خبر

 • تک بورد - نمونه اولیه کمیاب کنسول Infinium Labs Phantom به حراج گذاشته شد

  نمونه اولیه کمیاب کنسول Infinium Labs Phantom به حراج گذاشته شد
  4 روز و 8 ساعت قبل

  Infinium Labs در اوایل دهه 2000 با معرفی Phantom ، یک کنسول بازی ویدئویی خانگی شبیه رایانه ، سر و صدای زیادی ایجاد کرد که قول داد کارتریج ها و دیسک ها را به نفع یک سرویس تحویل مستقیم محتوا بارگیری کند. این محصول هرگز به عنوان یک محصول مصرفی مطرح نشد ، اما اکنون این شانس را دارید که یک نمونه اولیه کمیاب داشته باشید.

  سیستم دچار مشکلات متعددی شد و در نهایت هرگز به بازار راه نیافت ، اما چیزی که احتمالاً بیشتر در مورد Phantom به یاد خواهد آورد ، نبرد حقوقی بین آزمایشگاه های Infinium و سایت فناوری HardOCP است.

  < به عنوان داستان ، HardOCP یک گزارش تحقیقی در مورد آزمایشگاه های Infinium و موسس آن در اواخر سال 2003 منتشر کرد. چند ماه بعد ، آزمایشگاه های Infinium نامه توقف و امتناع از هارد را ارسال کرد و خواستار حذف این قطعه شد. نبرد حقوقی درگرفت که در آن HardOCP پیروز شد. در نهایت ، آزمایشگاه های Infinium 50،000 دلار برای بستن پرونده پرداخت کرد.

  تنها چند نمونه اولیه از کنسول های Phantom وجود داشت. در QuakeCon 2004 ، Kyle Bennett از HardOCP در مقابل تماشاگران زنده یکی را شکست. اخیراً در سال 2015 ، نمونه اولیه آن در تعمیرگاه کامپیوتر در فلوریدا ظاهر شد. و در حال حاضر ، یکی از آنها به مزایده Heritage Auctions به مزایده گذاشته شده است. در ماه آگوست ، شخصی 2 میلیون دلار برای نسخه کپی شده Super Mario Bros پرداخت کرد. یک ماه قبل ، یک نسخه از Super Mario 64 به مبلغ 1.56 میلیون دلار فروخته شد و رکورد چند روز قبل برای نسخه کمیاب The Legend of Zelda را ثبت کرد.

  سقف نمونه اولیه کنسول Phantom همانقدر که یک کنسول در گذشته یک راز بود ، یک راز است. ما هنوز نمی دانیم که آیا این همان واحدی است که در تعمیرگاه 2015 ظاهر شد یا نمونه اولیه سوم است. مقایسه سریع خط و خش های مدل 2015 با نمونه حراج نشان می دهد که یکسان نیست یا ممکن است تعمیر شده باشد. هریتیج آن را به عنوان تنها نمونه باقی مانده از بدنام ترین قطعه بخار صنعت بازی ذکر کرده است ، بنابراین شاید این همان نمونه چند سال پیش باشد؟

   https://techbord.com نمونه اولیه نادر کنسول Infinium Labs Phantom به حراج می رود

   https://techbord.com نمونه اولیه کمیاب Infinium Labs کنسول Phantom به حراج می رود

  یک کنسول مبتنی بر دیجیتال که بر تحویل محتوا از طریق اینترنت متکی است امروز هیچ چیز برای هیجان انگیز شدن وجود ندارد خوب ، این به سرعت به یک قاعده تبدیل شده است. اما در اوایل دهه 2000 ، این یک ایده انقلابی بود که بسیار جلوتر از زمان خود بود. اما به هر دلیلی ، Infinium نمی تواند ارائه دهد.

  توجه داشته باشید ، اولین کنسولی که چنین عملکردی را ارائه می دهد - Ouya - تا اواسط سال 2013 ، تقریباً یک دهه بعد ، روی صحنه نمی رود.

  Heritage تأیید کرد که این سیستم ، که واقعاً فقط یک رایانه شخصی در یک شاسی فانتزی است ، قدرت می گیرد و یک حلقه نمایشی کوتاه را برای تبلیغ کنسول بازی می کند. این می تواند یک افزودنی خوب برای مجموعه بازی های ویدئویی جامع باشد ، اما در اینجا همه چیز خوب است.

  پیشنهاد فعلی 340 دلار است.

  < p> تصاویر با احترام از مزایده میراث

خبرهای دیگر از بازی