خبر

 • تک بورد - نشت جزئیات GTA trilogy remaster: انتشار Steam ، کنترل های به روز شده و سیستم مورد نیاز

  نشت جزئیات GTA trilogy remaster: انتشار Steam ، کنترل های به روز شده و سیستم مورد نیاز
  24 روز و 2 ساعت قبل

  شایعه: شخصی در gtaforums.com این هفته ادعا کرد که Rockstar یک صفحه پشتیبانی از بازیهای رمستر سه بازی کلاسیک Grand Theft Auto را در اوایل منتشر کرده و جزئیات جدیدی در مورد آنها فاش کرده است. در صورت صحت ، این نشت توصیف می کند که پیشرفت های انجام شده توسط Remaster چه خواهد بود و برخی از الزامات سیستم مشکوک بالا را نشان می دهد.

  کاربر تالار گفتگوی Grand Theft Auto "assign8or " آنچه را که ادعا می کند توضیحات محصول و سیستم مورد نیاز کامپیوتر برای Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition است ارسال کرد. پیوند ارائه شده منجر به یک صفحه خطا در سایت پشتیبانی Rockstar می شود که نشان می دهد شرکت اطلاعات را منتشر کرده و سپس به سرعت حذف کرده است. اگر آنچه در تالار گفتمان وجود دارد واقعی باشد ، به روز رسانی در ریمسترهای این سه بازی می تواند قابل توجه باشد.

  توضیحات محصول به روشنایی ارتقاء یافته ، بافت ها و فاصله ها و همچنین کنترل های بازسازی شده پس از کسانی که در Grand Theft Auto V هستند. سیستم مورد نیاز برای یک بازی مدرن بسیار زیاد به نظر نمی رسد ، اما برای ریمستر بازی هایی که بین سالهای 2001 تا 2004 ظاهر شده اند غیر معمول به نظر می رسد و از الزامات رایانه شخصی GTAV بیشتر است.

  حداقل الزامات اختصاصی8 یا ارسال شده شامل GTX 760 است ، در حالی که کارت گرافیک توصیه شده GTAV GTX 660 است. همچنین نشان می دهد که 45 گیگابایت فضای ذخیره سازی مورد نیاز است ، احتمالاً برای هر سه بازی ترکیبی.

  #GTAT شرح سه گانه کشف شده است و نشان می دهد که بازی ها دارای نورپردازی جدید ، بافت های با وضوح بالا ، کنترل ها و هدف گیری به سبک GTAV و موارد دیگر خواهند بود! اعتبار به @assign8or منبع: https://t.co/eOo0SohmW9 pic.twitter.com/zvpbWhSqsp

  - GTANet (GTANet) 15 اکتبر 2021

  اطلاعات مربوط به هر سه بازی نیز در SteamDB امروز آنها به عنوان بازی های جداگانه ذکر شده اند و نشان می دهد که آنها به صورت جداگانه فروخته می شوند. تا کنون Rockstar تنها نسخه رایانه ای سه گانه remaster را برای راه انداز Rockstar Games خود تأیید کرده است. انتشار Steam ممکن است با تاخیر انجام شود. Rockstar اخیراً نسخه های اصلی این بازی ها را از Steam حذف کرده است.

  پس از هفته ها شایعه ، Rockstar هفته گذشته تأیید کرد که در حال بازسازی مجدد Grand Theft Auto III ، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San است. Andreas برای پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری ، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی. آنها همچنین سال آینده به iOS و Android خواهند آمد. بیستمین سالگرد انتشار اصلی GTAIII در این ماه است. Rockstar بدون اعلام جزئیات ، فقط پیشرفت بصری و گیم پلی را در اعلام ریمسترها تأیید کرد.

خبرهای دیگر از بازی