خبر

 • تک بورد - نسخه های Java و Bedrock Minecraft به زودی روی Game Pass برای رایانه های شخصی عرضه می شود

  نسخه های Java و Bedrock Minecraft به زودی روی Game Pass برای رایانه های شخصی عرضه می شود
  20 روز و 15 ساعت قبل

  Minecraft یکی از محبوب ترین و در دسترس ترین بازی ها در جهان است. تقریباً در هر پلتفرمی که فکرش را بکنید ، از دستگاه های تلفن همراه گرفته تا رایانه های شخصی و کنسول ها ، در دسترس است و در دو طعم مجزا وجود دارد: Bedrock Edition و Java Java. به زودی ، هر دو نسخه در یک بسته منسجم در دسترس خواهند بود.

  جاوا ادیشن بیشتر به بازیکنان هاردکور که می خواهند تجربه خود را به دلخواه تغییر دهند و تغییر دهند ، با همان رابط کاربری کلاسیک که بازی به مدت یک دهه ارائه کرده است ، بیشتر می شود.

  Bedrock Edition ، از طرف دیگر ، برای کاربران عادی طراحی شده است. این پوسته پوسته ، جهان ، و حتی ردیابی اشعه را ارائه می دهد-شما می توانید محتوای مشابه را در نسخه جاوا Minecraft دریافت کنید ، اما معمولاً به تلاش بیشتری از طرف کاربر نیاز دارد. Bedrock Edition همچنین دارای قابلیت بازی متقابل کامل بین پلتفرم ها است و برای کسانی که دوستانی دارند که روی کنسول یا دستگاه تلفن همراه بازی می کنند جذابیت بیشتری دارد.

  با توجه به مخاطبان مختلف ، همیشه شکاف وجود دارد بین Bedrock و Java Editions of Minecraft. با این حال ، 2 نوامبر ، تا حدودی تغییر می کند. در آن روز ، سرانجام هر دو نسخه به Game Pass برای رایانه های شخصی می آیند ، که تحت نام " Minecraft PC Bundle " یکپارچه شده است.

  این خبر بسیار مهمی برای طرفداران Minecraft است. تا کنون ، علیرغم مالکیت مایکروسافت در Game Pass و عنوان ساختمان مبتنی بر بلوک ، دومی به طرز عجیبی از سابق غایب بوده است. با تغییر هر چیزی ، مایکروسافت فراتر رفت و هر دو نسخه بازی را در یک بسته منسجم ارائه کرد.

  هر دو عنوان از طریق یک پرتاب جدید و یکپارچه Minecraft قابل دسترسی هستند که به شما امکان می دهد در صورت تمایل بین آنها مبادله کنید. با این حال ، عبارت آنقدر مبهم است که نمی توان به طور قطعی گفت - برای تأیید با تیم Minecraft تماس می گیریم.

  اگر قبلاً اشتراک Game Pass ندارید ، ارزش بررسی دارد. شما غالباً در روز اول عناوین رایانه های شخصی جدیدی را در آنجا پیدا خواهید کرد و مایکروسافت تمایل دارد تبلیغات آزمایشی رایگان طولانی را برای کاربران جدید اجرا کند (من به طور جمعی حدود شش ماه از زمان اشتراک رایگان را دریافت کرده ام).

  مشتریان موجود Game Pass می توانند بارگیری Minecraft را از طریق پلت فرم همین حالا شروع کنند.

خبرهای دیگر از بازی