خبر

 • تک بورد - نقض داده های Capcom در ماه نوامبر ممکن است اطلاعات شخصی 390،000 نفر را افشا کند

  نقض داده های Capcom در ماه نوامبر ممکن است اطلاعات شخصی 390،000 نفر را افشا کند
  10 روز و 2 ساعت قبل

  Facepalm: نقض شبکه داخلی Capcom در نوامبر 2020 را به خاطر می آورید؟ موردی که "اطلاعات مشتری" را در معرض نمایش قرار نمی دهد؟ اگرچه این هنوز هم می تواند درست باشد ، اما به نظر می رسد این تخلف بسیار شدیدتر از آنچه در ابتدا شرکت اجازه داده بود ، بود. طبق یک اعلامیه مطبوعاتی که امروز منتشر شد ، تقریباً 390،000 نفر اطلاعات شخصی خود را در این حمله فاش کرده اند.

  این تقریباً 40،000 نفر در مقایسه با گزارشات قبلی آسیب دیدگی Capcom افزایش یافته است که یک جهش قابل توجه است. برای کسانی که اطلاع ندارند ، ناشر قربانی یک حمله "باج افزار سفارشی" بود که ظاهراً به طور خاص شبکه داخلی آن را هدف قرار داده است.

  Capcom در ابتدا شدت نقض را کوچک شمرد و ادعا کرد که هیچ مشتری نیست. تحت تأثیر قرار گرفت. بازهم ، این می تواند درست باشد ، اما غول بازی در آخرین گزارش خود سیگنال های مختلفی را ارسال می کند.

  در بخشی از گزارش ، Capcom ادعا می کند که هیچ یک از سیستم های پرداخت یا سرورهای آنلاین تحت تأثیر قرار نگرفته اند حمله باج افزار ، باعث می شود کاربران برای خرید یا انجام بازی های خود به اینترنت ادامه اتصال دهند "امن" باشند.

خبرهای دیگر از بازی