خبر

 • تک بورد - نسخه PC Uncharted 4 که توسط سونی تأیید شده است ، می تواند امروز بعداً فاش شود

  نسخه PC Uncharted 4 که توسط سونی تأیید شده است ، می تواند امروز بعداً فاش شود
  17 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ نشانه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد تعداد انحصاری های بیشتری از پلی استیشن به زودی بر روی رایانه شخصی قرار می گیرند و ما اکنون می دانیم که چه انتظاری خواهیم داشت: Uncharted 4: A Thief \\ \'End. این فاش شدن در اسلایدهای بازی ها و خدمات شبکه سونی از روز "روابط سرمایه گذاران" در زیر بخشی تحت عنوان "برنامه های بیشتری برای انتشار PC" منتشر شد.

  این اسلاید از برنامه های سونی برای "New Growth Vectors " ، برجسته کردن بازی های رایانه ای فعلی Horizon Zero Dawn و Days Gone و اینکه چگونه این سیستم عامل می تواند طرفداران جدیدی برای IP ما ایجاد کند ، نشان می دهد. "جالب اینجاست که درج Uncharted 4 که سونی قبلاً هرگز به آن اشاره نکرده است وارد سیستم عامل می شود.

  https://techbord.com نسخه PC Uncharted 4 که توسط سونی تأیید شده است ، می تواند بعداً امروز فاش شود

  غول بازی ژاپنی در چندین مورد گفته است که اضافه خواهد شد عناوین بیشتر شخص اول برای رایانه شخصی ، از جمله رئیس سونی سرگرمی تعاملی سونی ، جیم رایان در مورد صحبت كردن بازی هایش در معرض تماشاگران گسترده تر. صفحه راه اندازی شد و موارد کمتری را از آنچه در این سرویس موجود است لیست کرد ، که نشان می دهد این شرکت قبلاً صفحات پنهان آماده را برای نسخه های بعدی Steam بارگذاری کرده است. آیا یکی از آنها می تواند Uncharted 4 عالی باشد؟ به احتمال زیاد به نظر می رسد.

  سونی امروز بعداً یک رویداد State of Play (بالا) را پخش می کند که شامل 14 دقیقه گیم پلی بازی Horizon Forbidden West است. این یک پخش جریانی 20 دقیقه ای است ، بنابراین ممکن است نسخه PC Uncharted 4 در برخی از مراحل طی مراحل دادرسی رونمایی شود. حتی اگر هیچ اشاره ای به ناتان دریک نشده باشد ، انتظار دارید که به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن بشنوید.

خبرهای دیگر از بازی