکه به سینماهای سینما نیز راه یافت. پایان سال آینده

  مسلما بزرگترین اعلام رویداد در سطح فرهنگ پاپ درباره فیلم انیمیشنی Super Mario CGI بود که اکنون در 21 دسامبر 2022 در ایالات متحده اکران شده است. این فیلم ، هدایت خانه پویانمایی CG Illumination (من نفرت انگیز) ، هنوز عنوان یا فیلم پیش نمایش ندارد ، اما دارای بازیگران انگلیسی زبان است:

  کریس پرت (نگهبانان کهکشان) در نقش ماریو آنا تیلور-جوی (گامبیت ملکه) در نقش هلو چارلی دی (در فیلادلفیا همیشه آفتابی است) در نقش لوئیجی جک بلک (جومانجی) در نقش باوزر کیگان-مایکل کی (کی و پیل) در نقش Toad Kevin-Michael Richardson (Teen Titans) در نقش کامک فرد آرمیسن (SNL) در نقش Cranky Kong Sebastian Maniscalco (ایرلندی) ) به عنوان فورمن اسپایک (از سری Wrecking Crew)

  هیچ یک از کانال های دیگر نینتندو در یوتیوب ، به ویژه فید ژاپنی ، هیچگونه تأییدی از اعضای صداپیشگی برای زبانهای احتمالی اضافی فیلم نداشت. نینتندو تأیید کرد که چارلز مارتینت ، که از سال 1996 صدای Super Mario را در بازی ها صدا کرده است ، در فیلم شرکت می کند ، هرچند دقیقاً در چه ظرفیتی باید دیده شود (er ، شنیده می شود). پول من در والوییجی است.

  هزینه اضافی را به ازای 20 دلار در ماه پرداخت کنید. سرویس اشتراک Nintendo Switch Online ، و می توانید به کتابخانه ای از بازی های کلاسیک N64 و Sega Genesis دسترسی داشته باشید. کدامیک؟ همچنان کلیک کنید. نه بازی از N64 ، از جمله Sin & Punishment ، که هرگز در ایالات متحده بر روی N64 منتشر نشد (و بنابراین ترجمه نشده است ، اما هنوز هم به زبان ژاپنی بومی خود کاملاً قابل پخش است). چهارده بازی از Sega Genesis. همه اینها نسخه های غربی آنها است. توجه داشته باشید که این نسخه از Super Mario 64 بسیار شبیه نسخه اصلی N64 آن است. این با نسخه کمی پیشرفته ای که در مجموعه Super Mario 3D All-Stars دریافت کردیم متفاوت است. حالت های چهار نفره که هم آفلاین و هم آنلاین کار می کنند؟ حالا ما داریم صحبت می کنیم. Ecco روی سوئیچ شما؟ در ماه اکتبر ، این یک واقعیت خواهد بود. برای جنون پوسته آبی آماده شوید. چیزی در مورد شنیدن آن موسیقی اصلی وجود دارد که همیشه به من توجه می کند. اما صبر کنید - چیزهای بیشتری وجود دارد! کنترلرهای جدیدی برای هر دو کنسول کلاسیک در راه است که مستقیماً با نینتندو سوییچ شما در حالت بی سیم متصل می شوند. دقیقاً چه زمانی و چگونه می توانیم اینها را خریداری کنیم تا زمان چاپ هنوز مشخص نیست. این ، به هر حال ، این پیشنهاد برای مشتریان آمریکایی است ... ... در حالی که اعضای NSO ژاپن قادر به خرید این پد شش دکمه خواهند بود. بیا سگا نه این دیگه ین و عضویت در NSO ژاپن را دریافت کنید و در نهایت می توانید گزینه شش دکمه را خریداری کنید. لیست اولیه بازی های N64 ژاپن شامل دکتر ماریو 64 نمی شود ، زیرا این بازی هرگز در خارج از کشور راه اندازی نشده است. برخلاف ایالات متحده ، اعضای NSO ژاپنی نیز در آینده به دو بازی از سری Custom Robo دسترسی خواهند داشت. مجموعه ژاپنی بازی های سگا ، همه با نام بومی خود "Mega Drive" شناخته می شوند.

  نینتندو در سرویس هواداران مرتبط با بازی ، سرانجام برنامه های خود را برای آوردن بازی های N64 به کنسول های کلاسیک Nintendo Switch Online تأیید کرد. این امر مستلزم پرداخت هزینه اضافی علاوه بر حق اشتراک 20 دلار در سال NSO است ، اگرچه نینتندو آمادگی اعلام قیمت دقیق در رویداد پنجشنبه را نداشت. این هزینه هر چه باشد ، شامل نه بازی N64 در زمان عرضه و 14 بازی از Sega Genesis خواهد بود. دو تصویر اول موجود در گالری بالا را برای آن لیست ها ، همراه با نگاهی به انتخاب تقریباً یکسان نینتندو ژاپن از بازی های N64 و Genesis که به نسخه خود از سرویس ارائه می شوند ، بررسی کنید. (اگر مشترکان NSO موجود هزینه اضافی را پرداخت نکنند ، می توانند به کتابخانه های سرویس بازی های NES و SNES دسترسی داشته باشند.)

  تبلیغات

  در اخبار فوق العاده ، هر یک از بازی های مجموعه با چهار بازیکن حالت ها ، به ویژه Mario Kart 64 و Star Fox 64 ، از اتصال آنلاین چهار نفره پشتیبانی می کنند. NSO قبلاً با حالت های آنلاین دو نفره به حداکثر رسیده است ، و ما در حال حاضر کنجکاو هستیم که این سرویس با دو بازیکن متصل دیگر در ترکیب هر جلسه چگونه افزایش می یابد. اگر می خواهید مجموعه N64 را به طور واقعی بازی کنید ، مشترکان NSO با پرداخت هزینه به زودی می توانند یک گیم پد N64 سازگار با Switch را با قیمت 50 دلار خریداری کنند. نینتندو هنوز دقیقاً تأیید نکرده است که این کنترلر کی و چگونه به فروش می رسد. کنترلرهای سه دکمه Genesis برای Switch نیز به زودی با همان قیمت به فروش می رسند.

  نینتندو گام بعدی را در تأیید شش بازی N64 برداشت که پس از عرضه سرویس در ماه اکتبر ، هرچند تاریخ انتشار آنها ، هنوز تأیید نشده است:

  Zelda: Majora's Mask F-Zero X Mario Golf Pokemon Snap Kirby 64 Banjo-Kazooie

  آخرین مورد ، باید توجه داشته باشیم ، به دلیل خرید بازی ، کاملاً متعلق به مایکروسافت است studio Rare در دوران Gamecube. از این رو ، این توافق تجاری می تواند اشاره ای به یک سر و صدا مجوز نینتندو و مایکروسافت باشد تا به لیست N64 NSO برسد. اگرچه من طلایی نیستم ... منظورم این است که نفس خود را نگه دارید.

  دنباله ها و شگفتی

  بیشتر نکات برجسته دیگر این رویداد حول دنباله ها یا مارک قبلی اعلام شده بود. -ورودی های جدید در IP های محبوب.

  من کاملاً برای مبارزه monster-a-monster در Bayonetta 3 آماده هستم ، جایی در سال 2022 به نینتندو سوییچ می آیم. قبلاً اعلام شده بود ، در نهایت در حال حاضر شبیه یک بازی ویدیویی است. او برگشت و او حتی رنگارنگ تر است مبارزه مبهم دست به دست. تصاویر کمی واضح تر از اینکه بایونتا کنترل یک هیولای عظیم را در دست گرفته و با دیگر هیولاهای عظیم مبارزه می کند.

  پس از فاش شدن حداقل تیزری که در سال 2017 منتشر شد ، سرانجام دنباله دار پر زرق و برق و سبک Bayonetta 3 سرانجام شبیه یک بازی ویدیویی ظاهر شد. این دنباله ، که بار دیگر توسط Platinum Games هدایت می شود ، به نظر می رسد که مجموعه ای از مبارزات زرق و برق دار و فوق العاده سوم شخص را با ترکیبی از غوغای نزدیک و اسلحه های طولانی ادامه دهد. بزرگترین افزودنی سری آشکار در تریلر این هفته در قالب مبارزه با هیولا فوق العاده بزرگ است ، که قهرمان اصلی بازی را به یک جانور عظیم و تپنده شهر تبدیل می کند که با کایجو با طراحی کلاسیک مبارزه می کند. برای مجموعه ای مانند Bayonetta ، این افزایش شدت مناسب به نظر می رسد.

  کربی اولین ماجراجویی جهان باز خود را در Kirby and the Forgotten Land می چرخاند و در بهار 2022 وارد Switch می شود. دنیای رنگارنگ همه جهات مثل همیشه ، دشمنان را استشمام کنید تا قدرت آنها را بدزدند. در حالت سه بعدی کامل ، این قابلیت توپ دار ، کربی را به یک کاتاماری تبدیل می کند که می تواند هر چیزی را که روی آن بچرخد به چنگ آورد. خوب. این یک رئیس کاملاً بزرگ است. چگونه آن را شکست دهیم؟ جذب و استفاده از قابلیت "شمشیر" ، همراه با کلاه با سبک پیوند ، گزینه خوبی است. به دنبال آن صدای جیرجیرک مرغ پرندگان. خطر در این غار در انتظار است. اگرچه مطمئن هستم که این خطر بسیار بسیار ناز است.

  پس از افشای اطلاعات به دلیل لغزش در وب سایت نینتندو ژاپن در اوایل روز پنجشنبه ، Kirby and the Forgotten Land به عنوان اولین بازی ماجراجویی کاملاً سه بعدی در جهان باز ، طلسم صورتی و پف دار فاش شد. به عنوان یک تریلر فاش کننده ، بیشتر شامل دویدن ساده ، پرش ، پرش روی سکو و مکانیک های جذب دشمن بود که در بازیهای قبلی 2 بعدی (و 2.5D) کربی مشاهده شده بود ، فقط این بار با چند پیچش سه بعدی هوشمندانه. یک نبرد رئیس در مقایسه با بازیهای قدیمی کربی بسیار حماسی به نظر می رسید ، در حالی که یکی از تواناییهای استنشاقی کربی او را به یک توپ مخرب و شبیه کاتاماری تبدیل کرد که هر چیزی را در اوج خود جذب می کرد. این بازی قرار است در بهار 2022 بر روی نینتندو سوییچ راه اندازی شود. متناوب بین حالت حرکت پهلو و حالت شبیه سازی از بالا به پایین. بصری را در هر دو حالت کاملاً بازسازی کنید. همه چیز در این لحظه شبیه به بازی تیره و تند می شود. اشاره ای به نبرد جدید حالت چالش جدید.

  بدون شک بزرگترین غافلگیری ویترین Actraiser: Renaissance Square Enix بود ، که بلافاصله پس از اعلام هیچ کجا در eShop Switch به فروش رفت. کلاسیک سوپر نینتندو 1991 ، که عملکرد پلتفرم دوبعدی را با مدیریت سیم کارت یک دهکده جادویی ترکیب کرد ، دارای یک ظاهر کامل بصری و چند حالت چالشی جدید و جدید است ، همراه با گزینه ای برای انتخاب از موسیقی اصلی بازی همانطور که در آن اجرا شده است. کنسول های SNES یا آهنگهای تازه بازسازی شده.

  ویترین با تیز مختصری از اولین بسته الحاقی DLC Monster Hunter Rise ، با نام Sunbreak ، آغاز شد که قرار است در "تابستان 2022" راه اندازی شود. این شامل افشای طولانی Splatoon 3 سال آینده بود ، که بیشتر حول محور قابلیت های ویژه اضافه شدن به حالت های استاندارد 4 بر 4 بازی در مقابل حالت ها بود. و از بینندگان خواسته است تا با رویدادهای ویدئویی آینده نینتندو که به Super Smash Bros. Ultimate (5 اکتبر) و Animal Crossing (نوامبر) اختصاص داده شده است ، آشنایی داشته باشند تا در مورد به روز رسانی های بعدی قابل بارگیری بعدی هر کدام از بازی ها بیشتر بدانند. اوه ، و اسکوئر انیکس سری جدیدی از مسابقات اتومبیل رانی را معرفی کرد که حول محور شخصیت های Final Fantasy می چرخد ​​، با نام Chocobo GP ، که شبیه یک مسابقه کارتینگ است که باید در اواخر دهه 90 منتشر می شد. بهتر است دیر شود تا هرگز.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اطلاعیه ها ، ما ارائه اصلی را در زیر جاسازی کرده ایم. یا به کانال YouTube نینتندو ژاپن بروید تا اطلاعیه های مربوط به منطقه از نسخه رویداد خود را مشاهده کنید ، به ویژه در مورد راه اندازی RPG Shin Megami Tensei V. که تنها در ژاپن عرضه می شود.

  Nintendo Direct ، سپتامبر 2021

  لیست تصویر توسط نینتندو

خبرهای دیگر از بازی