خبر

 • تک بورد - نقد و بررسی: Kena: Bridge of Spirits بهترین هدیه امسال برای 35 سالگی Zelda است

  نقد و بررسی: Kena: Bridge of Spirits بهترین هدیه امسال برای 35 سالگی Zelda است
  4 روز و 17 ساعت قبل

  اولین بازی استودیو یک پیروزی ماجراجویی 15 ساعته است ، مدعی GOTY.
  بازی مشکی "تاریک" Legend of Zelda چگونه خواهد بود؟ منظور من بازی ای نیست که توسط استودیوی دیگری ساخته شود و مفاهیم Zelda را کپی کند در حالی که خشونت ، نفرین یا معماری گوتیک را اضافه می کند - ما تعداد زیادی از آنها را دیده ایم. من بیشتر کنجکاو هستم که چگونه خود نینتندو می تواند یک ماجراجویی سه بعدی با رتبه "E-10"-پر از نبرد غوغای

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: Lab ناشر : Ember Lab پلتفرم : رایانه (تست شده) ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2021 رتبه ESRB : E-10 برای همه 10 سال به بالا قیمت : 39.99 دلار پیوندها: فروشگاه پلی استیشن | فروشگاه Epic Games | سایت رسمی

  تمجید من از بازی Kena: Bridge of Souls این هفته ، اولین بازی Ember Lab ، این است که این بازی به همان اندازه که از زمانی که سری Zelda در ژانر ماجراجویی سه بعدی ایجاد کرده است ، نزدیک است. این اولین نمایش سریالی 15 ساعته هیجان انگیز ، قابل دسترس ، زیبا ، زرق و برق دار ، شوم و مهمتر از همه ، تأثیرگذار است. وحشی ، و گاه و بیگاه لغزش ها و مسائل یادآور آن است که سازندگان آن کمی سبز هستند. اما در اینجا یک بازی خاص وجود دارد ، در اولین بازی که اکثر استودیوها آن را می کشند تا سوم یا چهارمین بازی خود را راه اندازی کنند.

  برای یک سرگرمی دور هم جمع شوید؟

  Kena: Bridge of Spirits [PS4 ، PS5 ، PC]

  40 دلار در فروشگاه PlayStation 40 دلار در فروشگاه Epic Games (Ars Technica may از طریق پیوندهای موجود در این پست ، از طریق برنامه های وابسته ، جبران کنید.)

  اولین بازی Ember Lab ، هسته اصلی بازی های Zelda را در بر می گیرد ، اما با تصور مجدد قهرمان تونیک نینتندو به عنوان یک دروگر ترسناک فوق العاده شارژ ، جادویی منحصر به فرد پیدا می کند. به عناصر مجاور Zelda نباید غافلگیر کننده باشند: این استودیو فرمان نینتندو در زمینه قوانین IP را با یک فیلم متحرک CG 2016 آزمایش کرد که با صدای بلند شخصیت های Zelda: Masora's Mask را نشان می دهد. جای تعجب نیست که K: BoS بسیار شبیه به آن ویدیو است.

  هنگامی که بازی برای اولین بار در جریان رویداد فاش شده پلی استیشن 5 در سال گذشته ظاهر شد ، خاستگاه Ember Lab به عنوان خانه انیمیشن CGI و ادای احترام قبلی به یک سری نینتندو مجموعه ای از تعداد زیادی زنگ هشدار که می توانید تصور کنید. من تریلرهای بازی را با شک و تردید مشاهده می کنم - یک بازی زیبا با یک بازی خوب یکسان نیست. و تعداد زیادی کلون زلدا را دیده ام. اما پیش نمایش عملی K: BoS در اوایل تابستان امسال امیدهای من را افزایش داد ، در حالی که محصول نهایی کار بیشتری انجام داده است. روستای متروک انگورهای سمی میدان دیگری از شهر را خالی می کنند و جنگل ها ، کوه ها و رودخانه های متروک در هر جهت از افق کشیده می شوند. استثناء دو فرزند و یک موجود سیاه و کوچک جوهر است که شما را دنبال می کند. (بچه ها-که دوقلو هستند-این حباب اووک مانند را "پوسیدگی" می نامند ، و آنها روشن می کنند که اگر از حومه و گوشه بازی استفاده کنید ، روت بیشتری پیدا خواهید کرد.)

  پوسیدگی نیز جلو می افتد برای اینکه بتوانید در لبه های یک مسیر مشخص به طرز دوست داشتنی ژست بگیرید.

  دوقلوها بني و سايا نام دارند و آنها مي خواهند شما در پيدا كردن برادر بزرگترشان به آنها كمك كنيد. آنها به طرز جادویی ناپدید می شوند و از شما فرار می کنند ، اما دوباره برای گپ زدن در طرف دیگر گذرگاه جنگلی ظاهر می شوند. این شامل چند چیز جادویی دیگر در مورد کنا است ، از جمله عصای آبی درخشان او که می تواند سپر جادویی را فراخواند و توتم های مختلف را در داخل و اطراف روستا روشن کند و رنگ آبی متناسب را روشن کند. و وقتی کنا متوجه هرگونه شی کوچک و بنفش درخشان در جهان می شود ، می تواند کارکنان خود را روی زمین بکوبد تا بیشتر پوسیدگی پیدا شود.

  کنا به زودی می آموزد که می تواند از این روت برای مقابله با مشکلات مختلف در این زمینه استفاده کند. روستای تلخ به عنوان مثال ، ممکن است هیولاهایی به شما نزدیک شوند ، که معمولاً از چوب تراشیده و علف و گل جمع آوری شده به شکل دوپایان و جانوران انسان نما تشکیل شده است. در حالی که مشغول رزم هستید ، روی دکمه مناسب ضربه بزنید تا Rot شما بیش از حد از کارکنان خود بکاهد ، یک توت شفابخش در مجاورت را برای مصرف فوری جمع آوری کنید یا سایر حرکات مفید دیگر را انجام دهید. (در مورد رزمایش کمی بیشتر.)

  در خارج از نبردها ، Rot می تواند اجسام سنگین را در Pikmin نینتندو جمع آوری ، بلند و رها کند. آنها همچنین می توانند به طور موقت به یک مار قدرتمند تبدیل شوند که می لغزد و به توده های سمی خاصی برخورد می کند ، بنابراین مسیر شما را روشن می کند. و گاهی اوقات ، آنها به منظور جلب توجه شما به دنبال موضوعات مورد علاقه در مجاورت شما می روند. روت همچنین در جلو حرکت می کند تا در لبه های یک مسیر مشخص به طرز شگفت انگیزی ژست بگیرد ، زیرا ، چرا ، نه.

  تبلیغات

  انتخاب و انتخاب نبردهای داستان سرایی آن

  درخواست دوقلوها به این صورت است پاسخی به مأموریت کنا: کوچک کردن کوه شوم روستا و آزاد کردن روح محبوس شده در بالای آن. اما کنا متوجه می شود که آنچه در این روستا رخ داده بیشتر از کار یک موجود تاریک بوده است. کمک به دوقلوها یک هدف کوچکتر و قابل کنترل در راه کشف فاجعه بزرگتر از گذشته است. به همین دلیل است که K: BoS مرا به فکر یک "زلدا تاریک" می اندازد. /em> صحنه های جذاب سینما. اما این تصویر باید حس لحن کلی آنها را به شما نشان دهد. "src =" https://techbord.com/picsbody/2109/5847-1.jpg "alt =" https://techbord.com نقد و بررسی: Kena: Bridge of Spirits بهترین هدیه امسال برای 35 سالگی Zelda است "> بزرگنمایی / من می خواهم این مرور را بدون اسپویل نگه دارم ، بنابراین تصاویری از صحنه های جذاب سینمای K: BoS را اضافه نمی کنم. اما این تصویر باید لحن کلی آنها را به شما نشان دهد.

  من به طور مداوم تحت تأثیر تسلط امبر لاب در قصه گویی بصری بودم. نشانه های بصری و غیر کلامی روستا را پر می کند ، زیرا همه چیز را از گلن های جنگلی تا حوض های ساحلی آن تا کارخانه متروکه اش را کاوش می کنید. رویکرد "گسترده خطی" بازی به خوبی می تواند تغییرات بازیکنان را از یک مکان به مکان دیگر رقم بزند ، اما همچنان شما را در شکار کلکسیون های براق آزاد می گذارد. و گهگاه سرنخ هایی پیدا می کنید که در گوشه های پنهان جمع شده اند. اما K: BoS ورودی های مجله یا سایر متن ها را مخفی نمی کند. بعضی اوقات داستان ها ظاهر می شوند زیرا کنا دیوار پوسیدگی سمی را شکسته است ، بنابراین ظاهر روستا در روشنایی روز نمایان می شود. یا ممکن است پس از اتمام یک پازل یک توهم پر از ارواح ظاهر شود تا نشان دهد زندگی در این مکان چگونه بوده است. به دنبال یک ماجراجویی خوش شانس و بدون احساسات جدی هستید ، به جای دیگری بروید. K: BoS تنها از داشتن چند صحنه بزرگ سود می برد و حتی اگر دیالوگ آن در بهترین حالت قابل استفاده باشد ، باز هم از میانگین انیمه شما فراتر می رود. بازی وقتی واقعاً می درخشد که نقاط بین ماجراجویی شما و وضعیت قبل از رفتن به اینجا را به هم متصل می کند. شما فقط روستایی را کاوش نمی کنید ، بلکه مسافتهایی را که ساکنان قبلی آن به نام عشق و امید طی می کردند ، کاوش می کنید.

  بدون خراب کردن نقاطی که K: BoS به هم متصل می کند ، می گویم ، با اشک در چشمانم ، که مدتی است این بازی های ویدئویی به من دست نزده است. برای درک نحوه پیوستن به داستان سرایی با تعاملی به شیوه های معنی دار که نیازی به برگه گذاری در زیرمنوی پر از متن نیست ، به آزمایشگاه امبر بسنده کنید.

خبرهای دیگر از بازی