techbord.com نسخه رایگان تام کلنسی The Division را تا 8 سپتامبر ادعا کنید

ویراستار: برداشت های Tom Clancy: The Division دقیقاً یک مرغ بهاری نیست - عاقبت آن سال گذشته منتشر شد - اما اگر آن را بازی نکرده باشید ، خوب ، آن است جدید برای شما و حتی اگر قبلاً آن را بازی کرده باشید ، بازی به اندازه کافی مناسب بود که ارزش یک بار دیگر را دارد ، به خصوص وقتی که رایگان می آید.

هنوز Ubisoft با اعطای بازی های رایگان تمام نشده است. پس از در دسترس قرار دادن Watch Dogs 2 در ماه گذشته برای مدت زمان محدود در اختیار گیمرها ، اکنون شرکت بازی های ویدیویی فرانسوی بازی دیگری را به صورت رایگان ارائه می دهد.

از این پس تا 8 سپتامبر ، علاقه مندان می توانند یک نسخه رایگان از آن مطالبه کنند از Tom Clancy's The Division. تنها بازی آنلاین نقش آفرینی و اکشن سازنده Massive Entertainment در سال 2016 با چند سال بعد دنباله آن آغاز شد.

شانس خود را برای دریافت The Division به صورت رایگان از دست ندهید! اکنون این چیزی جز تفرقه انداز است !: https://t.co/ghKUEKUxdq pic.twitter.com/Pigo86J6Wb

- Ubisoft Uplay (UbisoftUplay) 1 سپتامبر 2020

برای ادعا کپی خود را از این بازی ، به سادگی به صفحه اهدا Ubisoft بروید و با اعتبار Uplay خود وارد شوید. Uplay بستر توزیع دیجیتال Ubisoft است که از نظر مفهومی به ترتیب به Steam و Origin مربوط به Valve و EA شباهت دارد.

تا زمانی که ادعای The Division را قبل از زمان قطع در 8 سپتامبر داشته باشید ، نگه داشتن شماست و هر زمان که بخواهید بازی کنید.

Tom Clancy's The Division همچنین از اول سپتامبر تا پایان ماه در Xbox One به عنوان بخشی از Games with Gold برای اعضای Xbox Live Gold در دسترس است.

نسخه رایگان تام کلنسی The Division را تا 8 سپتامبر ادعا کنید
gaming/نسخه-رایگان-تام-کلنسی-the-division-را-تا-8-سپتامبر-ادعا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
techbord.com گزارش شده است که شیائومی در Q3 2020 تعداد بیشتری گوشی هوشمند از اپل فروخته است
techbord.com PureVPN با 92٪ تخفیف Cyber ​​Monday را کاملاً دمیده می کند
techbord.com آجیت پای ، رئیس FCC ، قصد کناره گیری خود را در 20 ژانویه اعلام کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.