خبر

 • تک بورد - نسل بعدی Cyberpunk 2077 و Witcher 3 هنوز در سال 2021 در راه هستند ... CDPR فکر می کند

  نسل بعدی Cyberpunk 2077 و Witcher 3 هنوز در سال 2021 در راه هستند ... CDPR فکر می کند
  17 روز و 5 ساعت قبل

  اما آیا اشکالاتی وجود خواهد داشت؟
  CD Projekt Red همچنان در تلاش است تا نسخه های بعدی Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 را در سال 2021 منتشر کند-یا توسعه دهنده امیدوار است.

  همانطور که گروه پروژه CDDP Project CDPR ، درآمد مالی H1 2021 خود را این هفته با سرمایه گذاران برگزار کرد ، حمایت مداوم خود را از Cyberpunk جلو و مرکز قرار داد. گزارش عمومی این شرکت تعداد زیادی وصله و افزونه های اضافه شده به بازی از زمان راه اندازی ، بهبود عملکرد در سیستم عامل ها و اضافه شدن مجدد اخیر Cyberpunk به فروشگاه پلی استیشن پس از حذف عنوان سونی از ویترین های دیجیتالی خود در ماه دسامبر را نشان می دهد. بر اساس این گزارش ، تجربه فزاینده ای که طرفداران به دست آورده اند ، به آرامی در حال پیشرفت است.

  مدیرعامل مشترک آدام کیچینسکی حتی در طول ارائه مجدد تأکید کرد که بهبودهای مستمر در Cyberpunk "تا زمانی که اولویت اصلی شرکت باشد" خواهد بود. طول می کشد. " (او همچنین خاطرنشان کرد که علی رغم مشکلات بی شمار ، بازی پیشرو در درآمد CDPR در نیمه اول سال 2021 بود.)

  انتقال به نسل بعدی؟

  اما CD Projekt از ارائه تضمینی مبنی بر اینکه نسل بعدی Cyberpunk و Witcher 3 امسال به طور کامل عرضه می شوند ، کوتاهی کرد ، فقط هدف اواخر سال 2021 بود. گزارش عمومی زمینه کمی برای پرسنل Cyberpunk ارائه می دهد. در عوض ، بیش از یک سوم کارکنان فعلی خود را در همان نوار زرد جمع می کند و می گوید که این کارکنان در حال کار بر روی رفع اشکال نسخه فعلی و توسعه نسخه نسل بعدی هستند. با این حال ، در این گزارش ، درصدی از میزان هزینه برای هر پروژه یا تعداد کارمندانی که روی این پروژه ها کار می کنند ، تفاوتی قائل نمی شود.

  این تماس وضعیت جاری را تأیید کرد. تعداد کارکنان فعلی که از تعمیرات Cyberpunk پشتیبانی می کنند ، هر ماه کاهش می یابد. این احتمالاً نشان دهنده افزایش تدریجی کارکنان از نسخه اصلی به نسل بعدی است. این که آیا می تواند نتیجه راه اندازی نهایی آن را تغییر دهد یا خیر ، مشخص است ، اگرچه بر اساس این گزارش ، انتظار می رود که تعداد توسعه دهندگان در Cyberpunk به طور کلی به بیش از نیمی افزایش یابد.

  تبلیغات یک اسلاید از گزارش درآمدهای CD Projekt در نیمه اول سال 2021 نشان می دهد که تعداد کارکنان فعلی که در حال رفع نسخه em Cyberpunk 2077 /em هستند و توسعه پورت نسل بعدی آن به بیش از نیمی از کل شرکت افزایش می یابد کارکنان با انتشار هدفمند بازی در اواخر سال 2021. بزرگنمایی/یک اسلاید از گزارش درآمدهای CD Projekt در نیمه اول سال 2021 نشان دهنده تعداد کارکنان فعلی است که در حال رفع انتشار و توسعه فعلی Cyberpunk 2077 هستند. با انتشار هدفمند بازی در اواخر سال 2021 ، پورت نسل بعدی آن به بیش از نیمی از کل کارکنان شرکت افزایش می یابد.

  بر خلاف Cyberpunk ، توسعه Witcher 3 عمدتا در خارج از خانه توسط Saber Interactive انجام می شود. این بدان معناست که CD Projekt نمی تواند با قطعیت بگوید که انتشار Witcher 3 تا سال 2022 به پایان نمی رسد. سابر قبلاً با CDPR همکاری کرده بود تا بازی را به سوییچ برساند ، که جدیدترین پورت از چندین پورت بهبود یافته RPG است.

  Witcher 3 در Switch.

  در حالی که از زمان راه اندازی آن در ماه نوامبر به طور قطع بهبود یافته است ، Cyberpunk هنوز یک آشفته است. بازیکنان در subreddit بازی به طور معمول به اشتراک گذاشتن فیلم هایی از شخصیت بازیکن خود (معروف به V) و سایر شخصیت های قربانی اشکالات انیمیشن و فیزیک تصادفی ، اتومبیل هایی که از آسمان تخم می زنند یا در هندسه گیر کرده اند ، و سواری خود بازیکنان می پردازند. حتی اگر بخواهید تعداد زیادی را به یکباره فراخوانی کنید ، از یکدیگر منفجر می شوید. اشکالی که NPC ها را کلون می کند از زمان راه اندازی بازی گریبان گیر بازی بوده است ، و از زمان معرفی پچ 1.3 در ماه جولای ، به نظر می رسد که به هر دلیلی بدتر شده است

  Cyberpunk 2077 در این مرحله کاملاً غیر قابل پخش است نقطه. آخرین وصله آن تعدادی ویژگی طولانی مدت را درخواست کرده است ، مانند مینی نقشه بهبود یافته ، اسلات ذخیره بیشتر بر روی وسیله نقلیه جدید و برخی لوازم آرایشی برای Johnny Silverhand و V ، که اولین قطره DLC رایگان وعده داده شده هستند. به با این حال ، CDPR راه طولانی در پیش دارد تا بازی "تمام شده" تلقی شود - طرفداران طولانی مدت Witcher ممکن است به یاد داشته باشند که سالها طول کشید تا توسعه دهنده تمام ترفندهای Witcher 3 را برطرف کرد. در این میان ، به نظر می رسد طرفداران Cyberpunk حداقل با مجموعه ای از مشکلات به ظاهر پایان ناپذیر سرگرم می شوند.

خبرهای دیگر از بازی