خبر

 • تک بورد - نسخه های کنسول Cyberpunk 2077 با کاهش عمده ای روبرو می شوند

  نسخه های کنسول Cyberpunk 2077 با کاهش عمده ای روبرو می شوند
  5 روز و 5 ساعت قبل

  اگر هر چیزی نشان می دهد بازی شتاب خود را از دست می دهد ، به زودی پس از عرضه ، قیمت کاهش می یابد. سایبرپانک 2077 ممکن است در مدت ده روز 13 میلیون نسخه فروخته باشد اما اکنون با حدود نیمی از قیمت اصلی آن در دسترس است.

  در حال حاضر Best Buy دارای نسخه های PS4 و Xbox One Cyberpunk 2077 (نسخه های استاندارد دیسک) با قیمت 34.99 دلار است و 25 دلار بابت قیمت معمول خریداران صرفه جویی می کند. آمازون آن را با قیمت 30 دلار یا 40 دلار برای بازی رایانه ای ارائه می داد ، اگرچه به نظر می رسد كه آنها فروخته شده باشند.

  هیچ رازی نیست که Cyberpunk 2077 با مشکلات زیادی در کنسول های نسل آخر مواجه است. خوشبختانه ، این بازی های کم شده در حال حاضر روی PS5 / XBSX نیز کار می کنند و دارندگان در اواخر امسال وقتی به این نسخه ها می رسند ، نسخه رایگان مخصوص نسخه فعلی را به صورت رایگان ارتقا می دهند.

  بعید به نظر می رسد CD Projekt از این چند هفته گذشته این شرکت مجبور شد ادعا کند که دموی معروف E3 2018 Cyberpunk 2077 "تقریباً کاملاً جعلی" بود را تکذیب کرد. همچنین یک فیلم عذرخواهی از وضعیت بازی در کنسول ها منتشر کرد. این کلیپ (در زیر) همچنین نشان می دهد که برنامه های آینده مانند وصله های اصلی - اولین نسخه به زودی وارد می شود - DLC و نسخه های PS5 / XBSX. در زمان راه اندازی بسیار خوب - یک میلیون + بازیکن همزمان Steam در روز انتشار شاهد رکورد قبلی Fallout 4 برای تجربه یک بازیکن بودند. اما از آن زمان تاکنون این بازی حدود 79 درصد از بازیکنان Steam خود را از دست داده است ، سه برابر سریعتر از Witcher 3.

  Cyberpunk 2077 نوع پیش بینی CD Projekt را تجربه نکرده است ، بدیهی است ، اما در آنجا امیدواریم که این بازی بتواند بازی No Man 'Sky را انجام دهد و در نهایت از طریق اصلاحات ، محتوای جدید و حالت چند نفره جذابیت و باگ کمتری پیدا کند. برای برخی از گیمرهای ناامیدکننده ، ممکن است خیلی کم باشد ، خیلی دیر.

خبرهای دیگر از بازی