خبر

 • تک بورد - نظرسنجی GDC نشان می دهد که توسعه دهندگان بازی های آمریکای شمالی و اروپایی ایجاد رایانه را ترجیح می دهند

  نظرسنجی GDC نشان می دهد که توسعه دهندگان بازی های آمریکای شمالی و اروپایی ایجاد رایانه را ترجیح می دهند
  14 روز و 7 ساعت قبل

  قوی تر از هر زمان دیگری: علیرغم اصرار گاه ناشران AAA به مردن بازی های PC یا در حال خروج از آن ، این روزها نمی توان دور از حقیقت بود. بر اساس نظرسنجی اخیر کنفرانس توسعه دهندگان بازی (GDC) ، Steam و Epic Games Store میلیون ها کاربر دارند و هر ساله به رشد خود ادامه می دهند - حتی توسعه دهندگان بازی نیز این پلتفرم را به کنسول ترجیح می دهند.

  در حالی که کنسول ها همچنان نیرویی هستند که باید در حوزه بازی حساب شوند ، آخرین گزارش GDC در صنعت صنعت بازی ادعا می کند که 58 درصد از توسعه دهندگان نظرسنجی رایانه را "جالبترین" می دانند. پلت فرم.

  در این منطقه خاص ، PC حتی از PS5 نیز بالاتر رفت که 44 درصد علاقه داشت. نینتندو سوییچ با دقت 38 درصد دنبال شد و Xbox Series X / S با 30 درصد در جایگاه آخر برای کنسول ها قرار گرفت. سیستم عامل های واقعیت مجازی به طور کلی با 27 درصد علاقه به توسعه دهندگان روبرو بودند.

  پلتفرم Stadia گوگل آخرین مرگ را داشت. این خبر خوبی برای سرویس پخش جریانی گوگل نیست ، که اخیراً به دلیل موفقیت در موفقیت های خود به تازگی خبرساز نشده است (احتمالاً به این دلیل است که موارد زیادی وجود نداشته است).

  https://techbord.com توسعه دهندگان بازی های آمریکای شمالی و اروپایی ایجاد رایانه را ترجیح می دهند ، نظرسنجی GDC نشان می دهد

  گزارش وضعیت صنعت بازی GDC مشخص نمی کند که "علاقه توسعه دهنده" به چه معناست ، اما احتمالاً فرض می کند که به سیستم عامل هایی که بیشتر دوست دارند برای آنها محتوا ایجاد کنند ، ارجاع داده شود ؛ اگر به آنها آزادی انتخاب داده شود.

  در مجموع از 3000 توسعه دهنده نظرسنجی شد و از آنجا که GDC در درجه اول یک رویداد غربی است ، پاسخ دهندگان این نظرسنجی بیشتر از آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی هستند. به همین ترتیب ، این احتمال وجود دارد که برخی سوگیری های منطقه ای بر نتایج تأثیر بگذارد - به عنوان مثال توسعه دهندگان آسیایی ممکن است توسعه کنسول را ترجیح دهند.

  در هر صورت ، این نظرسنجی باید به عنوان شواهدی دیگر در مورد بازی های رایانه شخصی عمل کند هنوز هم قوی است و برای مدتی طولانی در اینجا می مانم. بازی های ابری ممکن است روزی آن را پشت سر بگذارند ، اما با توجه به عدم علاقه توسعه دهندگان به سیستم عامل هایی مانند Stadia (در حال حاضر) ، آن روز هنوز فرا نرسیده است.

خبرهای دیگر از بازی