techbord.com نقشه جهانی تقاضای PS5 و XBSX نشان می دهد سونی در سطح جهانی در رده های برتر قرار دارد

نبردی داغ: به نظر من پیگیری پیش آگهی های منتهی به راه اندازی کنسول رقابتی با مشخصات بالا جالب است. چه کسی قصد دارد در جنگ نسل بعدی کنسول پیروز شود؟ این بستگی به این دارد که شما از چه کسی بپرسید ، اما یک شرکت جستجوی انگلیسی معتقد است که این PS5 خواهد بود و در نمودار نقشه جهانی خود نمایشگر زمین لغزش است.

تحلیلگران جستجوی اینترنتی در Rise at Seven مستقر در انگلیس نتایج جستجوی گوگل را جلب کرده و به این نتیجه رسیدند که سونی عنوان کنسول کینگ خود را با شکوه قابل توجهی حفظ خواهد کرد. این شرکت نتایج جستجو در دو کنسول را خراب کرد تا تقاضای مصرف کننده را به تفکیک کشور تعیین کند.

گزارش آن نشان داد که تقاضای PlayStation 5 باعث کاهش مصرف مشتری در Xbox Series X می شود. افزایش در هفت یافته ها کاملاً در تضاد با شرکت جستجوی آمریکایی The Hoth است که اوایل ماه جاری به این نتیجه رسید که فروش XBSX با اختلاف 2: 1 از PS5 پیشی خواهد گرفت.

بر اساس این مطالعه ، سونی تقاضا را به نفع خود افزایش داد در 148 از 161 کشور مورد نظر - پیروزی 148-13. بخشی از این حاشیه گسترده ترجیح را می توان به وفاداری به مارک نشان داد. در Seven یادداشت کنید که از زمان راه اندازی PlayStation در سال 1994 ، سونی عملاً بازار کنسول های خانگی را آغاز کرده و دارای 84 درصد پای بزرگ است.

 https://techbord.com نقشه جهانی تقاضای PS5 و XBSX نشان می دهد سونی در سطح جهانی در رده های برتر قرار دارد

با این حال ، علاقه کشورها لزوماً به معنای ارسال سونی بیشتر نیست واحد اگر یک لحظه عدم قطعیت ذاتی پیش بینی فروش از طریق نتایج جستجوی اینترنتی را کنار بگذاریم ، بیایید بررسی کنیم که چگونه جنگ در چند منطقه اصلی به هم می خورد.

علاقه به PS5 تقریباً بیشتر از XBSX است در ایالات متحده و انگلیس با 14 امتیاز حاشیه. با این حال ، مایکروسافت در چین 10 درصد پیشرو است. حتی با حاشیه کمتر ، چین همچنان توانایی افزایش فروش ایکس باکس را تقریباً دو برابر فروش PS5 ایالات متحده / انگلیس دارد. البته ، سونی در بازار کلیدی یکی دیگر از بازی ها ، یعنی ژاپن ، تقریباً 100 درصد برتری دارد. شاید تعجب آور نباشد که پلی استیشن 5 در کشور مبدا خود 98.94 درصد مورد پسند واقع شده باشد.

به معنای واقعی همه این اعداد چیست؟ همانطور که قبلاً گفتم ، برابر کردن س quالات جستجو در اینترنت با فروش واقعی آسان نیست. به نظر من ، این هنوز بازی هرکسی است. با این حال ، اگر مجبور به شرط بندی می شوم ، من آنچه را که احتمال تولیدکنندگان برای گفتن دارند ، انجام می دهم زیرا آنها پول خود را در جایی قرار می دهند که دهانشان باشد. آخرین شانس بوک سازها برای بیشترین میزان فروش در ماه اول (در انگلیس) ، PS5 را با -350 به عنوان محبوب ترین در نظر گرفته است ، که XBSX underdog با فاصله 250+ است.

نقشه جهانی تقاضای PS5 و XBSX نشان می دهد سونی در سطح جهانی در رده های برتر قرار دارد
gaming/نقشه-جهانی-تقاضای-ps5-و-xbsx-نشان-می-دهد-سونی-در-سطح-جهانی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
techbord.com جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد
techbord.com ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.