خبر

 • تک بورد - نشت Twitch نشان می دهد که پاسخ مهمی به مسائل مربوط به

  نشت Twitch نشان می دهد که پاسخ مهمی به مسائل مربوط به "جمعیت نفرت" در سایت جریان داده می شود
  7 روز و 10 ساعت قبل

  این سایت ماه ها متعلق به آمازون است که در حال پخش سخنان نفرت انگیز است.
  Twitch-سایت پخش بازی محبوب که توسط آمازون در سال 2014 خریداری شد-در ماه های اخیر توسط "حملات نفرت" غرق شده است ، که می تواند مبتذل و سخنان نفرت انگیز در فیدهای چت برجسته سایت. مدتی است که توهین های نژادپرستانه و مراجع متعصب در این مبارزه پیروز شده اند ، اما به روزرسانی رابط کاربری فاش شده نشان می دهد که ممکن است Twitch در

  روز یکشنبه ، خبرنگار صنعت جریان ، زک باسی ، تعدادی عکس از صفحه را به اشتراک گذاشت ، از جمله رابط کاربری که ظاهراً از سایت آلمانی Twitch گرفته شده است ، که نشان می دهد نوع جدیدی از سیستم تأیید کاربر در سرویس چت سنگین قرار دارد. همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، این سیستم به کاربران Twitch اجازه می دهد تا آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را تأیید کنند. (نسخه ای از تأیید ایمیل وجود دارد ، اما در حال حاضر ، کاربران Twitch می توانند از آدرس یکسانی برای تأیید انبوه چندین حساب به طور همزمان استفاده کنند.)

  انگیزه برای شرکت در این فرآیند از خود شخص خواهد بود تعدیل کنندگان کانال Twitch ، که ممکن است به افراد اجازه دهند فقط در صورتی که اعتبار هر یک (یا هر دو) را تأیید کرده باشند ، چت کنند.

  رابط کاربری فاش شده همچنین به ویژگی تعدیل طولانی مدت Twitch اشاره می کند که سرانجام آنلاین می شود: حسابها را بر اساس مدت زمان وجود آنها خاموش کنید. اگر کانال شما توسط صدها حساب تازه ایجاد شده "همه آنها توسط یک سیستم ربات خودکار با طرح هایی در کانال چت اختصاصی خود" اجرا شود ، "سیستم مزاحم جدید" آنها را با قانونی مانند "حسابها باید بیش از یک هفته باشد" مسدود می کند "(یا حتی بیشتر ، در صورت تمایل میزبان).

  یک ماه پس از #ADayOffTwitch

  بدون وجود این سیستم ها ، کاربران Twitch مجبور به جستجوی ابزارهای تعدیل غیررسمی اضافی شده اند برای عقب راندن شبکه ای متجاوز از مهاجمان نفرت انگیز ، که برخی از آنها در یک شبکه دائماً در حال تغییر از سیستم عامل های خارجی مانند Discord سازماندهی می شوند. در گزارش اواخر ماه اوت ، ناتان گریسون ، خبرنگار واشنگتن پست ، بیشتر اکوسیستم حمله نفرت را توصیف می کند. و گزارش اواخر ماه اوت از The Mary Sue مستقیماً برخی از نفرت انگیزترین زبان و تاکتیک های مورد استفاده مهاجمان نفرت انگیز را قبل از #ADayOffTwitch اول سپتامبر نقل می کند و به آنها اشاره می کند ، تلاشی که توسط پخش کنندگان تحت تأثیر قرار گرفت تا توجه عمومی را بیشتر به مشکلات این پلت فرم جلب کند.

  تبلیغات

  با این حال ، از آنجا که ابزارهای تعدیل جامعه بر خلاف کنترل کامل Twitch بر خط لوله کاربران جدید بر اطلاعات عمومی تکیه می کنند ، آنها بسیار م effectiveثر هستند. حملات نفرت انگیز معمولاً با ترکیبی از سیستم های ربات خودکار و رابط نرم افزاری ، رایگان و بدون نیاز به تایید توسط Twitch ایجاد می شود. (دومی همچنان فاقد هر گونه سیستم احراز هویت CAPTCHA است ، بنابراین آن را به کاندید اصلی بهره برداری از ربات تبدیل می کند.) در حالی که Twitch شامل ابزارهای داخلی برای مسدود یا پرچم گذاری پیام هایی است که فرهنگ لغت پر از اصطلاحات مبتذل و نفرت انگیز را ایجاد می کند ، بسیاری از بزرگترین عاملان حملات نفرت به ابزارهای خود برای شستن فرهنگ لغت روی آورده اند.

  این ابزارها به عاملان حمله نفرت اجازه می دهند از ابزارهای اصلی تعدیل فرار کنند زیرا کلمات را با استفاده از نویسه های غیر لاتین می سازند-و می توانند هزاران فاکسل ایجاد کنند توهین های بدنام با ترکیب و تطبیق شخصیت ها ، بنابراین به اندازه کافی به کلمه اصلی نزدیک می شوید. قدرت آنها در نفرت و تعصب به لطف زمینه ای که کلمات بی گناه را به توهین هدفمند تبدیل می کند ، بسته به گروه حاشیه ای که هدف آنها قرار دارد ، منفجر می شود. Twitch از آن زمان به روزرسانی سیستم های تعدیل فرهنگ لغت خود را انجام داده است که در میان چیزهای دیگر ، به دنبال سیل حروف غیر لاتین است. اما این موارد نیز برای برخی از میزبانهای Twitch که تحت تأثیر قرار گرفته اند ناکافی است. ماه ، Twitch از دو کاربر شکایت کرد که آنها را به عنوان مرتکبین مکرر حملات نفرت انگیز معرفی کرده است. با وجود این که سازندگان هزاران حساب را هدف قرار داده اند ، بازی بعدی نفرت پراکنی نفرت کاربران را درگیر تلاش برای یافتن ابزارها و سیستم هایی کرده است که می توانند سیل مسمومیت را از بین ببرند. و اگر کاربران بخواهند به عنوان پخش کننده های پشتیبانی شده توسط مشترکین امرار معاش کنند ، به هر کانال آسیب دیده-که معمولاً توسط پخش کننده های کوچکتر میزبانی می شود ، گاهی اوقات با تعداد بینندگان در ده ها یا صدها نفر-تعداد کمی از گزینه های برتر برای مراجعه باقی می ماند. در غرب ، نه YouTube Gaming و نه Facebook Gaming به طور قابل ملاحظه ای ابزارهای تعدیل خودکار قوی تری را ارائه نمی دهند و از تماشاگران در نزدیکی تعداد زیاد Twitch لذت نمی برند. دومی نقطه مهمی برای هر میزبانی است که امیدوار است بینندگان خود را به طور طبیعی افزایش دهد و در عین حال کانال خود را با برچسب هایی مانند "LGBTQIA+" یا "آمریکایی آفریقایی تبار" پرچم گذاری کند.

  وقتی از سوالات Ars Technica در مورد گزارش Bussey و سایر ابزارهای داخلی که ممکن است شبکه در برابر نفرات نفرت انگیز به دست سازندگان برسد ، مطلع شوید ، نماینده Twitch از اظهار نظر خودداری کرد.

خبرهای دیگر از بازی