خبر

 • تک بورد - نقد و بررسی: نمی‌توانم منتظر بمانم تا Marvel’s Eternals… را در دیزنی پلاس توصیه کنم

  نقد و بررسی: نمی‌توانم منتظر بمانم تا Marvel’s Eternals… را در دیزنی پلاس توصیه کنم
  5 روز و 11 ساعت قبل

  فیلم بی‌نظم و امیدوارکننده می‌توانست یک سریال تلویزیونی حماسی باشد. افسوس.
  در بیشتر زمان اجرای 2 ساعت و 37 دقیقه ای مارول Eternals، متوجه شدم که هوشیاری ام از بدنم خارج شده، از درهای لابی تئاتر و به یک نسخه واقعیت جایگزین از خانه ام تبدیل شده است. در آنجا، خودم را گرفتار قسمت‌های هفتگی سریال تلویزیونی جدید مورد علاقه‌ام، که خودش بر اساس ابدیت‌های مارول بود، گرفتار شد.

  این مجموعه رویایی شبیه نسخه گمشده‌تر نمایش تلویزیونی قدیمی قهرمانان بود، جایی که نمادهای اساطیری با ترکیبی از سهام جهانی و پیوندهای عاطفی درگیر می‌شدند، سپس باید با هدف و ابرقدرت‌ها در گستره‌ای پیچیده از هزاران نفر متحد می‌شدند. سالها هر قسمت بر روی یک یا دو شخصیت اصلی متمرکز بود - و روابط امروزی آن ستارگان را با عکس‌العمل‌های تاریخی دقیق و زیبا به ماجراجویی‌های آن‌ها در دوره‌های دیگر در کنار هم قرار می‌داد.

  من از این کار بسیار ناامید و ناامید شدم. اقتباس جدید فیلم مارول - که به طور انحصاری در سینماها در روز جمعه، 5 نوامبر اکران می شود - که ذهن من به نوعی متفاوت از آنچه احتمالاً استودیو مارول در نظر داشت، سرگردان شد. به اعتبار خود، Eternals مرتباً مرا از آن رویا بیرون می آورد. من همچنان آن را به عنوان افزودنی جذاب به دنیای سینمایی مارول توصیه می کنم.

  اما توصیه نمی کنم برای فیلم Eternals عجله به سینماها بروید. سفر ده قهرمان به سمت یک نقطه اوج مگاتون بدون کمی اصلاح وحشیانه به کمتر از سه ساعت کاهش نمی یابد. در نتیجه، این به راحتی دلخراش ترین فیلم بلند مارول است. این نفس تازه از هوای مارول توسط جاه طلبی های نمایشی خفه شده است.

  تبلیغات

  یک جلد افسانه ای برای داستان واقعی

  بقیه این بررسی شامل توضیحاتی در مورد رویدادهای Eternals برای انتقادپذیری است. نکته ها. در حالی که من از اسپویلرهای اصلی اجتناب می کنم، اگر بخواهید کاملاً کور شوید، به شما اخطار داده شده است.

  با چه کسی تماس می گیرید؟ ابدیان مارول؟ (نه، این حلقه همان حلقه را ندارد. , does it?)Enlarge / Who ya تماس می گیرم؟ ابدیان مارول؟ (نه، این همان حلقه را ندارد، اینطور نیست؟) Marvel Studios

  Eternals، بر اساس مجموعه کمیک کلاسیک جک کربی، بر این باور است که خدایان اسطوره ای المپوس پوشش افسانه ای برای نسخه واقعی بودند. : لژیونی از نگهبانان ماورایی که از سیاره ای به سیاره دیگر سفر می کنند و با از بین بردن هیولاهای مهاجم به نام Deviants از جمعیت های بومی محافظت می کنند. Eternals با یک خزیدن متن طولانی و پر از اصطلاحات تخصصی برای توضیح این مفهوم آغاز می شود و روشن می کند که ابرخدای مغز متفکر آریشم رشته ها را می کشد.

  این خزیدن متن آغازین همچنین نشان می دهد که Eternals فعلی زمین تا حدودی از شغل خود دلهره دارند. . اگرچه ابدی ها ظاهراً هزاران سال پیش هر منحرف موجود را کشتند، آریشم به آنها دستور داده است که در جای خود بمانند. اصرار دارد که در امور انسانی دخالت نکنید، مگر اینکه چیز دیگری به شما گفته شود.

  بنابراین، در 15 دقیقه اول Eternals، Eternals را هم در اعماق قبل از میلاد و هم به طور کامل در عصر مدرن می بینیم. جهان این قلاب داستان سرایی فیلم است و اغلب به لحظات شاداب در طول حدود 12000 سال بازمی گردد تا نشان دهد که چگونه روابط مختلف Eternals در طول زمان تکامل یافته است.

  نمودار ون بین X-Men و Captain Planet

  ابدیان دستورات خود را از چه کسی می گیرند؟ YouTube/Marvel Studios Phastos از هدایای خود برای ردیابی یک ناهنجاری استفاده می کند. یوتیوب/ استودیو مارول ببین، هیولایی برای مبارزه با آنها! یوتیوب/استودیوی مارول ایکاریس آن را با چشمان لیزری خود به هم می زند. یوتیوب/ استودیو مارول گیلگمش از انرژی کیهانی خود استفاده می کند. YouTube/Marvel Studios Thena هدف می گیرد. YouTube/Marvel Studios Ikaris در تنگنا قرار دارد. یوتیوب/ استودیو مارول دشمن منع کننده تری ظاهر می شود. YouTube/Marvel Studios "شما نمی توانید از هیچ یک از آنها محافظت کنید." YouTube/Marvel Studios نگاهی اجمالی به یک رمز و راز کیهانی عمیق تر. یوتیوب/استودیو مارول ایکاریس قدرت خود را نمی داند. YouTube/Marvel Studios

  تبلیغات

  مطالعه بیشتر

  بررسی قطعی اسنایدر از Justice League: دیگر Whedonesque نیست—و همه بهتر بزرگترین فیلم های گروه ابرقهرمانی دهه گذشته اغلب بر روی یک «لنگر» متمرکز شده اند. قهرمان، و این تصمیم خلاقانه می‌تواند تأثیر عاطفی فیلم را ایجاد کند یا از بین ببرد. به عنوان مثال، نسخه جاس ویدون از Justice League بر رابطه‌ای نامناسب و دوخته‌شده بین بتمن و زن شگفت‌انگیز تمرکز داشت که در مقایسه با دید طولانی‌تر زک اسنایدر، فیلمساز اصلی، رنگ پریده بود.

  Eternals با اکراه سرسی (جما چان، آسیایی‌های ثروتمند دیوانه) را به عنوان لنگر خود انتخاب می‌کند و او افتخارات را با شکوه اداره می‌کند. اما نقش او به عنوان قلب فیلم به زمان، صبر و جزئیات نیاز دارد تا آشکار شود - همه اینها در حالی که در قالب بقیه بازیگران با وقفه هایی روبرو می شود. Eternals ترکیبی بسیار جالب هستند، اگرچه بسته به تجربه یا خستگی شما در ژانر، ممکن است آنها را مشتق شده بیابید. ایکاریس (ریچارد مدن، بازی تاج و تخت) اساساً سوپرمن است. کینگو (کومیل نانجیانی، دره سیلیکون) نسخه کمی تغییر یافته از Cyclops است. مککاری (لورن ریدلوف، مردگان متحرک) فلش است. بقیه بازیگران بیشتر در یک نمودار ون بین مردان ایکس و کاپیتان سیاره قرار می گیرند. (در پانتئون کمیک، چه کسی چه کسی را از بین می‌برد؟ در اینترنت، قطعاً یک یا دو بخش نظر برای آن وجود دارد.)

  Eternals حداقل به نظر می‌رسد که از جایگاهش در "been there, lasered that" آگاه است. اکوسیستم فیلم قهرمان زمانی که این فیلم به وقایع فیلم‌های مارول اشاره نمی‌کند، تا آنجا پیش می‌رود که به کامیکس دی‌سی اشاره می‌کند (با یک شوخی که شخصیت یک فیلم را با آلفرد بتمن مقایسه می‌کند). خوشبختانه Eternals چیزی فراتر از این جوک‌ها است و بزرگترین موفقیت آن سلسله مراتب قهرمانانه شکسته است. ارزش‌های متضاد، دعوا و ارتباطات عاطفی هر قدمی را که این فیلم برمی‌دارد، می‌شکند. شخصیت‌ها به‌قدری ظریف و قانع‌کننده ارائه شده‌اند که شما این فیلم را بدون چند لحظه مهم از «آینده را ندیدم» و «وای، مارول آنجا رفت» رها نخواهید کرد.

خبرهای دیگر از بازی