خبر

 • تک بورد - نقد و بررسی مدیر Death Stranding: بیشتر سرگرم کننده ، به همان اندازه تفرقه افکن

  نقد و بررسی مدیر Death Stranding: بیشتر سرگرم کننده ، به همان اندازه تفرقه افکن
  11 روز و 4 ساعت قبل

  اگر با ایده های دیوانه وار کوجیما همراه هستید ، این نسخه اضافی قابل پخش است.
  انتشار Death Stranding در سال 2019 احتمالاً مورد انتظارترین بازی حرفه ای هیدئو کوجیما بود.

  کارگردان Metal Gear مسلماً اولین نویسنده بازی های ویدئویی شده بود. او به دلیل طراحی متداول در کنوانسیون ، شوخ طبعی و تأثیرات سینمایی بی رحمانه شهرت داشت. اما این پروژه اولین فرزند طلاق دردناک او با کونامی بود و هیچ کس هیچ سرنخی نداشت که در آینده چه کاری می تواند انجام دهد.

  خواندن بیشتر

  Death Stranding کوجیما آزاد شده است و به همان اندازه عجیب است شما انتظار دارید

  Death Stranding به هر نحوی که باشد عجیب و غریب بود. در اولین تیزر اسکلت های بیرونی خرچنگ در حال خزیدن بر روی ساحل بی جان ، اثرات قیر بر روی شن ها نقش بسته ، نورمن ریدوس برهنه و در حال گریه (ویرایشگر ارشد بازی ، Kyle Orland در بررسی اصلی ما در PS4 اشاره کرد ، Death Stranding Hideo Kojima منتشر شد. بنابراین چه چیزی احتمالاً می تواند آیا برای کارگردان Death Stranding کنار گذاشته اید؟ به نظر می رسد ، خیلی زیاد-فقط شاید با آن نام نباشد.

  کات Death Stranding Director [PS5] < /h3> 50 دلار در آمازون 50 دلار در فروشگاه پلی استیشن (Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، فروش خود را جبران کند.)

  یک بازی Hideo Kojima ، همچنان

  بله ، Death Stranding سرانجام به PS5 راه پیدا کرد و در حال حاضر به همان اندازه سازش ناپذیر است دو سال پیش بود - حتی اگر از نظر فیلم معمولی خیلی شبیه کارگردان نباشد. بر خلاف Ghost of Tsushima Director's Cut (دیگر نسخه جدید PS5 سونی با محتوای گسترده تر) ، Death Stranding دارای یک گسترش کامل نیست که به پایه های قدیمی خود کمک کند تا داستان خود را بهتر نشان دهد.

  کوجیما نیز با کنوانسیون نامگذاری آن موافق نیست ، زیرا کسی که فیلم ، کتاب و توصیه های موسیقی روزانه خود را در رسانه های اجتماعی دنبال می کند ، ناراحت نخواهد شد. در توییتی اخیر ، او نام مناسب تری برای این نسخه ("Plus Director") ارائه داد و تأیید کرد که مجموعه ای از صحنه های طبقه برش در داخل فیلمنامه بلندپروازانه و سختگیرانه اصلی وارد نشده است.

  اگر بازی Death Stranding را در PS4 یا رایانه شخصی کنار گذاشته اید ، بازی Director's Cut یکی از موارد بازی است. این مزایای تازه ای را برای بازیکنان فراهم می کند تا با آنها سر و کار داشته باشند و چند قسمت سرگرم کننده ، در صورت اندازه کوچک ، مناطق ماموریت جدیدی را که به طور آشکار به Metal Gear بازمی گردند ، ارائه دهد. به عنوان یک بندر زنگ و صدا ، Director's Cut کار خوبی را در زمینه پیش بردن شبیه ساز خود ، در DLC پس از آخرالزمان انجام می دهد ، که توسط DLC منحصر به فرد انتشار آن تقویت شده و برای استفاده کامل از مزایای بیشتر تنظیمات بیشتری انجام داده است. مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد PS5.

  تبلیغات

  این موارد اضافی لزوماً چیزها را به دور از تحولات طاقت فرسای لحظه به لحظه سیستم های اساسی بازی نمی اندازد-و در برخی موارد ، حتی بازی را تشدید می کند. اما چیزی که بیشتر از اسباب بازی های تبلیغاتی برای من قابل توجه است این است که چگونه KojiPro به عقب برگشته و ظاهراً آنچه را که قبلاً در آنجا بود دوباره تجزیه و تحلیل کرده و تا آنجا پیش رفته که برخی از لبه های خشن و خشن را که بازیکنان را در آزادی جدا کرده است ، صاف می کند. هرچند ظریف ، این تجدید نظرها بهترین استدلال را برای پخش (یا بازپخش) این نسخه ارائه می دهند. با این اوصاف ، من از سال 1998 کار کوجیما را دوست داشتم ، بنابراین اگر شما قبلاً در سواری وحشی Death Stranding سوار نشده بودید ، جستجوی چیزهای جدید در اینجا ممکن است نظر شما را تغییر ندهد.

  برای بقیه ، مقدار زیادی از خوبی های کوجیما را خواهید یافت. Director's Cut متمایل به تمایل Metal Gear برای تبدیل یک سکه از جاذبه های تئاتری به پوچی در سمت چپ است ، چیزی که در Death Stranding اصلی کمی مهار شد. در حال حاضر شما می توانید برای زندگی خود از هیولاهای بند ناف برای ساختن رمپ برای پرش از روی شکافها استفاده کنید ، یا می توانید از یک منجنیق بار به عنوان یک خمپاره کنترل از راه دور برای بمباران تروریست ها در POV با بارهای بسته استفاده کنید. بدانید ، چیزهای معمولی برای هر نرم افزاری که دارای برچسب "A Hideo Kojima Game" است.

  موارد بیشتری برای بازیکنان سخت کوش نیز وجود دارد. شما می توانید انواع تجهیزات اضافی طراحی شده برای حمل و نقل کارآمدتر در چشم انداز متروک Death Stranding را بیابید ، یک تغییر واقعاً غیرمنتظره که باعث می شود تا Director's Cut برای تازه واردان جذاب باشد. تغییرات واقعی در دنیای بازی نیز وجود دارد ، اگرچه بدون مقایسه این نسخه با PS4 ، هرگز متوجه آنها نمی شوید. صرف نظر از هر کاری که انتخاب می کنید ، در جعبه ماسه کوجیما بازی می کنید. امیدوارم از گام او خوشتان بیاید.

  BTS Boss هیولایی هستند. منظره ای که در آن حرکت می کنید اغلب وحشی و بیگانه است. گاهی اوقات می توانید سفارشاتی را بگیرید که برای حمل همه چیز به یک کامیون نیاز دارد. BB برای نمای نزدیک خود آماده است. سام می تواند تراشه های حافظه پنهان در سراسر جهان پیدا کند ، که گاهی اوقات قفل تجهیزات جدید را باز می کند. Mads Mikkelsen ، غیرقابل مقایسه و از نظر جنایی کم استفاده می شود. انجام ترفندها ، فقط به این دلیل. حیف که ربات دوست جدید شما یک ناامیدی بزرگ است. سم هر از گاهی در طبیعت با باربرهای دیگر روبرو می شود. به نظر می رسد کابوس های جدیدی که سام می تواند در اتاق خود تجربه کند به وضوح نشان می دهد که پروژه بعدی کوجیما یک بازی ترسناک خواهد بود. برای رفت و آمد در جاده ها ، از سه راه معکوس بسیار استفاده خواهید کرد.

  اتصال مجدد جهان؟

  اگر تا به حال Death Stranding را لمس نکرده اید ، این مثال خوبی از آن چیزی است که یک خلاق مشهور همه دوستان خود را دعوت می کند تا کاری دیوانه کننده انجام دهند. با پیوستن به Reedus ، چندین شخصیت آن توسط بازیگران یا کارگردانانی بازی می شوند که کوجیما آنها را بسیار تحسین می کند ، از جمله Mads Mikkelsen (Hannibal ، Casino Royale) ، Lea Seydoux (آبی گرمترین رنگ است) ، Guillermo Del Toro (هزارتوی پان ، شکل آب) ، و نیکولاس ویندینگ رفن (رانندگی ، فقط خدا می بخشد) ، و خود زن شگفت انگیز ، لیندسی واگنر ، اگرچه او بیشتر در کنار دل تورو و رفن برای کار صدا از کار دست کشید. تعدادی از دوستان دیگر به عنوان بازمانده در جهان ظاهر می شوند: جردن فوگت-روبرتز (کنگ: جمجمه جزیره) ، جف کیگلی ، جونجی ایتو ، ویراستار هفته نامه فامیتسو هیروکازو هامامورا ، سرپرست ریمی و مکس پین با مدل لیک سام-این لیست همچنان ادامه دارد.

  Advertisement

  حالت ها و امکانات اضافی

  Death Stranding Director's Cut on PlayStation 5 دارای دو حالت نمایش است: اولویت های "عملکرد" ​​60 فریم بر ثانیه نرخ فریم و تعداد پیکسل های پایین تر است ، در حالی که حالت "کیفیت" این معیار را هنگام اجرا در 4K اصلی هدف قرار می دهد. با وجود اینکه در مورد تجزیه و تحلیل ضبط بازی بازی انجام ندادم ، هر دو حالت را امتحان کردم و عملکرد را روی هدف 60 فریم بر ثانیه ارائه کردم ، در حالی که به نظر می رسید نزدیک به آن اجرا می شود ، و گاهی اوقات در صحنه های شدیدتر گرافیکی افت می کند. با این حال ، انتخاب "کیفیت" در FOV وسیع تر ، حالت فوق عریض شامل نسخه PC بازی 2020 ظاهراً نرخ فریم را تثبیت می کند به طوری که از نظر عملکردی مشابه "عملکرد" ​​است ، علاوه بر ضربات ضربتی ، نرخ فریم 60 ثانیه را نیز ارائه می دهد. وضوح. این امر باعث می شود این روش ایده آل برای بازی باشد اگر از ارائه فوق العاده گسترده ای با حروف ناراحت نشوید. سرانجام (غیر مرتبط اما شایان ذکر است) ، Death Stranding Director's Cut شامل پشتیبانی کامل از رایانه و موس برای بازیکنانی است که احساس نسخه PC را ترجیح می دهند. طرح آن به همان اندازه دیوانه کننده به نظر می رسد. پس از اینکه آمریکا در آینده با یک فاجعه اسرارآمیز ویران می شود ، ارواح نامرئی از جهان دیگری پس از برزخ در سرزمین زنده ها نفوذ می کنند. این ارواح (BTs ، مخفف "Beached Things") هنگام تماس با یک انسان باعث ایجاد فضاهای خالی (انفجارهای عظیمی می شود که کل شهرها را نابود می کند). در همین حال ، هر جنازه ای در صورت سوزاندن به خود BT تبدیل می شود. به دنبال این فاجعه ، کشور در تنگنا قرار دارد و بازماندگان از دریا تا دریای درخشان برای پناه بردن دائمی در پناهگاه های زیرزمینی به سر می برند. آنها می خواهند از BT ها و طوفان های "پریشانی" فوری که هیولاها به دنبال خود می آورند ، اجتناب کنند.

  سام پورتر بریجز (ریدوس) ، یک باربر از سازمان بریجز (یکی از انتخابهای نام خانوادگی کوجیما) متفاوت است. او می تواند از مردگان بازگردد ، برای یک بار. او همچنین مبتلا به بیماری است که به او اجازه می دهد BT های نزدیک را حس کند و با کودک از اولین تیزر بازی ، BB ، همکاری می کند ، که در غلاف روی سینه سام زندگی می کند و به عنوان یک رادار طیفی زنده عمل می کند تا BT ها قابل مشاهده شوند. با این هدایا ، بریج سم را به وظیفه شگفت انگیز نجات آنچه از امریکا باقی مانده است و ادغام مجدد "رشته" های دیگر جامعه از طریق جانشین به هم پیوسته در اینترنت ، موظف می کند.

  به این ترتیب ، شما ارائه می دهید. حمل محموله به افراد نیازمند در سفر ساحلی به ساحل در حالی که گره های بیشتری را به شبکه موسوم به Chiral وارد می کند. در یک تماس هوشمندانه ، پاسگاه های سراسر کشور به طور غیر مستقیم شما را با سایر بازیکنان در سفرهای خود متصل می کنند و به هرکسی که در شبکه است اجازه می دهد اقلام ، تجهیزات تراورس ، وسایل نقلیه را به اشتراک بگذارد و (در صورت تمایل به دستیابی) تحویل های از دست رفته ، منتقل شود. در بازیهای دیگران به صورت ناهمزمان

خبرهای دیگر از بازی