اوایل سال جاری ، من توصیه جدی به آخرین راه اندازی مجد">

خبر

 • تک بورد - نقد و بررسی فیلم Snake Eyes: بیشتر شبیه «G.I. نه

  نقد و بررسی فیلم Snake Eyes: بیشتر شبیه «G.I. نه "
  27 روز و 20 ساعت قبل

  با یک ویرایش فن می توان این منطقه را به قلمرو "خیلی بد خوب" تبدیل کرد. تا آن زمان ، مراقب باشید.
  اوایل سال جاری ، من توصیه جدی به آخرین راه اندازی مجدد تئاتر مورتال کمبت کردم. چیزی که در آن زمان نمی دانستم این بود که چقدر سریع احساس کیفیت و گام زدن در آن را حس می کنم.

  احساس من بعد از Snake Eyes این بود: G.I. Jo Origins ، که من با آن انتظارات صفر را دنبال کردم. تریلرها جالب به نظر می رسیدند! آتشفشان جذاب هنری گلدینگ (Crazy Rich Asians) به عنوان یک ستاره اکشن جذاب به نظر می رسید! و نمی تواند از G.I قبلی بدتر باشد. فیلم جو ، درسته؟ درست است؟

  متأسفانه ، Snake Eyes فرمول ، حرکت ، نویسندگی و بازی ناهموار Mortal Kombat 2021 را در نظر گرفته و شماره انتظارات را در هر بخش قابل تصور کاهش می دهد. در پایان ، Snake Eyes پتانسیل بسیار بد و خوب خود را کاهش می دهد ، در صورتی که امیدوار باشید هنگام تماشای چهره های اکشن مورد علاقه کودک خود حداقل بخندید و تشویق کنید.

  "من به چشمان تو نگاه کردم ، و افتخار دیدم "

  به اعتبار آن ، آغاز 30 دقیقه Snake Eyes بسیار گیج کننده است و به نظر می رسد سازندگان فیلم شوخی می کنند. مثالهای موردعلاقه من عبارتند از:

  هر دعوا کمتر از 10 نفر از حامیان فریاد نمی کنند که در حالی که قهرمان ما (یک منطقه جدی "YARRRGH !!" را با چشمهای معطوف به دوربین) فریاد می کنند - پس از آن او را محاصره می کنند ، یک به یک حمله می کنند ، و الاغ خود را به آنها تحویل دهید نمایشگاه اولیه خیلی سریع و مزخرف شلاق می زند که فکر کردم در حال تماشای یک بازیکن هستم که روی دکمه A قرار دارد تا از طرح بازی های ویدیویی بگذرد. هر بحثی در نزاع و درگیری خواهر و برادر شامل خیره کننده های میلیون دلاری و اعلامیه های انفجاری در مورد اعتماد و وفاداری است - معمولاً چند بار تکرار می شود در صورتی که پیشگویی نکنیم که کسی کاملاً در معرض خیانت است. و گلدینگ متولد انگلیس ، علی رغم بازی در یک آمریکایی بومی ، تقریباً هر چهار دقیقه یک بار در لهجه اصلی خود بیرون می زند.

  Snake Eyes با چیزی شبیه داستان قبلی Snake Eyes باز می شود ، مردی که هرگز نامش را نمی دانست و این یک محور تیز از هر آنچه از G.I. به یاد می آورید است. جو کمیک یا کارتون. این بار ، مار کشته شدن پدرش توسط یک قاتل مرموز را تماشا می کند ، که شاهد صحنه ای تاریک و جدی هستیم. این نسخه بزرگسالان مار را به مسیری می فرستد تا ... در جستجوی باشگاه های مبارزه ، از شهر به شهر دیگر بگردد ، جایی که او از غریبه ها چرند می زند ، یک فیش حقوقی جمع می کند و به جاده برخورد می کند. (همچنین نام مستعار او "چشم مار" است زیرا مردی که پدرش را کشته قبل از این کار چند تاس غلت زده است. وقتی تاس ها روی یک جفت افتاد ، این دلیل کافی بود که پدر را بکشد.)

  آگهی

  چگونه مار از تروماي preteen به سبک زندگي Tyler Durden رسيد؟ چه اتفاقی افتاده است که داستان اصلی او در مورد از دست دادن صدای خود به طرز آسیب زا است؟ و آیا Storm Shadow در وهله اول کسی نبود که نقشه "شکار قاتل یکی از اعضای خانواده" را داشته باشد؟ اوه ، تماشا کنید ، حباب: س questionsالاتی از این دست باعث می شود در مناطق بدون منطق مانند Snake Eyes: G.I. Jo Origins.

  "زندگی بچه ماهی شما در لس آنجلس به پایان رسیده است" اگر این صحنه مبارزه با Snake Eyes باشد ، گروهی از بدخواهان دور قهرمان می چرخند قبل از اینکه همه یک بار مورد ضرب و شتم قرار گیرند. این واضح ترین عکس از سکانس مبارزه ای است که می توانم در آستانه آغاز فیلم ببینم. تماشای همه آنها آشفته است. گان پلی هیچ دندان و خطری ندارد.

  برخورد نهایی مار با همه چیز G.I. مربوط به جو - کامل با یک مسابقه بین ائتلاف جو متمایل به جو و یک سازمان سایه که در آرم های کبرا غرق شده است - به همین ترتیب slapdash است.

  من فکر می کنم من این حق را دارم: مار در مورد قاتل پدرش نکته ای کسب می کند ، که وی را به کار روی اسکله و بسته بندی اسلحه های غیرقانونی در لاشه ماهی سوق می دهد تا بتوان لاشه ها را از طرف یاکوزا به سراسر دنیا حمل کرد. (به هر حال ، این اسکله نوجوانان غرغره ای دارد که به طور روزمره در کوچه مجاور آویزان می شوند و فوتبال پیک آپ می کنند ، ظاهراً به این ترتیب Snake می تواند جنبه سبکتر خود را به مدت تقریبا 10 ثانیه نشان دهد. باید مکان بهتری وجود داشته باشد بعد از گذشت چند هفته از بدست آوردن این شغل ، از مار خواسته شد تا مدیر اصلی قاچاق اسکله ، تامی آراشیکاج ، را به دلیل اختلاف نظر تجاری قتل کند. چرا مار به طور ناگهانی چنین مسئولیت ناخوشایندی را عهده دار می شود که او به وضوح رهبر گروه جوانان و نوجوانان اسکله است. ما هرگز نمی فهمیم ، زیرا مار بلافاصله به جای عمل به دستورات ، زندگی تامی را پس انداز می کند. در عوض ، او شروع به ضرب و شتم تلخه از هر اراذل و اوباش در چشم چشم می کند. (نقاشی "ده ها مردی که جیغ می کشند و برای تشکیل یک دایره می دوند" را نشانه بگیرید.) پس از تماشای فرار رئیس بزرگ ، و سپس فرار از آنچه که به وضوح یک سنگر محکم یاکوزا است ، تامی به طریقی با خطر مار را با هواپیمای خصوصی به توکیو می زند. .. جایی که یاد می گیریم تامی در واقع وارث یک سلسله خانوادگی متعهد به افتخار است (که ، اضافه خواهم کرد ، در مورد شرکت پر از اسلحه پر ماهی نمی داند).

  .. و این سفر همان چیزی است که آدمهای بد در کل می خواستند! از آنجا ، Snake Eyes به یک مونتاژ تنبل از آموزش نینجا مار تحت مراقبت تامی تبدیل می شود تا به یک عضو واقعی خانواده اش تبدیل شود (نه ، آن خانواده ، وین دیزل). در اعماق این مونتاژ ، یک گلوله آتشین اسرارآمیز وارد چت می شود. و پس از آن دو قاتل زن توهین دار یوزی به طور صریح کارتهای شاخص را که توسط هاسبرو براس تعیین شده است می خوانند و توضیح می دهند که این توالی "آموزش فلسفه های غیر جنگی" به نوعی به G.I. متصل می شود. فرماندهی جو و کبرا.

  تبلیغات

  "من در یافتن افراد بسیار خوب هستم. به خصوص افرادی که افراد دیگر را می کشند. "

  انگیزه های شخصیت حتی وقتی که وارد شاخه سردرگمی فیلم می شوند گل آلود باقی می مانند. ما در گلدینگ و هاروکا آبه (بعدا شیفت) دوست همکار او که در آن زمان دشمن بود و دوست آن زمان دوست داشتیم ، بارقه های دوست داشتنی را می بینیم ، اما هیچ کس انگیزه معقولی نمی یابد. مار به طور مکرر تمام تلاش خود را می کند تا یک طرح تلخ متقابل متقابل را متوقف کند و فقط یک خرده ریز جلوی صورت خود آویزان کند ، این زمانی است که او صدایی "گوارشی" مانند Goofy ایجاد می کند و دوباره سایه می شود.

خبرهای دیگر از بازی کردن