خبر

 • تک بورد - نقد و بررسی: Spider-Man: No Way Home بهترین فیلم ابرقهرمانی سال است

  نقد و بررسی: Spider-Man: No Way Home بهترین فیلم ابرقهرمانی سال است


  1 ماه قبل

  برای توضیح اینکه چرا دوباره این فیلم کمیک بوکی استادانه را می بینم نیازی به اسپویل ندارم.
  آخرین چالش من: بعد از دیدن Spider-Man: No Way Home، سومین فیلم لایو اکشن تام هالند در این مجموعه، من گیج شدم چگونه می توانم کیفیت آن را به طور کامل منتقل کنم بدون اینکه حتی ذره ای از محتویات آن خراب شود؟ وقتی از سالن خارج شدم، متوجه شدم که با صدای بلند درباره فیلم صحبت می کنم و شگفتی های لذت بخش آن را بازگ

  انتقال جذابیت، خنده، هیجان و قلب اشک‌آلود فیلم بدون آشکار کردن پیچش‌های آن دشوار است، اما تمام تلاشم را می‌کنم تا بیشتر سورپرایزهای No Way Home را مانند هویت پیتر پارکر پنهان نگه دارم. آن را به عنوان یک فیلم ابرقهرمانی که باید حتما ببینید.

  یک چیز واقعا عجیب و غریب اتفاق می افتد (شوک)

  من فکر نمی کنم این یک اسپویلر باشد که حداقل یک مارول آشنا را تأیید کند. شخصیت استودیو در emNo Way Home/em ظاهر می‌شود.Enlarge / I don't think it's a spoiler to تأیید کنید که حداقل یک شخصیت آشنای استودیو مارول در No Way Home ظاهر می شود. سونی پیکچرز / مارول استودیو

  این تشبیه ممکن است شما را کمی عرق کند، اما اگر سریال هلندی را که با مرد عنکبوتی شروع شد دنبال کرده باشید. : بازگشت به خانه در سال 2017. دنباله آن در سال 2019 با افشای تکان دهنده ای در نیویورک از افرادی که زیر نقاب مرد عنکبوتی پنهان شده اند به پایان رسید و NWH دقیقاً در این برهه زمانی با پارکر (تام هالند) و دوست دخترش ام جی (زندایا) فرار می کند. یک اوباش نگران و تازه آگاه شده از طریق وب گردی دیوانه وار.

  دقیقاً از آنجا چه اتفاقی می افتد؟ بله، قسم می خورم که بزرگترین پیچش های فیلم را بدون نقاب نگاه خواهم داشت. به من اجازه دهید آنچه را که تاکنون در تریلرها نشان داده شده است، بدون توصیف طولانی آن تبلیغات، ترکیب کنم: فاجعه در راه است. دکتر استرنج ظاهر می شود. واقعاً اتفاق عجیبی در شهر می افتد. این شامل چند چهره آشنا است - اگرچه برای روشن شدن، این چهره ها برای تماشاگران سینمای دنیای واقعی آشنا هستند، نه Spidey. او باید روز را نجات دهد - و کمکی از جایی دریافت می کند.

  emممکن است/em در انعکاس پنجه های اسپایدی یک اسپویلر وجود داشته باشد. زیاد از نزدیک نگاه نکنید. اگر می خواهید در امان باشید.Enlarge / There might be a spoiler in Spidey's claws' بازتاب ها اگر می‌خواهید در امان باشید، خیلی دقیق نگاه نکنید. سونی پیکچرز / استودیو مارول

  بسته به اینکه چه تریلر یا مجله‌ای را در طول دوره تبلیغاتی فیلم دیده‌اید، ممکن است حداقل یک یا دو مورد را با هم ترکیب کرده باشید. شگفتی های فیلم با این حال، مگر اینکه در پر از اسپویل‌ترین گوشه‌های اینترنت جستجو کرده باشید، احتمالاً همچنان در وضعیت مناسبی خواهید بود. (من به برخی از شایعات و ادعاهای طرحی که چند ماه پیش در فضای مجازی منتشر شد، برگشتم. اگر به طور اتفاقی به آنها نگاهی انداختید، می‌توانم به شما اطمینان دهم که دقیقاً دقیق نبودند - و با توجه به این موضوع به نوعی خنده‌دار هستند. چگونه فیلم در واقع به نظر می رسد.)

  تبلیغات

  مثلث دوستی که هر کسی می تواند دوستش داشته باشد

  غواصی ملایم در زیرزمین، با پیوند الکتریکی این بازیگران سرگرم کننده تر شد. Enlarge / Mild-mannered basement diving, made all the با پیوند برقی این بازیگران سرگرم کننده تر است. سونی پیکچرز / استودیو مارول

  هنوز می توانم برخی از سرگرمی ها و جذابیت های NWH را بدون ایجاد پیچش های خنده دار آن توصیف کنم، به خصوص که اسپویلر برای اشاره به مثلث اصلی نیست رابطه ای که لنگر فیلم است: پیتر، ام جی و بهترین دوست ند (جکوب باتالون). دور از خانه 2019 با داستان فرعی حسادت پر پیچ و خم شد که شیمی این سه نفر را مختل کرد. در اینجا، هویت فاش شده پارکر بلافاصله پیوند دوستان را تسریع می کند، اگرچه در نهایت به توسعه دو دوست پسر و دوست دختر کمک می کند. این فیلم به طرز ماهرانه‌ای نشان می‌دهد که هر یک از نیمه‌های زوج دوست‌یابی به روش‌هایی عاشقانه با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند که باعث می‌شود دیگری در آرزوی مثبت‌اندیشی و همکاری بیشتر باشد، بدون اینکه به‌هیچ‌وجه سرعت طرح داستان را کاهش دهد. زمان بندی و تحویل دائمی خنده دار Batalon.

  تا آنجایی که شخصیت های بزرگسالان پیش می روند، ماریسا تومی به راحتی بهترین بازی خود را در نقش خاله می در سریال انجام می دهد، زیرا او همچنان به حمایت از کهن الگوی تک بعدی شخصیت های مادرانه ادامه می دهد. وارد فیلم های ابرقهرمانی شوید رویکرد صریح و بدون مزخرف او در مسیرهای شگفت انگیزی حرکت می کند و وزنه تعادل خوبی برای دکتر استرنج (بندیکت کامبربچ) به عنوان نسخه جدیدی از نقش «ناظر مشکوک» است که رابرت داونی جونیور در فیلم بازگشت به خانه در سال 2017 ارائه کرد. استرنج و پارکر در کنار هم قرار گرفتن به عنوان متحدان متخاصم، تبدیل به ابوت و کاستلوی ماورایی می‌شوند و هر بازیگر ابرقهرمانی پاشنه‌های خود را می‌کاود تا آن رابطه پر تنش را به مکان‌های جالبی برساند. (متاسفانه، پیوند اولیه آنها در فیلم، یک طرح ماگافین است که ارزش چشم و هم چشمی را دارد، اگرچه خوشبختانه، فقدان منطق مطلق آن با مکان‌هایی که پارکر را در پایان فیلم هدایت می‌کند، نجات پیدا می‌کند.)

  و سپس وجود دارد. ... بازیگران دیگر. بازیگران دیگری نیز در این فیلم حضور دارند. برخی از آنها هولناک هستند. برخی به طور متقاعد کننده و شگفت آور وحشی هستند. و برخی وارد هیجیک‌های محاوره‌ای و بی‌پرده می‌شوند که باعث شد من بیشتر از هر لحظه در فیلمی در سال 2021 بخندم. NWH به نوعی حرکت داستانی خود را حفظ می‌کند در حالی که نقطه‌ها را برای هر کسی که با شخصیت‌های مورد نظر ناآشنا است یا آنها را فراموش کرده است به هم متصل می‌کند. با در نظر گرفتن تعداد شخصیت‌هایی که فیلم تا پایان بازی در حال شعبده‌بازی کردن است - که به بیش از حد یک فیلم متوسط ​​انتقام‌جویان نزدیک می‌شود - تحسین‌برانگیز است و به ندرت به نظر می‌رسد که وقت تماشاگران را تلف می‌کند یا برای نگه داشتن آنها برای مدت طولانی روی پرده نمایش می‌دهد.

  تبلیغات

  بدون اینکه دچار بحران هویت شود مسیرهای زیادی را طی می کند

  مرد عنکبوتی در این <b>فیلم</b> از بدن خود خارج می شود، به روش های مختلف.Enlarge / Spider-Man going out of his body in سونی پیکچرز / استودیو مارول

  در واقع، در پایان فیلم، مجبور شدم یادداشت هایم را ورق بزنم تا شخصیت های دیگری را که ظاهر شده بودند، درگیری های سرگرم کننده ای ارائه کرده بودند یا کمدی، سپس از مسیر خارج شد. (یک مثال عالی، جان فاورو است، که یک قاتل دیگر را به استودیوی مارول به عنوان صحنه دزدی Happy پیشنهاد می کند – و این نقش بسیار بهتری برای او نسبت به مربی ای است که در دور از خانه بازی کرد.) NWH از بازیگران مختلف خود برای ساختن هر یک استفاده می کند. سکانس فیلم منحصربه‌فرد به نظر می‌رسد، مانند چیزی که از مجموعه کتاب‌های مصور متقاطع ساخته شده با دقت ساخته شده است. طنز، دلشکستگی، درام، انفجاری مملو از CGI، غم و اندوه در زندگی واقعی با بزرگنمایی شدید، بازگشت ها و شکست ها به نوعی در همان تولید قرار می گیرند بدون اینکه احساس ناهماهنگی یا نامناسب بودن با داستانی که گفته می شود.

  این داستان، من. باید تاکید کند، از تمایل خود برای قربانی کردن هر قطعه ای از سبک زندگی مدرن Spiderverse لذت می برد. بسیاری از شخصیت‌های اصلی از طریق خطرات جدی به محدودیت‌های خود کشیده می‌شوند، و به‌ویژه هلند و زندایا عملکردهای خود را میخکوب می‌کنند تا لحظاتی پر از سهام را ارزش سرمایه‌گذاری در آن‌ها بسازند. سکانس‌های اکشن چشمگیر و منحصربه‌فرد عمدتاً بر خستگی نبرد CGI مارول استودیو غلبه می‌کنند. ، اما مدت زمان 2 ساعت و 10 دقیقه ای فیلم به دلیل اکشن هیجان انگیز و بیشتر به دلیل اینکه داستان شخصیت های اصلی را کجا می برد - و اینکه چگونه بازی های کاریزماتیک بازیگران به اندازه کافی برای باورپذیر بودن طرح را پشت سر می گذاشت، کمتر شد.

  همه چیزهایی که در مورد مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه در سال 2017 دوست داشتم، و هر چیزی که دنباله آن به اشتباه افتاد، بازگشته است و این بار حتی بهتر است. اینگونه است که شما یک خط داستانی ابرقهرمانی را محکم می‌کنید، و بزرگترین موفقیت‌های آن باید هر مدیر رسانه‌ای را که ممکن است جلوی احتمالات مشابه و پر از شگفتی فیلم را بگیرد، بیدار کند.

  حکم: از اسپویل‌ها اجتناب کنید. تا جایی که می توانید قبل از دیدن بهترین فیلم 2021 استودیو مارول.


  تگ ها:

  بررسی , spider-man , home , بهترین , فیلم , ابرقهرمانی


  v 32
خبرهای دیگر از بازی