خبر

 • تک بورد - نماینده Call of Duty توضیح می دهد که چرا مارک Activision در تریلر و لیست فروشگاه Vanguard وجود ندارد

  نماینده Call of Duty توضیح می دهد که چرا مارک Activision در تریلر و لیست فروشگاه Vanguard وجود ندارد
  2 ساعت و 28 دقیقه قبل

  به نظر می رسد املاک دیگری در تلاش است تا در میان یک پرونده تبعیض آمیز و آزار جنسی علیه شرکت ، از Activision Blizzard فاصله بگیرد. این بار Call of Duty: Vanguard به طرز مرموزی نام و لوگوی Activision را از دست داده است. نماینده بازی به غیبت پاسخ داد ، اگرچه توضیح دقیقاً فاش کننده نیست.

  این کاربر توییتر Neoxon619 بود که برای اولین بار متوجه شد که در پایان تریلر COD: Vanguard ، لوگوی Activision در کنار استودیوهای dev Sledgehammer Games ، Treyarch و Beenox قابل مشاهده نیست. Kotaku گزارش می دهد که این امر غیرعادی است زیرا مارک تجاری در تریلرهای سری تا Call of Duty: Modern Warfare 3 در سال 2011 وجود داشت - اولین ویدئویی که در کانال رسمی Call of Duty YouTube بارگذاری شد.

  تنها مکانی که در آن ویدئو نام Activision ذکر شده است ، اطلاعات مربوط به حق چاپ کپی کوچک است که یک الزام قانونی است.

  Neoxon619 همچنین دریافت که آرم Activision به وضوح مشهود است. در صفحه Call of Duty: Vanguard در Battle.net وجود ندارد ، علی رغم اینکه این نام در سایر عناوین CoD ذکر شده در فروشگاه دیجیتال شرکت بسیار مشهود است.

  آنها حتی لوگوی Activision را از پیش حذف کردند. -صفحه سفارش همچنین سایر صفحات BattleNet CoD را برای مرجع قرار دادم. pic.twitter.com/B4RjljQfmK

  -نبیل #BLM #StopAsianHate (@Neoxon619) 20 آگوست 2021

  کوتاکو با نماینده Activision تماس گرفت تا بپرسد چرا نام و نشان در چنین مشخصات مهمی وجود ندارد رهایی. آنها گفتند: "Call of Duty همچنان در جهان تجربیات باورنکردنی گسترش یافته است." "این یک انتخاب خلاقانه بود که نشان می داد چگونه Vanguard قسط بعدی بعدی را در حق رای دادن نشان می دهد. "

  در حالی که نماینده حذف مارک Activision را تایید کرد ، تصور این امر سخت است این همه یک "انتخاب خلاق " بود و نتیجه مستقیم دعوایی نبود که شرکت را متهم به آزار و اذیت ، تبعیض ، تبعیض جنسیتی و پرورش فرهنگ "پسر برادر" می کند. این قبلاً منجر به T-Mobile ، Astro ، ارتش ایالات متحده ، Coca-Cola ، Pringles و سایر حمایت های خود از لیگ های Call of Duty و Overwatch شده است. ما همچنین دیده ایم که رئیس توسعه دهنده Blizzard J. Allen Brack سه توسعه دهنده ارشد شرکت را ترک کرده اند.

خبرهای دیگر از بازی