techbord.com نسخه رایگان تام کلنسی The Division را تا 8 سپتامبر ادعا کنید

ویراستار: برداشت های Tom Clancy: The Division دقیقاً یک مرغ بهاری نیست - عاقبت آن سال گذشته منتشر شد - اما اگر آن را بازی نکرده باشید ، خوب ، آن است جدید برای شما و حتی اگر قبلاً آن را بازی کرده باشید ، بازی به اندازه کافی مناسب بود که ارزش یک بار دیگر را دارد ، به خصوص وقتی که رایگان می آید.

هنوز Ubisoft با اعطای بازی های رایگان تمام نشده است. پس از در دسترس قرار دادن Watch Dogs 2 در ماه گذشته برای مدت زمان محدود در اختیار گیمرها ، اکنون شرکت بازی های ویدیویی فرانسوی بازی دیگری را به صورت رایگان ارائه می دهد.

از این پس تا 8 سپتامبر ، علاقه مندان می توانند یک نسخه رایگان از آن مطالبه کنند از Tom Clancy's The Division. تنها بازی آنلاین نقش آفرینی و اکشن سازنده Massive Entertainment در سال 2016 با چند سال بعد دنباله آن آغاز شد.

شانس خود را برای دریافت The Division به صورت رایگان از دست ندهید! اکنون این چیزی جز تفرقه انداز است !: https://t.co/ghKUEKUxdq pic.twitter.com/Pigo86J6Wb

- Ubisoft Uplay (UbisoftUplay) 1 سپتامبر 2020

برای ادعا کپی خود را از این بازی ، به سادگی به صفحه اهدا Ubisoft بروید و با اعتبار Uplay خود وارد شوید. Uplay بستر توزیع دیجیتال Ubisoft است که از نظر مفهومی به ترتیب به Steam و Origin مربوط به Valve و EA شباهت دارد.

تا زمانی که ادعای The Division را قبل از زمان قطع در 8 سپتامبر داشته باشید ، نگه داشتن شماست و هر زمان که بخواهید بازی کنید.

Tom Clancy's The Division همچنین از اول سپتامبر تا پایان ماه در Xbox One به عنوان بخشی از Games with Gold برای اعضای Xbox Live Gold در دسترس است.

نسخه رایگان تام کلنسی The Division را تا 8 سپتامبر ادعا کنید
gaming/نسخه-رایگان-تام-کلنسی-the-division-را-تا-8-سپتامبر-ادعا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.