خبر

 • تک بورد - نسخه رایگان Sonic Mania خود را از فروشگاه Epic Games بگیرید

  نسخه رایگان Sonic Mania خود را از فروشگاه Epic Games بگیرید
  9 روز و 15 ساعت قبل

  از این پس تا اول ژوئیه می توانید یک نسخه از بازی Sonic Mania را از فروشگاه Epic Games به صورت رایگان دریافت کنید. بازی حتی در قیمت اصلی 19.99 دلاری که داشت ، ارزش یک بازی را حس می کرد. به عنوان یک بازیکن آزاد ، هیچ مشکلی نیست ، به خصوص اگر از گیم پلی سریع که در نوشته های اصلی ارائه می شود لذت می برید.

  برنامه ساز در تابستان 2017 به عنوان نامه ای عاشقانه به بازی های اصلی Sonic از دوران Sega Genesis راه اندازی شد. این بازی از گیم پلی کلاسیک با گرافیک 2D کاملاً پیکسلی بهره می برد که با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا می شود.

  Sonic در تمام دهه 90 خارق العاده نینتندو و ماریوت ماریو آن بود و باعث علاقه بازیکنان به گیم پلی سریع که 30 سال بعد هنوز هم چشمگیر است (موسیقی متن ها هم بد نبودند). موفقیت بازی اول منجر به دنباله ای ، سپس یکی دیگر و غیره شد. در نهایت ، Sonic به یکی از شناخته شده ترین امتیازات تاریخ بازی تبدیل شد. کپی Sonic Mania از فروشگاه Epic Games ">

  در ماه مه ، سگا به عنوان بخشی از جشن 30 سالگی Sonic the Hedgehog اعلام کرد مجموعه جدیدی شامل Sonic the Hedgehog، Sonic the Hedgehog 2 ، Sonic CD ، Sonic the Hedgehog 3 و Sonic & Knuckles. Sonic Origins ، همانطور که گفته می شود ، انتظار می رود در اواخر سال جاری در چندین سیستم عامل وجود داشته باشد.

  در مورد Sonic Mania ، شما باید تا 1 ژوئیه ساعت 10 صبح نسخه رایگان خود را از فروشگاه Epic Games ذخیره کنید.

خبرهای دیگر از بازی