techbord.com نسخه های فیزیکی Cyberpunk 2077 به طبیعت نشت کرده است

نشت های بازی: گیمرهایی که آگاه هستند ، ممکن است بخواهند تا چند هفته آینده از شبکه های اجتماعی دور بمانند - حداقل اگر به Cyberpunk 2077 علاقه مند هستند. کمی بیشتر از دو هفته قبل از شروع بازی رسمی در تاریخ 10 دسامبر ، نسخه های فیزیکی خود را به حیات وحش رسانده اند و گیم پلی فاش شده ای به دنبال داغ روی پاشنه پا است.

از آنجا که انتشار Cyberpunk 2077 بسیار نزدیک است ، انبارها و فروشگاه های بازی قبلاً نسخه های فیزیکی بازی را دریافت کرده اند تا خرده فروشان بتوانند آماده حمل و فروش شوند. با این حال ، همیشه این خطر وجود دارد که یک کارگر باهوش - یا جسور - سعی کند یکی از این نسخه ها را برای خود دزدکی حرکت کند و به نظر می رسد دقیقاً همان اتفاقی که در آخر هفته افتاده است.

دو بازیکن به نوعی دست خود را بر روی یک نسخه PS4 از Cyberpunk 2077 گذاشتند و آنها تصمیم گرفتند آن را به صورت زنده پخش کنند. پخش جریانی حدود 20 دقیقه طول کشید و ابتدای بازی را به نمایش گذاشت ، اما ما دریغ می کنیم آنچه را که نمایش داده شد "گیم پلی" بنامیم. به نظر می رسید افرادی که بازی می کنند نوعی مواد مخدر هستند و توانایی گفتاری ندارند. قبل از تصادف با دیوار به طور منسجم یا بیش از چند حیاط درون بازی رانندگی کنید.

https://techbord.com نسخه های فیزیکی Cyberpunk 2077 به طبیعت درز کرده است

آنها همچنین با سازنده شخصیت سر و کله زدند و سعی کردند با یک زن و شوهر از NPC در مراحل اولیه حیات " Nomad "صحبت کنند ، که به نظر می رسید برای آنها مبارزه کند. همانطور که بسیاری دیگر گفته اند ، این دو نفره حدود 20 دقیقه را با 5 دقیقه محتوا بازی کرده اند.

به عبارت دیگر ، اگر هنوز گیم پلی لو رفته را مشاهده نکرده اید ، چیز زیادی از دست نمی دهید. این بازی حتی روی کنسول های پایه نیز زیبا به نظر می رسد و عملکرد (حداقل در قسمت های اولیه بازی) خوب به نظر می رسد ، اما این همه اطلاعاتی است که می توانیم از اطلاعات و کلیپ های رسمی CD Projekt Red به دست آوریم - نیازی به جستجوی اینترنت برای نشت ناچیز نیست.

با تمام این گفته ها ، در حالی که این کلیپ محبوب ترین کلیپی است که من در اینترنت می بینم ، این تنها Cyberpunk 2077 است که فاش نشده است گیم پلی که در طبیعت وجود دارد. ویدئوهای دیگری نیز وجود دارد (که CDPR به همان سرعتی که ظاهر می شود از بین می رود) و اگر این روند ادامه یابد ، احتمالاً مدت زیادی نخواهد بود که اسپویلرهای داستان اصلی شروع به حمله به وب می کنند. بنابراین ، اگر به کور کردن بازی اهمیت می دهید ، تا 10 دسامبر هوشیار باشید.

نسخه های فیزیکی Cyberpunk 2077 به طبیعت نشت کرده است
gaming/نسخه-های-فیزیکی-cyberpunk-2077-به-طبیعت-نشت-کرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.