خبر

 • تک بورد - نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است

  نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
  16 روز و 17 ساعت قبل

  رانش Joy-Con یک مشکل دیرینه نینتندو سوییچ بوده است. در حالی که دست خوش پیشامد میشه و جوی استیک مختص نینتندو نیست ، به نظر میاد بارزتر و مکرر تره. این شرکت بیش از سه سال است که از این نقص آگاه است اما برای رفع آن جدا از ارائه تعمیرات رایگان ، که در نهایت نیز خراب شده است ، کم کاری کرده است.

  روز چهارشنبه ، سازمان مصرف کننده اروپا (BEUC) شکایتی رسمی را علیه نینتندو به کمیسیون اروپا ارائه داد. گروه ناظر مستقر در فرانسه ادعا می کند بیش از 25000 شکایت در مورد رانش جوی استیک در کنترل کننده های Joy-Con نینتندو برای سوییچ دریافت کرده است. BEUC ادعا می کند که در 88 درصد موارد گزارش شده ، این نقص در طی دو سال پس از خرید آشکار شده است ، که به "منسوخ شدن زودرس" "

  " از طرف گروه های مصرف کننده در کشورهای آسیب دیده ، BEUC ارسال شده است شکایتی به کمیسیون اروپا و مقامات ملی حمایت از مصرف کننده به دلیل منسوخ شدن زودرس و حذف گمراه کننده اطلاعات اصلی مصرف کننده (بر اساس دستورالعمل شیوه های تجاری غیرمنصفانه اتحادیه اروپا) "،" BEUC در بیانیه مطبوعاتی گفت.

  رانش Joy-Con از زمان راه اندازی سوئیچ در مارس 2017 یک مشکل مداوم بوده است. اولین گزارش های مربوط به جوی استیک های معیوب از اوایل نوامبر 2017 شروع به نمایش می کند. این نقص فقط به Joy-Cons قابل جدا شدن نیست. رانش در جوی استیک های سوئیچ Lite و Pro Controller نیز بلافاصله پس از انتشار ظهور کردند.

  #joycondrift # Splatoon2 #NintendoSwitch pic.twitter.com/8ANaHAqLa3

  - Nerdluck (Nurdluck) 11 نوامبر ، 2017

  با وجود پرونده های قضایی متعدد در جریان کلاس ، نینتندو در رسیدگی به این مشکل کند عمل کرده است. عذرخواهی و تعمیرات رایگان مسئله اساسی را حل نمی کند ، بنابراین DEUC نامه ای به EC ارسال کرد و خواستار آغاز تحقیقات و فشار دادن نینتندو برای رفع نقص شد.

  "تا آن زمان ، کنترل کننده های معیوب بازی باید به طور رایگان تعمیر شود و مصرف کنندگان باید در مورد طول عمر محدود این محصول به درستی آگاهی داشته باشند. "

  BEUC ادعا می کند که نینتندو به دلیل قفل شدن از سهل انگاری خود سود می برد. اثر. "از آنجا که گزینه های شخص ثالث تا حدودی محدود است ، مصرف کنندگان در اکوسیستم نینتندو قفل شده اند و این گزینه را برای آنها ایجاد می کند که یا محصول معیوب دیگری بخرند یا چندین هفته منتظر تعمیر رایگان باشند.

  لازم به ذکر است که بر خلاف ادعای BEUC ، گزینه های زیادی برای کنترلرهای نینتندو وجود دارد. به عنوان مثال ، Jalvde Wireless Joy Pad ، که به قیمت 39 دلار فروخته می شود ، جایگزینی قابل اعتماد برای کسانی است که Joy-Cons جدا شونده را دوست دارند ، در حالی که کنترلر بی سیم Esywen یک کنترلر مناسب کنترل Pro Switch است که با قیمت 23 دلار فروخته می شود.

  اعتبار تصویر: Wachiwit

خبرهای دیگر از بازی