خبر

 • تک بورد - نشت برنامه QuakeCon نشان می دهد Quake

  نشت برنامه QuakeCon نشان می دهد Quake "revitalized edition" از MachineGames
  5 روز و 5 ساعت قبل

  Wolfenstein: The New Order استودیو یک بسته ماموریت Quake جدید در سال 2016 ایجاد کرد.
  پس از دو به روزرسانی درخشان و مدرن شده در حق رای دادن Doom در سال های اخیر ، به نظر می رسد Bethesda و همکاران زیرمجموعه Zenimax MachineGames (Wolfenstein: The New Order) آماده اعلام "نسخه احیا شده" از Quake.

  این اخبار از طریق برنامه اخیر ارسال شده برای QuakeCon 2021 مجازی Bethesda ، که هفته آینده به صورت آنلاین پخش می شود ، ارائه می شود. همانطور که توسط Xbox Era (و هنوز در این نسخه بایگانی شده قابل مشاهده است) ، برنامه در ابتدا شامل شرح جلسه "Let's Talk Quake" است که در آن شرکت کنندگان "در مورد محتوای اضافی که MachineGames در این نسخه احیا شده کمک کرده است بحث می کنند [تاکید اضافه شده]. "

  خواندن بیشتر

  اولین گیم پلی بازی Quake Champions نشان می دهد که به روز رسانی کامل Q3 این خط در 24 ساعت گذشته از نسخه زنده برنامه حذف شده است ، به این معنی که شخصی پرش کرده است اسلحه در ذکر نسخه جدید "احیا شده" است. اما در فهرست فعلی هنوز ذکر شده است که "زلزله بازگشت" ، که نشان می دهد ممکن است یک اطلاعیه رسمی در جلسه افتتاحیه "QuakeCon Digital + جشن 25 سال زلزله با نرم افزار id و MachineGames" در روز پنجشنبه 19 اوت بشنویم.

  این اولین حضور ماشین MachinesGames در استخر Quake نخواهد بود. در سال 2016 ، توسعه دهنده یک بسته ماموریتی نیمه رسمی جدید برای Quake اصلی با عنوان "Dimension of the Past" به عنوان بخشی از جشن بیستمین سالگرد بازی منتشر کرد.

  خواندن بیشتر Quake II در 6 ژوئن به روز رسانی رایگان در زمان مسابقه را دریافت می کند. Bethesda از آن زمان به بعد کاملاً از حق رای Quake غافل نشده است. انتشار نسخه 2017 بازیکنان Quake Champions با تمرکز بر چندنفره با به روز رسانی نرم افزاری با قابلیت raytracing برای Quake 2 در سال 2019 دنبال شد. در نظر داشته باشید برای این نسخه "احیا شده". در حالی که منتظر می مانیم ، این حدس و گمان را به قسمت نظرات می اندازیم - دوست دارید در نسخه ای از Quake که برای دوران مدرن به روز شده است ، چه چیزی را ببینید؟

خبرهای دیگر از بازی